Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. (/Temat-%E2%98%83-%E2%98%9E-GRUBY-CASH-niecodziennik-pracy-140574)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - lukasilestam - 05-12-2016 13:15

na jakiego dedyka sie przenieśliście? też by mi sie przydał jakiś pożądny Cool


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - TM heheszky - 06-12-2016 01:31

W jaki target celujecie? Smile Chodzi mi bardziej o wiek.


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 07-12-2016 19:11

Dobry wieczór,

ostatnie dni były fajne. My cały czas się skupiamy na promocji i pilnowaniu serwisu. Jesteśmy na prawdę zadowoleni z wyników.
Żeby nie było zbyt monotonnie to zaczynamy prace nad nową niszą. W grudniu będziemy szlifować nowy serwis, a na początku roku go odpalamy. Tym razem będzie grubiej, dalej i mocniej. Trzymajcie kciuki :-)

UWAGA!!! Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, to uruchomimy specjalny kanał pomocy dla osób nowych i tych bardziej zaawansowanych. Pomożemy tym, którzy chcą zarabiać w Internecie, a leniwców odeślemy z powrotem. To taka deklaracja przedświąteczna, która ma na celu zmotywować nas do działania jeszcze bardziej. Tylko wtedy kiedy uda nam się osiągnąć cel będziemy mieli czas, by pomóc Wam. Nowa nisza będzie w 90% automatem, aktualna zaś jest bardziej manualna, ale będziemy dążyć również do jej zautomatyzowania. Kiedy będziemy gotowi, to zrealizujemy plan pomocy potrzebującym, a pod koniec roku to Wy będziecie mogli założyć własne dzienniki i chwalić się swoimi zarobkami. Będziecie zadowoleni w 100% - jesteśmy pewni.

Wczoraj było tak...
+

Dobrego wieczoru,
Stanisławy



RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - fusek - 07-12-2016 19:16

ja pierdziele.... zazdro...
Ja w sumie prawie jak StanisławSmile


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - ktostujest - 07-12-2016 19:37

Piękna konwersja.

Gratuluje wyników,


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Tochkan - 07-12-2016 19:53

Gratulację!


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - NeedDolar - 07-12-2016 22:30

Wyniki godne podziwu Big Grin więc podziwiam Was Stanisławy Wink oby tak dalej Wink


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Noozer - 07-12-2016 22:33

Świetne wyniki, oczywiście jestem zainteresowany kanałem dla osób początkujących i zaawansowanych Smile


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 08-12-2016 21:07

Dobry wieczór,

dzięki za wszystkie dobre słowa :-)
Mamy dla niektórych wskazówkę. Otóż dostajemy pytania typu: "na czym zarabiacie", "czy to Wasza strona?", "podacie tematykę?", a dodatkowo widzimy jak co niektórzy się zastanawiają i gdybają co tak dokładnie robimy.

Możecie szukać lub nie, ale jedno jest pewne - to nie sprawi, że zaczniecie zarabiać pieniądze. Tylko ciężka praca i serce, które wkładacie w to co robicie może przynieść przy okazji zarobki.

Nie zgubcie się w Internecie podczas poszukiwań czegoś co tak na prawdę nie pomoże Wam się ruszyć z miejsca. Usiądźcie i wymyślcie lub zróbcie coś co już jest w lepszy i bardziej przyjazny użytkownikowi sposób. Włóżcie 101% pracy w to co robicie i nie myślcie na początku o pieniądzach - one przyjdą z czasem, a wtedy będą Was cieszyły o wiele bardziej niż zarobek z kradzionej lub tej samej niszy co ma kolega. Tylko w ten sposób jesteście wstanie się rozwijać i tym samym piąć się na wyższe szczeble "zarabiania w Internecie".

Dzisiaj bez naszych cyferek.
Pora na Was - wyobraźcie sobie jakie pieniądze chcielibyście zarabiać Wy.
Jeśli jesteście na tyle odważni to czekamy na Wasze komentarze Cool O jakich pieniądzach marzycie i co zamierzacie zrobić, by do nich dojść.


[Obrazek: giphy.gif]

Dobrego wieczoru :-)


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Tindamer - 08-12-2016 21:37

To może ja zacznę Smile
Na początku pomyślałem że chciałbym zarabiać jak najwięcej (jak każdy chyba) jednak po dłuższej refleksji doszedłem do wniosku że wystarczą mi sumy za które będę mógł godnie żyć jak i pomagać moim rodzicom na starość. By dojść do celu przede wszystkim zamierzam konsekwentnie wykonywać swoją pracę, nieustannie zastanawiać się nad polepszeniem sposobu na którym zarabiam jak również korzystać z rad osób które mają większe doświadczenie ode mnie.

PozdrawiamBig Grin