Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polecanie banków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Polecanie banków (/Temat-Polecanie-bankow-140408)



Polecanie banków - Kolgent12 - 12-11-2016 15:34

Witam, dzisiaj natknąłem się na pewną stronę w której Pan pokazuje doskonały sposób jak zarobić 1000złotych, warunkiem jest zarejstrowanie kont w banku z jego reflinków beka po rejestracji oczywiście nie prawdziwej, kontakt się urwał zostałem zablokowany, stąd moje pytanie z tego co wiem umowę trzeba podpisywac w oddziale banku wiec na jakiej zasadzie on dostaje te prowizje ?


RE: Polecanie banków - StoneMan - 12-11-2016 15:50

Można również zakładać przex neta przelewem z innego konta Wink


RE: Polecanie banków - Deoes - 12-11-2016 15:53

(12-11-2016 15:50)StoneMan napisał(a):  Można również zakładać przex neta przelewem z innego konta Wink

albo zamówić kuriera by dostarczył umowę Wink
bank wszystko opłaca, a typ dostaje za Ciebie prowizję.


RE: Polecanie banków - Bartezx1997 - 12-11-2016 16:17

Tak jak wyżej, czyli przelew 1zł z innego banku.
Swoją drogą na portalach ogłoszeniowych typu OLX pojawia się tego coraz więcej..


RE: Polecanie banków - Pan Inwestor - 12-11-2016 17:04

Tutaj wystarczy, że umowa zostanie do końca podpisana a on otrzyma za to prowizję (w końcu rozpocząłeś rejestrację z jego linków).


RE: Polecanie banków - rachman - 12-11-2016 19:50

Tak jak koledzy piszą - wystarczy przez net wniosek, potwierdzenie przelewem z innego konta albo kurier przychodzi z umową. Jak dokończysz zakładanie dopiero dostanie kasę - czasami jeszcze musiałbyś np. zapłacić kartą w sklepie.
Zgłoś gościa niech nie żyduje na ludziach na portalu ogłoszeniowym i w serwisach na których podał linki partnerskie. Rzadko który zezwala na pozyskiwanie klientów w zamian za prowizję - dostanie bana i pożegna się z kasą. Po linkach poznasz sieci afiliacyjne. Oszustwa tępić bo psują opinie tym co uczciwie zarabiają.


RE: Polecanie banków - Kolgent12 - 13-11-2016 00:01

Skoro kurier przychodzi z umową, to i ja muszę ją odesłać a po blokadzie konta logiczne że nikt umowy nie podpisze i nie odeślę więc musi mieć inny sposób.


RE: Polecanie banków - rachman - 13-11-2016 19:14

Kurier przychodzi, podpisujesz umowę, pakuje w kopertę i odchodzi - tak to zazwyczaj wygląda. Przestań gdybać żadnej magii tu nie ma - aktywujesz konta albo przelewem albo podpisując umowę z kurierem/w banku. Czasem musisz by ktoś dostał premię wykonać jakieś czynności np. zapłata kartą bankomatową lub wpłata na konto określonej kwoty. To że złożyłeś wniosek nie jest jednoznaczne z tym że otrzyma kasę - chyba że dostaje za leady... z tym że banki nie płacą w tym przypadku za leady a za aktywowane konta.
Jedyna inna opcja jest taka że może dostawać kasę czy coś innego za samo polecenie nie ważne czy aktywowane konto czy nie jeśli bank zrobił jakąś promocję/konkurs itp. Nie ma co dociekać jak nie podałeś ani nazwy banku ani linku partnerskiego by dojść jaka sieć czy bank to obsługuje. Gdybać bez konkretów możemy do końca roku a i tak nie dojdziemy.