Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który serwis partnerski najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Który serwis partnerski najlepszy? (/Temat-Ktory-serwis-partnerski-najlepszy-140564)

Strony: 1 2 3


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - adrian018 - 17-11-2016 19:07

Dodam tutaj od siebie bo sam działam w programach partnerskich ostatnimi czasy i właśnie jestem na etapie testów, porównywań i sprawdzania stawek.
Tak jak sam wcześniej zauważyłeś - najlepsze połączenie to m2m + systempartnerski, dlaczego?
1. Poniewaz w SP są lepsze stawki za konta bankowe niż w m2m.
2. W m2m są lepsze stawki za niektóre pożyczki bankowe niż w SP.
Łącząc oba programy, będziesz miał super stawki, a przy tym sprawdzone programy - oba są topowe na rynku i wypłącają jak należy, a podając przykład np ebrokera, to bym się dobrze zastanowił, przeszperałem trochę neta na ich temat, bo sam tam zrobiłem rejestracje 2 dni temu i wychodzi na to, że tam trzeba czekać na wypłate czasem nawet 3miesiące, albo okazuje się że połowe wniosków odrzucili z byle jakiego powodu po 3-4miesiącach i każą Ci składać reklamacje, w której masz np podać dane osób które zakładały konta lub brały pożyczki, żeby to zweryfikować - trochę chorę, bo raczej nikt tego nie zapisuje, a m2m i sp ladnie zaliczają wnioski jeśli warunki były spełnione i dodatkowo wypłacają na czas.. Smile
Dobrze kombinujesz z tą stroną, też już myślałem o czymś podobnym, ale pierwsze spróbuje to zrobić w bardziej 'tradycyjny sposób' i jak będzie serio wszystko szło tak jak idzie obecnie, to pójdę w podobnym kierunku w którym Ty idziesz, także dobrze robisz i tak trzymaj. Smile
Jak nie boisz się testów to przetestuj ebrokera, rejestrujesz się, robisz przelew 1zł i od razu na drugi dzień Ci konto aktywują, bardzo szybko i sobie zobaczysz stawki itp, mogę powiedzieć tylko że w ebrokerze są za niektóre produkty lepsze stawki niż w SP lub m2m.. Smile


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - zaki0711 - 18-11-2016 09:02

Dobra Wink

Biorę M2M do kont i Bankiera do pożyczek Smile

Jeszcze tylko ta porównywarka OC i będzie wszystko grało Smile


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - adrian018 - 18-11-2016 11:57

(18-11-2016 09:02)zaki0711 napisał(a):  Dobra Wink

Biorę M2M do kont i Bankiera do pożyczek Smile

Jeszcze tylko ta porównywarka OC i będzie wszystko grało Smile

prędzej na odwrót - bankier do kont, a m2m do pożyczek jak już coś, tak wyjdziesz na tym najkorzystniej (choć pożyczki jest dobrze wymieszać i niektóre dodać z bankiera, bo się znajdą z lepszą ofertą albo z CPA, którego nie ma w m2m.. Smile )


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - radek0389 - 18-11-2016 13:01

(17-11-2016 13:51)aero2 napisał(a):  @[radek0389]
Stanę tutaj w obronie kolegi @[MrocznyKILL] jeśli nie można używać marketingu szeptanego, promując swój ulubiony program, nie mówiąc już o promocji linku polecającego, a także prosić o wypalone nisze sms, o czym się osobiście przekonałem, falą negatywnych komentarzy, to na co jest to forum o zarabianiu?
Ja rozumiem, że nikt tutaj nie pomoże, ale dajcie ludziom nawet na tych głupich refach coś zarobić, co wam to przeszkadza, przecież i tak nic nie tracicie.

Nie musisz stawać w obronie, bo ja nikogo nawet nie próbuję atakowaćSmile.
Rozumiem szukanie osób, by złapać kolejnego poleconego, ale może tak uderzać z tym w odpowiednią grupę docelową niż robić syf, trafiając jak kulą w płot ze swoją ofertą. Uważam iż jeśli toczymy dyskusję na temat finansowych PP, to nie ma co reklamować tutaj serwisu dla klikaczy z "akcjami" za parę groszy. Co dzień pojawiają się tematy nowych osób, bądź nie owijając w bawełnę, mających żenujący poziom kreatywności czy biznesowej smykałki (inteligencji?), gdzie sami zarobić nie potrafią, to właśnie tam można im/należy prezentować takie serwisy, gdzie nie należy włączać zwojów mózgowych a można uciułać parę groszy.


Odchodząc od offtopu.

Rejestracja w programach partnerskich tych najbardziej zaufanych firm, to kilka chwil, więc warto mieć tam konta. Działaj na aktualnie najlepszych ofertach od strony prowizji, na bieżąco śledząc, co ma do zaoferowania konkurencja, choćby poprzez newslettery, jakie będziesz otrzymywał. Warto tutaj mieć pod konta odrębny adres mail, aby nie być zasypywanym wiadomościami ofertowymiSmile.
Dodatkowo jeśli masz fundusze, to możesz zlecić napisanie skryptu do zarządzania linkami, wtedy z poziomu jednego panelu można sterować całym zapleczem reklamowym. Łatwo też podmieniać linki, nawet na kilku serwisach jednocześnie.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - ebrokerpartner - 13-12-2016 16:52

A ja bym ci polecił ebrokerpartner jesli chodzi o ubezpieczenia oc ac oprócz tego mają wyższe stawki niż system partnerski bankiera sprawdziłem bo kiedyś działałem w bankierze tutaj masz link do rejestracji z mojego polecenia jesli zechcesz bede wdzieczny Ebrokerpartner Jeśli chodzi o ubezpieczenia Polecam po pierwsze axa dlatego ze maja 15% zniżki na zakup przez net po zatym wymóg aby ci wypłacić prowizję w wysokosci 15 zl to :" Wynagrodzenie przyznawane będzie za poprawnie wykonaną kalkulację (pierwsze trzy kroki wniosku)."


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - zaki0711 - 14-12-2016 00:46

(13-12-2016 16:52)ebrokerpartner napisał(a):  A ja bym ci polecił ebrokerpartner jesli chodzi o ubezpieczenia oc ac oprócz tego mają wyższe stawki niż system partnerski bankiera sprawdziłem bo kiedyś działałem w bankierze tutaj masz link do rejestracji z mojego polecenia jesli zechcesz bede wdzieczny Ebrokerpartner Jeśli chodzi o ubezpieczenia Polecam po pierwsze axa dlatego ze maja 15% zniżki na zakup przez net po zatym wymóg aby ci wypłacić prowizję w wysokosci 15 zl to :" Wynagrodzenie przyznawane będzie za poprawnie wykonaną kalkulację (pierwsze trzy kroki wniosku)."

Na razie nie wchodzę w ubezpieczenia, bo nie mam czasu, żeby skończyć poprzedni projekt.

Może później wejdę Smile