Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena domena pod pozyczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wycena domena pod pozyczki (/Temat-Wycena-domena-pod-pozyczki-140526)



Wycena domena pod pozyczki - FREKOV - 15-11-2016 19:07

Prosba o wycene domeny chwilowka.online

Pozdrawiam i dziekuje Smile


RE: Wycena domena pod pozyczki - Prizmo* - 15-11-2016 19:18

Ile jest warta? tyle ile ktoś za nią jest w stanie dać. Jestem "w branży" dałbym cenę rejestracji za nią. Nic więcej.


RE: Wycena domena pod pozyczki - FREKOV - 15-11-2016 19:41

Skoro jesteś w branży, to uzasadnij swoja odpowiedz.
Oczywiscie rozumiem że byś kupił za grosze a najlepiej za darmo przyjął.
Pytam o wycene a nie o to kim jesteś, i ile dasz.

Pozdrawiam


RE: Wycena domena pod pozyczki - Prizmo* - 15-11-2016 22:49

Wyceniłem ci ją,czego nie rozumiesz? Jest tyle warta ile kosztuje rejestracja. Gdzieś napisałem że wziąłbym ją za darmo? nie,szczerze nawet bym jej za free nie chciał,bo jest ukierunkowana tylko na jedną nisze. A promocja jej,przekroczyła by zyski obecnie.Więc się synek nie sap,i spuść sobie trochę,bo zestresowany jesteś nadto.


RE: Wycena domena pod pozyczki - FREKOV - 15-11-2016 23:39

Interesuje mnie zdanie innych, nie kogoś kto ma dupe wyżej niż sra i problemy z czytaniem.


RE: Wycena domena pod pozyczki - krutek90 - 16-11-2016 00:20

@[FREKOV]
Osobiście dla mnie parę stówek warta, siedzę trochę w chwilówkach, a konkretniej programach partnerskich. Domena sama w sobie jest fajna, pozostaje niechęć ludzi do rzadko spotykanych końcówek.
Fajnie jakbyś posiadał komplet domen czyli:
Chwilowka.online
Chwilowki.online

Proponowałbym stworzenie prostej stronki, np. z rankingiem chwilówek i następnie szukał kupca.

Pozdrawiam serdecznie


RE: Wycena domena pod pozyczki - rachman - 16-11-2016 00:46

Cytat:pozostaje niechęć ludzi do rzadko spotykanych końcówek.
Niechęć i nieznajomość... ludzie nim przywykną do nowych domen to potrwa... Mniej to ważne gdy ruch z googla ale wybić się ciężko bo konkurencja niezła Smile
krutek90 dobrze pisze - walnij jakiś ranking czy coś i niech stoi nim sprzedasz może jakiś lead wpadnie Wink
Ceny nie proponuję - na razie nim się tego typu domeny nie rozpanoszą to nie bawię się takimi. Może góra stówę ale mi nie potrzebna póki co.


RE: Wycena domena pod pozyczki - lechoo - 23-11-2016 21:46

za 300 wezmę, płatne onlineBig Grin


Wycena domena pod pozyczki - Vasaki - 17-02-2018 08:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.