Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Kolgent12 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Kolgent12 (/Temat-Dziennik-pracy-Kolgent12-140544)

Strony: 1 2


Dziennik pracy - Kolgent12 - Kolgent12 - 16-11-2016 10:09

Na początek się przedstawię i opowiem coś o sobie, a więc mam na imię Dawid, mam 19 lat, zajmuję się informatyką , oprócz tego chodzę na siłownie. Dziennik ten założyłem ponieważ w jakiś sposób będzie motywował mnie aby się nie poddawać i dążyć dalej. Na waszym forum jestem od roku i myślę że zdobyłem wiedzę aby zacząć Będę działał w dwóch sposobach a mianowicie : SUB-SMS, oraz RevShare. Więcej opiszę w dalszych krokach


SUB-SMS
Będę działał w reklamowanym na naszym serwisie eForsa, co prawda wcześniej gdy z nimi pracowałem, naliczali mi połowę leadów więc mam nadzieję że to się nie powtórzy.

Plany:
-Założenie kont facebook'owych
-Stworzenie konta matka
-Wykupienie domeny.pl


Plany zrealizowane :
-Stworzenie strony WWW

Wkład własny: 60zł
Zarobek: 0zł


Mój reflink (gdyby ktoś chciał spróbować swojego szczęścia mogę mu pomóc) : http://eforsa.pl/?ref=8099ca2b
Czysty link : http://www.eforsa.pl





Revenue Share
W tej dziedzinie wybrałem TheAdsTeam, dlaczego ? Ponieważ jest to świeży projekt oraz słyszałem dużo pozytywych opinii na jego temat.

Plany :
-Pozyskiwanie poleconych
-Inwestycja 250złotych
-Reinwestycja do 30 listopada
-Inwestycja z zarobków SUB-SMS do 30 listopada

Dlaczego do 30 listopada? ponieważ pierwszy raz inwestuję i chcę zobaczyć jak to wszystko działa.


Wkład własny: 0zł
Zarobek: 0zł


Reflink (tak samo jak poprzednio) : https://theadsteam.com/ref/Kolgent12
Czysty link : http://www.theadsteam.com


Będę starał się dziennie, lub co kilka dni aktualizować dziennik, tyle ile pozwoli mi na to czas. Osobą które zarejstrują się z mojego linku będę starał się pomóc w miarę możliwości, oraz podzielić się swoją wiedzą.


RE: Dziennik pracy - Kolgent12 - Grubykesz - 16-11-2016 10:17

Zapowiada się ciekawie, na pewno będę zaglądał i patrzył jak radzisz sobie z subami. Smile


RE: Dziennik pracy - Kolgent12 - Janusz Tracz - 16-11-2016 10:29

Życzę powodzenia, będę śledził temat Wink


RE: Dziennik pracy - Kolgent12 - NeedDolar - 16-11-2016 11:11

Dodaję do subskrybowanych Wink będę śledził Smile


RE: Dziennik pracy - Kolgent12 - qwertybsk - 16-11-2016 12:21

powodzenia Smile za jakiś czas też będę planował jakieś inwestycje, będę obserwował Smile


RE: Dziennik pracy - Kolgent12 - fotek007 - 16-11-2016 12:24

powodzenia Smile)


RE: Dziennik pracy - Kolgent12 - Kolgent12 - 17-11-2016 00:08

Podsumowanie dzisiejszego dnia tj 16-11-2016

SUB SMS
Zarobek : 23złote

REVSHARE
Zarobek : 0złotych





Dzisiaj szału nie ma, bitcoiny nie przyszły na wirtualny portfel aby zainwestować, a kurs wzrasta. Za to sprawy techniczne dzisiaj na wielki + a mianowicie :

-Stworzone konto matka
-Stworzone 4 konta facebookowe do postowania w grupach
-Wykupiona domena.pl
-Instalacja Joomla na stronie



RE: Dziennik pracy - Kolgent12 - Kolgent12 - 18-11-2016 21:10

Podsumowanie dwóch minionych dni 17-18.11.2016



SUB SMS
Zarobek : 7.5złotych

REVSHARE
Zarobek : 13złotych

Kompletny brak motywacji, na facebooku na kontach podołączane do 10 grup i blokada, facebook broni się jak może. Jedno konto całkowicie zablokowane, zostało konto matka i 3 konta zarabiające z których dwa mają blokadę na pisanie na grupach oraz dochodzenie do grup więc idą do wywalenia, nisza napaleńców wyczerpana chyba na każdej możliwej grupie i ciężko już o jakąś subskrypcję ,no ale nie poddajemy się! Pozdrawiam Smile



RE: Dziennik pracy - Kolgent12 - Kolgent12 - 20-11-2016 19:58

Podsumowanie dwóch minionych dni 18-20.11.2016



SUB SMS
Zarobek : 7.5złotych

REVSHARE
Zarobek : 26złotych

Według mnie SUB-SMS jest na skraju upadku tyle było o tym w wiadomościach oraz innch portalach, facebook coraz szybciej blokuje fałszywe konta a ludzie widząc "Wpisz swój numer" lub "wyslij SMS'a o treści" odrazu wychodzą przez te 2 dni, na 400 wyswietlen 1 lead za 7.5 złotych,rok temu na tej samej niszy idealnej tej samej w dwa dni około 200złotych spróbuję zmienić niszę na coś nie związanego z napaleńcami, bo jak tak nadal pójdzię to będę zmuszony zrezygnować z SUB-SMS ponieważ tracę tylko czas i nerwy a efektów nie widać.



RE: Dziennik pracy - Kolgent12 - MrocznyKILL - 23-11-2016 23:15

(20-11-2016 19:58)Kolgent12 napisał(a):  
Podsumowanie dwóch minionych dni 18-20.11.2016



SUB SMS
Zarobek : 7.5złotych

REVSHARE
Zarobek : 26złotych

Według mnie SUB-SMS jest na skraju upadku tyle było o tym w wiadomościach oraz innch portalach, facebook coraz szybciej blokuje fałszywe konta a ludzie widząc "Wpisz swój numer" lub "wyslij SMS'a o treści" odrazu wychodzą przez te 2 dni, na 400 wyswietlen 1 lead za 7.5 złotych,rok temu na tej samej niszy idealnej tej samej w dwa dni około 200złotych spróbuję zmienić niszę na coś nie związanego z napaleńcami, bo jak tak nadal pójdzię to będę zmuszony zrezygnować z SUB-SMS ponieważ tracę tylko czas i nerwy a efektów nie widać.

Obyś miał rację co do upadku sub sms co prawda osobiście uważam że zawsze znajdą się jacyś "niedoinformowani" ale im mniej takich tym lepiej.

A co do samego dziennika to życzę powodzenia i wysokich zarobków Smile