Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Keylogger? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Keylogger? (/Temat-Keylogger-140368)



Keylogger? - xaxaxa - 11-11-2016 10:56

Witam

Jaki program polecacie do przeskanowania komputera zeby wykryl ew. keyloggera?
Zhakowano mi steama nie wiem jakim cudem i teraz chce przeskanowac moze zapałentał sie jakis keylogger, nie logowalem sie na steama loginem oraz haslem dlatego tez jestem troche zdziwiony ze ktos sie włamał na mojego steama.

Steam byl caly czas zalogowany na moim PC u nikogo sie nie logowalem itd.

Hijack / operacje przez CMD nie wykryly zadnego podsluchu.


RE: Keylogger? - szymon1051 - 11-11-2016 23:17

Adwcleaner, jakiś antywirus np total security 360 i ewentualnie kaspersky reskure cd, botujesz z płyty lub pendriva.


RE: Keylogger? - adik7276 - 12-11-2016 01:47

do keyloggerów: Hijackthis.


RE: Keylogger? - sqmany - 12-11-2016 03:58

Nie znam sie, ale moze przeskanuj komputer MalwareBytes Anti Malware. Z drugiej strony to myslales o tym, ze ktos mogl sie wlamac na twojego steam'a w inny sposob? Moze masz RAT'a na komputerze, albo po prostu uzywales tego samego hasla w roznych miejscsch.


RE: Keylogger? - sulliwan93 - 12-11-2016 11:28

Rób format, wtedy zmień wszystkie hasła. Swego czasu siedziałem na zagranicznych forach i pobierałem dużo syfu bez myślenia i zastanawiania się co może być w środku, aż do czasu włamania na wszytskie maile/fb. Mimo zabezpieczeń podwójnej weryfikacji gmaila, wszedł mi na konto i dosyć dużo rzeczy "popsuł". Na fb miałem dopiero wstyd, co mi porobił na koncie Big Grin Ominął allegro, konto bankowe, pp - nie zabrał nic, jedynie zabawił sie moim kosztem na fb i innych portalach społecznościowych podłaczonych pod mojego gmaila. Policja mnie olała. Zrobiłem format, zwróciłem konta i ograniczyłem ściąganie syfu z forów.

EDIT: wiem, ze keyloggery instalują się tak, że nawet jak znajdziesz jego źródło, to on i tak będzie działał (zależy od poziomu zaawansowania), więc format to najlepsza opcja.


RE: Keylogger? - szymon1051 - 13-11-2016 16:03

Możesz też zainstalować linuxa, mniej zagrożeń i gry na steam też są Smile.


RE: Keylogger? - xaxaxa - 13-11-2016 17:07

Dzieki wszystkim za pomoc, przeskanowalem hijackiem i tym co pisaliscie i czysto, mysle ze moze mogl bys jakis włam na steam bo innej opcji nie widze...


RE: Keylogger? - coffee - 13-11-2016 17:15

Hijhack to przeszłość i nie jest zalecane korzystanie z niego.
Polecam przeczytać:
http://www.fixitpc.pl/forum-6/announcement-3-wa%C5%BCne-zak%C5%82adanie-tematu-obowi%C4%85zkowe-logi/

I co do samego usuwania szkodliwego oprogramowania polecam właśnie owe forum. Zdecydowanie najlepsza strona tego typu w Polsce. Zresztą, jest to forum Pani Aretuzy Folfas, która w 2014 roku została nominowana Microsoft MVP* (Customer seciruty). http://msmvp.pl/lista-mvp/aretuza-folfas

Jesli ktos tej Pani nie kojarzy, to przez 7 lat sprawowala piecze nad forum searchengines, ktore upadlo po jej odejsciu: https://www.purepc.pl/z_sieci/koniec_forum_searchenginespl


*Microsoft Most Valuable Professional (MVP), to międzynarodowy program Microsoft dla programistów i specjalistów IT. Tytuł przyznawany jest tym, którzy swoją działalnością wywarli istotny wpływ na techniczną społeczność i są jej głównym trzonem. MVP to forma podziękowania za dotychczasowe osiągnięcia oraz motywacja i wsparcie do dalszej aktywności.


RE: Keylogger? - id-user - 21-01-2017 22:06

Możliwe że ktoś wykradł Twoje ciasteczka *cookie* teraz to jest dziecinnie proste.

Wyczyść swoja przeglądarkę i zmień wszystkie hasła.