Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Olszi - 27-09-2017 10:02

Powodzenia! Wink


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 27-09-2017 19:57

Dzisiaj na szybko bo nie ma w sumie co pisać, wpadły jakieś drobne z automatu nie ma o czym pisać nawet... Ale dzisiaj doszedł mikrofon i rzeczy które potrzebuje do nagrywania, od jutra zbieram materiały i pisze jakiś scenariusz na pierwszy odcinek Big Grin Na razie głównie skupię się na YouTubie i blogu więc zarobki zapewne spadną Big Grin Kolejny post dodam jak już nagram i wstawię pierwszy film na kanał Big Grin Może i już jutro 2


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Serkownik - 28-09-2017 13:59

jaki mikrofon i reszte sprzetu kupiles do nagrywania ?


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 28-09-2017 14:06

(28-09-2017 13:59)Serkownik napisał(a):  jaki mikrofon i reszte sprzetu kupiles do nagrywania ?

Mikrofon Trust Starzz i inne takie duperele które będę potrzebował już do materiałów a nie nagrywania Big Grin Nagrywać będę na początku telefonem bo na lepszy sprzęt mnie nie stać Big Grin


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - paweuq - 28-09-2017 14:07

Czekam z niecierpliwością Smile


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 28-09-2017 14:27

(28-09-2017 14:07)paweuq napisał(a):  Czekam z niecierpliwością Smile

Kilka dni poczekasz bo wczoraj pisząc post nie pomyślałem o moich aftach na języku które są prawie na całym jeszcze od czasu co w szpitalu byłem i nie mogę za dużo mówić... także z nagrywania do czasu zagojenia się języka musze zrezygnować ale jakieś scenariusze sobie popisze w tym czasie Big Grin


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - moskou - 29-09-2017 16:02

Oo, no to będziesz mi musiał linkować Big Grin Ja właśnie wracam do komputera po przerwie chorobowej...


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 29-09-2017 17:53

(29-09-2017 16:02)moskou napisał(a):  Oo, no to będziesz mi musiał linkować Big Grin Ja właśnie wracam do komputera po przerwie chorobowej...

A linkiem pewnie kiedyś zarzucę bo to żadna tajemnica, ale i tak zacznę nagrywać dopiero jak mi się język zagoi bo nawet jeść nie mogę bo mnie boli jak uj xd a za tydzień na weselu jestem... 4


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 03-10-2017 14:40

Siemanko Big Grin

Ostatnio mam lenia jak nie wiem Big Grin Ale czasem chwile coś w subach podziałam, moja złota nisza w jednym miejscu się wypaliła więc jak się zmotywuje to przejdę w inne miejsce i będę cisnął Huh Puki co chęci do działania brak Xpokerface

YouTube stoi w miejscu bo ciągle czekam aż mi głupie afty i pleśniawki z mordy znikną Big Grin Cały język zasypany, ale wczoraj byłem u lekarza i mi przepisała jakieś lekarstwa, oby do soboty się zagoiło bo w sobotę jestem na weselu a praktycznie przez to nie mogę mówić a co dopiero coś zjeść... Same zupki z paczki i jogurciki pokerface Takiego pecha to mam tylko ja impreza

Scenariusz na 2 odcinki już mam więc jak wyzdrowieje moja jama ustna to nagrywam i wrzucam filmy, chce wrzucić szybko z 10 filmów i już zacząć promować na grupach fb itp Big Grin

Tak jak ostatnio pisałem, będę pisał ile zarobiłem w danym miesiącu, na razie kasy nie wypłacam, postaram się zbierać do końca roku i wypłacić dopiero w styczniu, zobaczymy czy się uda imprezaSex

Zarobione w tym miesiącu: 725.12 PLN



RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - KontrolC - 03-10-2017 14:51

Dasz linka do kanały XD?