Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który serwis partnerski najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Który serwis partnerski najlepszy? (/Temat-Ktory-serwis-partnerski-najlepszy-140564)

Strony: 1 2 3


Który serwis partnerski najlepszy? - zaki0711 - 16-11-2016 18:56

Witajcie,
postawiłem już portal i mam pytanie - który serwis partnerski jest najlepszy do kont bankowych, a który do kredytów?

Chciałbym jeszcze uruchomić jakaś porównywarkę ubezpieczeń, bo to jest teraz bardzo chodliwy temat.

Może mi ktoś pomoże za zarejestrowanie się z refa?

Chciałbym, żeby do poniedziałku wszystko ruszyło.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - MrocznyKILL - 16-11-2016 19:35

Polecam serwis z mojej sygnatury co prawda stawki nie są zbyt wysokie ale serwis oferuje znacznie więcej niż tylko programy partnerskie. Sprawdź i sam oceń może Ci się spodoba.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - zaki0711 - 16-11-2016 19:57

(16-11-2016 19:35)MrocznyKILL napisał(a):  Polecam serwis z mojej sygnatury co prawda stawki nie są zbyt wysokie ale serwis oferuje znacznie więcej niż tylko programy partnerskie. Sprawdź i sam oceń może Ci się spodoba.

Wolę wejść w serwisy partnerskie. Choć niewykluczone, że może później uruchomię Sejfik.

Co on proponuje? Jakie ma programy?


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - nitram - 16-11-2016 20:50

Nie ma jednego najlepszego pytanie co masz na myśli najlepszy ? Największe stawki ? Najszybsze wypłaty ? Najlepsze narzędzia reklamowe ? Musisz sam przetestować co ci przypadnie do gustu. Rejestracja nic nie kosztuje, wiec testować możesz do woli. Ode mnie polecam. Program portalu bankier.pl, tmefekt, tradetracker, m2m, conperia, mylead i wiele innych jak chcesz refa albo jakieś szczegółów informacje to pisz tutaj albo na pw

@[zaki0711]


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - rachman - 16-11-2016 21:12

Polecam bankier i uzupełnić ofertę innymi sieciami. Do podanych przez nitrama dodam tradedoubler, ebrokerpartner.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - hy-ip - 16-11-2016 21:15

Zakki0711 mial zapewne sieci affilacyjne. Jest ich od zarąbania - najlepsze sa te najbardziej popularne bo przynajmniej maja najwiecej programow wiec napewno sie jakies oferty znajdzie pasujace na strone.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - zaki0711 - 16-11-2016 21:52

Na początek chcę wejść w serwisy partnerskie.

Chyba postawię na M2M i na Bankiera.

Bankiera system to jest to? http://www.systempartnerski.pl

Chciałbym jeszcze ruszyć z porównywarką polis OC. Co polecacie?


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - Pan Inwestor - 16-11-2016 21:53

Ja polecam zapisać się do praktycznie każdego PP jaki jest i samemu przestudiować dostępne oferty. Zdarza się bowiem dość często, że jeden program partnerski ma ofertę lepszą bądź gorszą o kilkadziesiąt PLN! Osobista weryfikacja ofert to najlepsze rozwiązanie.

Co do porównywarki, to ostatnio fajną wypuścił Convertiser. Zerknij do nich :-)


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - rachman - 16-11-2016 22:35

Tak systempartnerski to system bankiera.


RE: Który serwis partnerski najlepszy? - zaki0711 - 16-11-2016 22:42

Dobra Wink

To biorę tego Bankiera i M2M.

Jeszcze coś szukam do porównywarki OC Smile