Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na kanale YouTube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiać na kanale YouTube? (/Temat-Jak-zarabiac-na-kanale-YouTube-140572)



Jak zarabiać na kanale YouTube? - GaaraP - 16-11-2016 21:24

Witam niedawno stworzyłem kanał muzyczny na YouTube, polega to na wrzucania najnowszej muzyki w oprawie. Mam kilka pytań.

1. Skąd wziąć program partnerski dla takiego kanału kategorii muzyka?
2. Jak to ustawić?
3. Ile trzeba mieć minimum subów lub wejść?
4. Czy YT sam po pewnej liczbie subów i wyświetleń wychodzi nam na przeciw i płaci nam za to?

Wybaczcie ale jestem jeszcze zielony w tym temacie i dziękuję za wszelką pomoc.


RE: Jak zarabiać na kanale YouTube? - Janusz Tracz - 16-11-2016 21:41

Najnowszej muzyki w oprawie ? czyli bierzesz czyjąś piosenkę i wrzucasz z własnym obrazkiem ?


RE: Jak zarabiać na kanale YouTube? - GaaraP - 16-11-2016 21:48

Tak są to utwory muzyczne w oprawie graficznej ALE nie mają one praw autorskich. Są to remixy więc YT uznaje to za modyfikacje i nie przydziela praw autorskich z oryginalnych utworów.


RE: Jak zarabiać na kanale YouTube? - piotrgk4 - 16-11-2016 21:57

1. Adsense sam dobierze treści
2.Wszystko masz opisane Smile
3.Nic
4.Płaci nam teoretycznie od każdego wyświetlenia w materiałach zakwalifikowanych jako nadające się do zarabiania czyli nie łamiących praw autorskich oraz innych rzeczy zawartych w ich regulaminie


RE: Jak zarabiać na kanale YouTube? - Janusz Tracz - 16-11-2016 22:01

No żebyś się nie zdziwił, jeżeli to są popularne piosenki to na pewno Ci yt wyskoczy o prawach autorskich, sam wrzucałem remixy i po pewnym czasie albo ktoś zgłosił roszczenie,albo samo yt mi o tym wspomniało.


RE: Jak zarabiać na kanale YouTube? - rachman - 16-11-2016 23:16

Cytat:Tak są to utwory muzyczne w oprawie graficznej ALE nie mają one praw autorskich. Są to remixy więc YT uznaje to za modyfikacje i nie przydziela praw autorskich z oryginalnych utworów.
Każdy prawie utwór ma prawa autorskie wynikające z USTAWY... Remixowcy albo otrzymali pozwolenie albo zrobili je łamiąc prawa. Ty kopiując ich twory łamiesz prawa tak czy siak.


RE: Jak zarabiać na kanale YouTube? - radek0389 - 16-11-2016 23:34

Dodam od siebie, że subskrubuje kilka kanałów na yt w podobnej tematyce, mających po milion subów i widzę, ze dość często cześć wrzuconych remixow nagle znika, domyslam się, ze właśnie przez prawa autorskieSmile.

BTW, a zarabiać można najprościej przez podłączone adsense. Lub jeśli masz naturalne wyświetlenia to reklama swojej strony z podpieta oferta PPA, PPI. Czy to w opisie czy adnotacji filmowej.


Jak zarabiać na kanale YouTube? - Artinesse - 02-03-2018 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.