Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 24-09-2017 20:37

Siema!

Zarobków brak Big Grin Bo albo wyjazdy albo brak chęci i czasu Xpokerface
Dzisiaj chciałem w końcu swoje złote nisze potestować, i chyba jednak nie takie złote, tzn może i platynowe ale durny Facebook banuje mi wszystkie konta praktycznie zaraz jak dodam je do grup czy dodam jakiś post... Nie wiem czy to ogarnę... Dodatkowo mam problem z AdSense, bo miałem stary kanał na yt i konto adsense i zapomniałem o tym, ostatnio pod blog kanał założyłem i nowe adsense i zarabianie mi wyłączyli... Nie wiem czy to ogarnę ale mam nadzieje że tak bo będzie lipa...

Na razie cel wstrzymuję...

Chce też wrócić do subów i dodatkowo założyć konto na Instagramie pod WhitePress.
WhitePress to serwis który płaci nam za umieszczanie postów reklamowych na naszych Social Media (Snap, Insta, Fanpage, YT, Twitter itp itd) Jak ktoś chce więcej infa albo dołączyć i zarabiać to łapcie linki:
Reff (służe wtedy pomocą)
Czysty

No i będę zarabiał na czym się da, bez inwestycji oczywiście Big Grin Jutro planuję już stworzyć materiał pod pierwszy post na bloga oraz może YT zależy co wyjdzie z tym wszystkim...

Jutro z rana jadę oddać krew i mocz na badania a potem się biorę ostro za robotę, Konto Intagram chciałbym szybko rozwinąć do tysiąca Followersów i wbić je do WhitePressa. Mam tyle wolnego czasu i nie chce go marnować ale co chwila mnie taki leń złapie że masakra Big Grin

Dodatkowo pojawi się kolejny konkretny cel nie związany z zarabianiem, ale o tym w następnym poście który pojawi się na 99 % jutro o ile będą jakieś zarobki Big Grin

Na dzisiaj to tyle Big Grin



RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - moskou - 24-09-2017 20:47

No to czekam na bloga i update jego dotyczący, powodzenia z whitepressem Wink


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - patrolpxd - 24-09-2017 20:49

Jak rozwinę swoje Instagramy to wejdę z refka Big Grin Sa jakieś wstępne stawki?

No i powodzenia! Wink

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 24-09-2017 21:02

(24-09-2017 20:49)patrolpxd napisał(a):  Jak rozwinę swoje Instagramy to wejdę z refka Big Grin Sa jakieś wstępne stawki?

No i powodzenia! Wink

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka

Możesz nawet sam decydowac ile chcesz za daną kampanie Big Grin
Konto możesz założyć nawet jak nie masz żadnego konto social media. Po prostu po rejestracji zaś wybierasz na jakim serwisie SocialMedia masz konto i wysyłasz im link itp


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 25-09-2017 22:49

Witam!

Zarobki są więc czas na kolejny Update! 2
Trochę się dzisiaj wziąłem, w sumie to tak się zmuszałem do roboty dzisiaj ale opłaciło się, wgl dzisiaj w miarę dobry dzień, wczoraj usunąłem stare konto na AdSense i pomogło bo już mam aktywną zakładkę 'Zarabianie' na YT i aby 10k wyświetleń muszę nabić, więc wszystko już ok z tym Big Grin Dlatego zamówiłem dzisiaj mikrofon na allegro pod YT oraz inne przydatne rzeczy i do tego jeszcze jedną rzecz o której napisze na końcu posta razem z nowym celem Big Grin

Dzisiaj wstałem i powiedziałem że chce dniówkę co najmniej 300 zł i...
Podziałałem trochę na subach:

[Obrazek: 2f3dc445f683c850eb6ee6eb961cf79a.png]

+ moja tajemnicza niszka także przyniosła zysk:

[Obrazek: a3b3a3df2bc24e4428838a6e809ccb5c.png]

W sumie zarobiono dzisiaj:
309.31 zł

Jestem zadowolony Big Grin Od nowego miesiąca będę pisał ile zarobiłem w danym miesiącu żebym widział po prostu sam Idea

Jutro chce przetestować jedną nisze Big Grin Głupią jak ch*j nisze ale może być z tego niezły zarobek, jutro się okaże, jeśli zarobek z tej niszy będzie to i post się pojawi impreza

A więc wczoraj wspomniałem że pojawi się trochę inny cel...
Będąc w szpitalu powiedziałem sobie że zacznę się w końcu zdrowiej odżywiać i wgl zadbam o siebie... Tutaj chciałem też opisywać swoje poczynania w tym kierunku, pierwszym celem będzie nabranie masy bo mam ok 184 cm wzrostu i aby 56 kg Xpokerface Chciałbym przytyć do 80 kg i potem rzeźbić ciałko Sex Dzisiaj też zamówiłem zestaw Yerba Mate, może mnie pobudzi w końcu bo kawa na mnie nie działa, kawę muszę wypić żeby zasnąć a powinno być odwrotnie 4 Całe dnie jestem zamulony, nie wiem czemu... Więc każdego pierwszego dnia miesiąca będę pisał swoją wagę mam nadzieje że za każdym razem będzie większa impreza Kolejne podobne cele pojawią się później bo ani biegać nie mogę ani nic ( wczoraj u mnie padało i chciałem dobiec do samochodu to od razu nogi jak z waty i gleba) facepalm Jeszcze jednak brak sił jest... Ale byle do przodu Big Grin
Na dzisiaj chyba starczy Big Grin Pozdrawiam!



RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - ZarabiamMilion - 25-09-2017 22:55

Nie jeden marzy o takim miesięcznym(czyt. ja) Powodzenia w dalszym zarabianiu ziom!


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 25-09-2017 22:56

(25-09-2017 22:55)ZarabiamMilion napisał(a):  Nie jeden marzy o takim miesięcznym(czyt. ja) Powodzenia w dalszym zarabianiu ziom!

Jeszcze trochę i też się odpalisz Big Grin


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - hosezbsk - 25-09-2017 23:59

Powodzenia Miedziany Smile


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Cencik16 - 26-09-2017 08:51

jakie zaskoczenie z tajemniczą niszą propsy Big Grin
Czekam na wstawki, bo fajniutko się ogląda


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 26-09-2017 12:44

(26-09-2017 08:51)Cencik16 napisał(a):  jakie zaskoczenie z tajemniczą niszą propsy Big Grin
Czekam na wstawki, bo fajniutko się ogląda

Na tej tajemniczej niszce zarobiłem w sumie 4337.21 zł Big Grin I to w sumie szybko Big Grin Ale nie zawsze chce mi się działać więc wiesz.. Big Grin