Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który serwis partnerski najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Który serwis partnerski najlepszy? (/Temat-Ktory-serwis-partnerski-najlepszy-140564)

Strony: 1 2 3


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - rachman - 16-11-2016 22:45

Zerknij w bankierze on ma porównywarki ale nie wiem czy OC też, jak nie to ebroker też miał jakieś ale nie pamiętam czy nadal ma. M2M też miało jakieś. Nie używałem akurat do OC ale te większe sieci mają tego typu narzędzia przejrzysz to znajdziesz być może w nich i może obejdzie się bez szukania czegoś nowego Wink


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - Wojo-MyLead - 17-11-2016 11:18

@[zaki0711]

Zapraszam Ciebie do wypróbowania serwisu MyLead.pl

W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt programów partnerskich oferujących usługi bankowe, ubezpieczenia i pożyczki.

Dodatkowo oferujemy gotowy program partnerski z porównywarką kredytów i pożyczek:

http://twojapozyczka24h.pl

Na zachętę dodam, że w chwili obecnej trwa konkurs, w którym partnerzy MyLead mogą wygrać konsolę XBox One S Jedyny warunek jaki należy spełnić, to zlecić wypłatę (min 50 PLN) do 14 Grudnia.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - MrocznyKILL - 17-11-2016 12:25

(16-11-2016 19:57)zaki0711 napisał(a):  
(16-11-2016 19:35)MrocznyKILL napisał(a):  Polecam serwis z mojej sygnatury co prawda stawki nie są zbyt wysokie ale serwis oferuje znacznie więcej niż tylko programy partnerskie. Sprawdź i sam oceń może Ci się spodoba.

Wolę wejść w serwisy partnerskie. Choć niewykluczone, że może później uruchomię Sejfik.

Co on proponuje? Jakie ma programy?

W serwisie jest niemal 100 PF do promowania. Jak wspomniałem serwis oferuje nieco niższe stawki ALE promując produkty tutaj masz z głowy podatek (masz opcję podpisania umowy o dzieło) oraz co według mnie najciekawsze promując PF od sejfika jeśli ktoś skorzysta z produktu a potem sam będzie chciał tak zarabiać z AUTOMATU zostaje Twoim partnerem i otrzymujesz prowizję od jego poleceń Idea


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - radek0389 - 17-11-2016 13:36

(16-11-2016 19:35)MrocznyKILL napisał(a):  Polecam serwis z mojej sygnatury co prawda stawki nie są zbyt wysokie ale serwis oferuje znacznie więcej niż tylko programy partnerskie. Sprawdź i sam oceń może Ci się spodoba.

Naprawdę osobie, która tworzy stronę/serwis pod produkty bankowe/ubezpieczeniowe, która planuje (domniemam) profesjonalną promocję, polecasz by korzystała z sejfika niż z profesjonalnych firm jak m2m, comperialead, bankier itpRolleyes?
Rozumiem walkę o poleconych, ale bez jaj, trochę przyzwoitości, zwłaszcza, że parę lat tutaj siedzisz i dzierżysz tytuł "przyjaciela forum" Smile.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - aero2 - 17-11-2016 13:51

@[radek0389]
Stanę tutaj w obronie kolegi @[MrocznyKILL] jeśli nie można używać marketingu szeptanego, promując swój ulubiony program, nie mówiąc już o promocji linku polecającego, a także prosić o wypalone nisze sms, o czym się osobiście przekonałem, falą negatywnych komentarzy, to na co jest to forum o zarabianiu?
Ja rozumiem, że nikt tutaj nie pomoże, ale dajcie ludziom nawet na tych głupich refach coś zarobić, co wam to przeszkadza, przecież i tak nic nie tracicie.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - MrocznyKILL - 17-11-2016 14:00

(17-11-2016 13:36)radek0389 napisał(a):  
(16-11-2016 19:35)MrocznyKILL napisał(a):  Polecam serwis z mojej sygnatury co prawda stawki nie są zbyt wysokie ale serwis oferuje znacznie więcej niż tylko programy partnerskie. Sprawdź i sam oceń może Ci się spodoba.

