Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielki konkurs wiedzy o Leaders i Premium Rate! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Obsługa Płatności Internetowych (/Forum-Obsluga-Platnosci-Internetowych-404)
+----- Dział: HotPay (/Forum-HotPay-405)
+----- Wątek: Wielki konkurs wiedzy o Leaders i Premium Rate! (/Temat-Wielki-konkurs-wiedzy-o-Leaders-i-Premium-Rate-140607)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Wielki konkurs wiedzy o Leaders i Premium Rate! - Leaders - 28-12-2016 12:02

Lekko daliśmy ciała z ilością pytań... Cool


RE: Wielki konkurs wiedzy o Leaders i Premium Rate! - Majka - 08-03-2017 20:26

(27-12-2016 23:12)Leaders napisał(a):  
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!

WYNIKI:
Miejsce I: @[Bazyl] [9 PUNKTÓW]
Miejsce II: @[mateusz68] oraz @[Liromir] [3 PUNKTY]
Miejsce III: @[Majka] [1 PUNKT]

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. W tym tygodniu będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Gratulujemy wiedzy oraz refleksu Smile, ale ostrzegamy, że następnym razem będzie trudniej!

Cały czas czekam... 3 miesiące minęły a obiecana koszulka jeszcze nie doszła Tongue
Pewnie też fake konkurs Sex


RE: Wielki konkurs wiedzy o Leaders i Premium Rate! - Leaders - 08-03-2017 22:04

Jesteś pewna, że nie dostałaś?

Upewnij się proszę i daj nam znać. Jeżeli nie, wyślemy jeszcze raz - z małym bonusem.


RE: Wielki konkurs wiedzy o Leaders i Premium Rate! - Majka - 09-03-2017 09:07

Gdybym nie byla pewna nie smiecilabym Wam w temacie.


RE: Wielki konkurs wiedzy o Leaders i Premium Rate! - Bazyl - 09-03-2017 09:13

Ja chyba też miałem dostać jakieś gadżety oprócz nagrody głównej, a dostałem tylko przelew Big Grin


RE: Wielki konkurs wiedzy o Leaders i Premium Rate! - Majka - 23-03-2017 17:50

2 tygodnie później Idea

30% warn za niedotrzymanie warunków konkursu - brak wysyłki nagród z własnego konkursu i forumowego restocku!





PS: W dniu wczorajszym (28.03) doszła nagroda Smile Dziękuję.