Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 17-11-2016 21:34

Siemanko impreza
Wiele osób mnie kojarzy ze starych dzienników i ogólnie z forum no ale przedstawię się jeszcze raz Huh

Jestem Łukasz (wchodzę i pukam Sex), mam 18 lat, na co dzień się uczę w zawodzie Murarz-Tynkarz Sad Wybierając ten zawód popełniłem błąd... Dlatego zacząłem interesować się zarabianiem w internecie Idea Zaczynałem od Buxów, Ankiet, Skracania linków, następnie jakieś HYIPY (co wpłaciłem to program się zescamił, na szczęście hajs odzyskałem przez spory na PP impreza), PPI, PPA... Ostatecznie najlepiej czuję się w SUB/PREMIUM SMS. Właśnie w tej dziedzinie na poważnie zacząłem 'zarabiać' a raczej dorabiać do swojej marnej wypłaty z praktyk. Kilka dni temu dzięki @[Artinesse] założyłem konto u bukmachera Betsson, zachęcił mnie do tego screen zarobku wyżej wspomnianej Pani Heart Wpłaciłem 50 zł i wypłaciłem 90 zł, przedwczoraj dostałem bonus 120 zł i postanowiłem nim pograć, przez dzień ugrałem (łącznie z bonusem) 520 zł, które od razu wypłaciłem i tym samym na razie zakończyłem przygodę z obstawianiem Cool

No dobra... Koniec tego pierdolamento! pokerface
Cel jest prosty: Paka/Hosty? Niee, moim celem jest zarabianie co najmniej 2k zł miesięcznie od Września 2017 roku. Dlaczego? A no dlatego że w Sierpniu kończę szkołę i chyba każdy wie o co chodzi Jerk

Na czym będę zarabiał? Na Sub/Premium SMS
Jaki serwis wybrałem? FireSub
Dlaczego właśnie ten serwis? A bardzo zmotywował mnie FireMedia Konkurs i biorę w nim udział ...
Od tego serwisu zaczęła się moja przygoda z SMSami! 2


No więc zaczynamy... Sex

Dzisiaj zarobiłem: 66 PLN

[Obrazek: 4f7e89c7390fcae65b8c1d1ff11b0ac1.png]

Jakiś cel poboczny ustalę sobie jutro Jerk2

Na koniec łapcie:



Wpadła mi w ucho ta 'piosenka' beka



RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Artinesse - 17-11-2016 21:43

Życzę Ci jak najwyższych zarobków! Smile
Fajnie, że choć trochę zmotywowałam do działania. Przypadkiem, nie przypadkiem... ale cieszę się, że wyszedłeś na tym na plus.


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Miedziany - 17-11-2016 21:45

(17-11-2016 21:43)Artinesse napisał(a):  Życzę Ci jak najwyższych zarobków! Smile
Fajnie, że choć trochę zmotywowałam do działania. Przypadkiem, nie przypadkiem... ale cieszę się, że wyszedłeś na tym na plus.

I to na spory +, Bo 560 zł zysku w sumie w 2 dni to jak dla mnie mega dużo impreza


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - mahuzz - 17-11-2016 21:52

Trzymam kciuki mordeczko! Sam wiesz jak bardzo Wink


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - jigorex - 17-11-2016 22:08

(17-11-2016 21:34)Miedziany napisał(a):  mam 18 lat, na co dzień się uczę w zawodzie Murarz-Tynkarz
Zbrojarz Betoniarz pozdrawia i życzy wytrwałości Lol


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Artinesse - 17-11-2016 22:11

Tak apropo, ja po zawodówce. Pani sprzedawczyni pozdrawia Big Grin


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Kunk - 17-11-2016 22:29

jeszcze tylko 1440 i cel spełniony Jerk. byle tak dalej! powodzenia!


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Białas - 17-11-2016 23:17

(17-11-2016 21:34)Miedziany napisał(a):  


na co dzień się uczę w zawodzie Murarz-Tynkarz

Murarz tynkarz akrobata Jerk2
Kibicuję, pozdro kumplu z Firesuba Lol


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Noozer - 17-11-2016 23:20

Powodzenia Miedziany Smile !


RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany - Misiał - 17-11-2016 23:24

Powodzenia i wytrwałości do dążenia do celu murarzu-tynkarzu Cool