Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) (/Temat-Zbieramy-na-nowego-Laptopa-MSI-konkurs-140562)

Strony: 1 2 3


Zbieramy na nowego Laptopa MSI:) + konkurs :) - demek1987 - 16-11-2016 18:04

Mój dziennik można nazwać takBig GrinBig Grin
[Obrazek: dziennik-zajec-w-przedszkolu-praca-zbiorowa.jpg]

Cześć. Mam na imię Kamil jestem już stary więc nie będę podawał wieku ( patrz nick Big Grin )
Powodem założenia tematu jest tylko i wyłącznie KONKURS FIREMEDIA.
Co o mnie hmmm.... w sumie jestem cichym użytkownikiem tego forum... co widać po stażu i ilości postów...
Zarabiam już parę lat w internecie. Pewnie jak większość z tego forum zaczynałem od PPD chyba w sumie najdłużej na tym zarabiałem Smile Potem zainteresowało mnie CPA, nawet ładnie szło na jeden kraj Smile ale studia i brak czasu odstawił CPA. Następnie parę miesięcy zarabiałem na PPI aż dostałem filtra na główną domenę i nie mogłem się go pozbyć(głupie google). W między czasie liznąłem także forex ale to była pomyłka jak duża --- zero zarobiłem Big Grin (zarobek-strata), więc lepiej było z niego uciekać Big Grin

Aktualnie zarabiam na programach typu revshare. Trochę inwestuje w kryptowaluty, oraz fundusze inwestycyjne. No i oczywiście SUBSMS. Chociaż dalej jest to dla mnie czarna magiaBig Grin (dlatego takie zdjęcie na początku)

Tutuł tematu jest tylko dlatego taki że w Firesubie dzwonek lead-a to spadające pieniądze a moja dziewczyna(w sumie narzeczona) za każdym razem jak lecą cieszy się i mówi " moje piniądze" heheSmile


No to zaczynamySmile

dzisiejszy dzień jak na razie wygląda tak

[Obrazek: KlCmsos.png]

Na konwersję nie patrzcie bo u mnie zawsze taka poniżej 1% Smile najważniejsze ile się zarobi a nie konwersjaBig Grin przynajmniej dla mnieBig Grin

32/200 zł bo tyle na konkurs trzeba Tongue





Tak na osłodę tego piniądza z tytułu dla was Big Grin





RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - Pastro - 16-11-2016 18:07

No to powodzenia i lepszej konwersji Big Grin


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - Kiljan - 16-11-2016 18:08

Wysokich zarobków!!!


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - mikuss - 16-11-2016 18:11

Są tutaj starsi od Cb np JA Tongue

Powodzenia życzę Smile


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - MrocznyKILL - 16-11-2016 18:32

Metoda zarabiania dość wątpliwa... Wink ale mimo wszytko życzę powodzenia w szeroko rozumianym e-biznesieIdea


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - mikuss - 16-11-2016 18:44

(16-11-2016 18:32)MrocznyKILL napisał(a):  Metoda zarabiania dość wątpliwa...

No tak to już wiemy, że jedyna i prawdziwa metoda jaką ty wyznajesz to podróbka sejfik i 15 zł dziennie z niej beka A pozostałe przynoszące znacznie lepsze pieniądze to wątpliwe metody zarabiania


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - MrocznyKILL - 16-11-2016 19:47

(16-11-2016 18:44)mikuss napisał(a):  
(16-11-2016 18:32)MrocznyKILL napisał(a):  Metoda zarabiania dość wątpliwa...

No tak to już wiemy, że jedyna i prawdziwa metoda jaką ty wyznajesz to podróbka sejfik i 15 zł dziennie z niej beka A pozostałe przynoszące znacznie lepsze pieniądze to wątpliwe metody zarabiania

Nie będę się już z Tobą przekrzykiwał bo wszyscy doskonale znają Twoje dziwaczne nasączone hipokryzją podejście do świata.
Pojęcia kojarzone z bezinteresownością i etyką są dla Ciebie objawem zacofania. Jak już wspomniałem żyj w swoim świecie obłudy i zakłamania ale daj też żyć innym w ich być może lekko utopijnym prawie idealnym świecie Wink
Pamiętaj jaki jesteś takie masz otoczenie skoro lubujesz się w czym się lubujesz to ciekawe masz znajomości Wink


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - karbow - 16-11-2016 21:27

Powodzenia!!
moj dziennik : http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Konku...SMS-140567


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - duos22 - 16-11-2016 22:33

powodzenia i wysokich zarobków Smile


RE: gdzie moje kochane pieniążki:D lecą piniądze piniądze :D - demek1987 - 19-11-2016 14:36

nie miałem czasu na aktualizacje bo mnie US meczyAngry musze przeszukać wszystkie papiery i znaleźć zarobki z 2014 Angry

Ogólnie codziennie czytam przeróżne poradniki o pozycjonowaniu, testuje patrze podglądam Smile wszystkie strony podpinam pod konto na ahrefs Jerk2

więc dnia 17 listopada co zrobiłem Huh

1. Kupiłem 4 domeny pod nowe nisze, zainstalowałem na nich wordpress-a, przez pół godziny męczyłem się z ustawieniem przyjaznych linków bo coś serwer nie czytał pliku .htaccess ale udało się 2 znalazłem rozwiązanie dopiero na jakieś stronie bo z topowych nic nie pomagała
Jeszcze żadnej nie zgłosiłem do wyszukiwarek bo muszę znaleźć odpowiednie theme pod nie Smile albo zlecić komuś zrobienie specjalnie pod nie Smile

2. Założyłem 2 nowe fanpage jeden pod mode, drugi pod motywacje Smile nie wiem czy coś z tego będzie ale trzeba próbować wszystkiego Smile

3. Oczywiście po założeniu fanpage trzeba było je trochę uzupełnić no i pospamować po grupach nimi aby like wpadały Smile


zarobki z 17 listopada
[Obrazek: OBvNSUC.png]Heart
firesub najlepszy Big GrinHeartHeart
podsumowanie Smile

163/200 zł bo tyle na konkurs trzeba Tongue


18 listopad

1. Dodałem do wyszukiwarek ogólnie 2 LP pod eroSex
zawsze używam tej strony do dodawania i nawet daje efekt po paru dniach http://www.dodaj.kkozle.eu/ Jerk od razu trochę promowałem jeden z LP i wpadły pierwsze leady jakieś Smile

2. Pospamowałem troche po różnych stronach różnymi programami z braku laku Idea


wyniki 18 listopad

[Obrazek: 0Tn0hQL.png]4

z dnia na dzień będzie coraz mniej bo liczy się tylko pozycjonowanie koniec ze spamem bo mały z tego pożytek jest Smile i zarobki nieregularne

podsumowanie 18 listopad

219/200 zł bo tyle na konkurs trzeba Tongue
Więc na konkurs minimum zrobione Big Grin2

dzisiaj 19 listopad

wstałem późno bo DZISIAJ MAM URODZINY I MAM WSZYSTKO W DUPIE oczywiście 18 Tongue2
będzie impreza zapraszam wszysztkich imprezaimpreza

będzie tak






ale i tak coś wpadło Big Grin

[Obrazek: 7wOzwbW.png]

TYLKO FIRESUB Smile paczuszka chociaż dla mnie TongueTongueTongueTongue