Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) (/Temat-Zbieramy-na-nowego-Laptopa-MSI-konkurs-140562)

Strony: 1 2 3


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - MartinS - 19-11-2016 14:47

Wszystkiego najlepszego Big Grin W życiu osobistym jak i w FireSub ogromnych zarobków oraz samej motywacji do zarabiania. U nas jak w rodzinie!


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - Hopekk94 - 22-11-2016 18:09

co takiego jest do wygrania ze wszyscy tematy zakladaja? Big Grin


RE: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - demek1987 - 05-12-2016 19:30

chyba przyszła pora na aktualizację Smile wiem że nie ma szans na nic w konkursie bo jest więcej dzienników niż nagród Smile ale piszę Smileimpreza
czasu nie było ostatnio u mnie,bo w pracy teraz zapierdziel do świąt więc praktycznie zarobków nie było Smile
najgorsze, że Google nałożyło mi na domeny filtra za spam, a wpadały z nich jakieś leady mimo braku pozycjonowania, 2 konta YouTube padły gdzie miałem real -content , niestety osoba która, kręciła filmy nie odzywa się a ja to gdzieś zgubiłem na kompie;/ albo po prostu usunąłem

jakieś tam grosze wpadały tydzień byłem chory ale że mam pracę jaką mam to musiałem do niej chodzić Smile
więc po pracy spałem na pigułachBig Grin

zmieniłem tytuł tematu Smile może uzbieram na LAPTOPA MSI MOŻE NIE Big Grin cena laptopa to 5300 Smile

zobczymy,

aktualnie jestem na robieniu zaplecza pod nisze i 3 projekty na dłuższa metę będę coś tam pisał o nich Smile



wczoraj przetestowałem swoje zaplecze fanpagów Smile i grup które posiadam i poleciało bardzo dużo Smile
jestem w sumie w szoku sam Smile

[Obrazek: kIJF6kI.png]

Ogólnie to moja życiówkaJerk2 nie spodziewałem się że tyle będzieJerk2

dzisiaj też jeszcze doleciało mi trochę Big Grin szkoda że trzeba czekać parę miesięcy aby ją wykorzystać po raz kolejny ale nie zapomnę o niej Big Grin

no ale niestety na tym straciłem 2 fanpage ;/ będę próbował się odwołać, zobaczymy;/


w między czasie zainstalowałem na domenach pod nowe nisze( mam nadzieje) potrzebne mi wtyczki i w końcu znalazłem wymarzony theme Smile ktoś pomógł dzięki Martins Tongue


z dzisiaj - więcej nie wpadnie bo na dzisiaj koniec pracy Smile czytamy dalej o pozycjonowaniu Smile

[Obrazek: pI2bZrb.png]
PODSUMOWANIE

2200/5300


no i mamy gwarantowanego pendrive w konkursie Firemedia Smile






RE: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - Miedziany - 05-12-2016 20:14

No brawo Big Grin I powodzenia ;d Jaki model MSI? Big Grin


RE: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - polokk - 05-12-2016 20:46

Ja pierdziele moja zyciowka to 2 stówy było xd gratki i powodzenia dalej Tongue


RE: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - demek1987 - 07-12-2016 21:26

(05-12-2016 20:14)Miedziany napisał(a):  No brawo Big Grin I powodzenia ;d Jaki model MSI? Big Grin
Taki --- http://allegro.pl/laptop-msi-gp72-i7-6700hq-960m-1tb-ssd275gb-32gb-i6629772139.html


Aktualizację będę robił z dnia poprzedniego bo czasami nie ma czasu na siedzenie do 24 Sad


A więc co wczoraj zrobiłem.2

Założyłem parę kont youtube do swoich nisz i wypełniłem profile Smile na razie nic nie wgrywam na nieJerk2

Znalazłem swoje dwa filmiki z realnym produktem Smile które mi usunęli Smile to na szybko wrzuciłem je u dziewczyny na konto YT Big Grin haha bo brakło mi starterów Smile, więc znowu coś tam zawsze wpadnie Smile od razu wykupiłem po 5k wyświetleń i 500 lików żeby trochę podskoczyły w wyszukiwaniachSmileJerk2Jerk2beka

To by było na tyle gdyż wczoraj był mikołaj i musiałem chrześniakowi kupić prezent i oczywiście jakąś czapkę mikołaja i go odwiedzić Smile

cele zrealizowałem na dzisiaj więc nie jest źleSmileSex


Jutro:
dodanie po parę postów na każdej stronie z 4 nisz. Jerk
dalsza nauka pozycjonowaniafacepalm




tyle wpadło 12-06

[Obrazek: KQyY0jH.png]


podsumowanie

2288,4/5300




RE: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - Bazor - 07-12-2016 22:36

Gratuluje i podziwiam zarobków, czemu akurat laptop? Myślę, że za te pieniądze kupiłbyś stacjonarnego kombajna z 2 monitorami do wygodnej pracy. Pozdrawiam


RE: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - demek1987 - 08-12-2016 16:12

(07-12-2016 22:36)Bazor napisał(a):  Gratuluje i podziwiam zarobków, czemu akurat laptop? Myślę, że za te pieniądze kupiłbyś stacjonarnego kombajna z 2 monitorami do wygodnej pracy. Pozdrawiam

mam tak małe mieszkanie że nie mam miejsca na to żeby kupić biurko Smile i postawić na nim stacjonarny Smile musiałbym na środki salonu albo pokoju postawić Smile


RE: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - demek1987 - 25-12-2016 01:01



MSI został zakupiony za 4999 zł bo cena spadła Smile więc pieniądze wypłaconeSmile2

[Obrazek: Snkymya.png]Heart
CEL ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY Jerk2

ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA NA MNIE W KONKURSIE

http://zarabiam.com/Temat-ANKIETA-Badz-jak-kapitan-statku-i-zgarnij-nagrody-142024 HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh



RE: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - Miedziany - 25-12-2016 13:38

Brawo! Big Grin