Naprawdę osobie, która tworzy stronę/serwis pod produkty bankowe/ubezpieczeniowe, która planuje (domniemam) profesjonalną promocję, polecasz by korzystała z sejfika niż z profesjonalnych firm jak m2m, comperialead, bankier itpRolleyes?
Rozumiem walkę o poleconych, ale bez jaj, trochę przyzwoitości, zwłaszcza, że parę lat tutaj siedzisz i dzierżysz tytuł "przyjaciela forum" Smile.

Musze przyznać Ci rację lecz napisałem szczerze że
stawki w sejfiku są dużo niższe. Więc sprecyzuje. To opcja dla osób chcących zdobywać partnerów w dość nietypowy sposób. Promując jakąkolwiek sejfikową usługę w tym PF możesz zdobyć partnera z którego otrzymasz prowizję z zakupionych przez niego reklam z jego zarobków, doładować telefonu itp itd. Jeśli ktoś chce zarobić typowo na samym PF niestety sejfik nie jest dobrym wyborem przyznaję.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - mikuss - 17-11-2016 14:16

(17-11-2016 13:36)radek0389 napisał(a):  
(16-11-2016 19:35)MrocznyKILL napisał(a):  Polecam serwis z mojej sygnatury co prawda stawki nie są zbyt wysokie ale serwis oferuje znacznie więcej niż tylko programy partnerskie. Sprawdź i sam oceń może Ci się spodoba.

Naprawdę osobie, która tworzy stronę/serwis pod produkty bankowe/ubezpieczeniowe, która planuje (domniemam) profesjonalną promocję, polecasz by korzystała z sejfika niż z profesjonalnych firm jak m2m, comperialead, bankier itpRolleyes?
Rozumiem walkę o poleconych, ale bez jaj, trochę przyzwoitości, zwłaszcza, że parę lat tutaj siedzisz i dzierżysz tytuł "przyjaciela forum" Smile.

Nie widzisz, że janusz byznesu podróbkę pompuje na siłę gdzie się da i jak się da ?
Przecież to jego świat i życie a innych jako "niewolnik" i więzień systemu nie zna więc nie odbieraj mu jego świata.
Jak obiecałem nie będę się śmiał bo tu jest nad czym płakać SadSad

(17-11-2016 13:51)aero2 napisał(a):  a także prosić o wypalone nisze sms, o czym się osobiście przekonałem, falą negatywnych komentarzy, to na co jest to forum o zarabianiu?
Ja rozumiem, że nikt tutaj nie pomoże.

Ty siebie widzisz co sam piszesz i co napisałeś w omawianym temacie ?
Widzisz ile masz postów i jaki staż na forum ???
Bo temat o którym mówisz napisałeś jak byś miał w dniu napisania tematu rejestrację oraz byłby to Twój pierwszy post na forum .
Już nie rób z siebie straceńca a społeczności forum sadystami, albo poproś o usunięcie konta i zacznij od zera przynajmniej będzie to jakoś wyglądało traktowanie ciebie jako świeżaka bo przy takich statystykach 1 do drugiego nie pasuje a jesteś właśnie jak taki świeżak z 1 postem


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - zaki0711 - 17-11-2016 16:42

Sejfik odpada.

Chcę utworzyć dwa serwisy. Jeden z kontami, drugi z pożyczkami.

Może wejdę w MyLead. Muszę to przemyśleć Smile


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - mikuss - 17-11-2016 16:45

(17-11-2016 16:42)zaki0711 napisał(a):  Sejfik odpada.

Mądry wybór
Brawo TYSmile
Powodzenia i wysokich zarobków


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - rachman - 17-11-2016 17:50

Wchodź gdzie chcesz Wink Rejestracja nie zobowiązuje do jakichkolwiek działań tak naprawdę. Porejestruj się gdzie chcesz i sprawdź stawki, ofertę, narzędzia itd. Wybierzesz i na danej firmie się skupisz. Nie znając czegoś od środka nie da się ocenić Wink