Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. (/Temat-Programy-partnerskie-z-ofertami-kont-bankowych-140338)

Strony: 1 2


Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - PaulRcootiC - 10-11-2016 17:25

Witam, jaki program partnerski polecacie z ofertami kont bankowych ?


RE: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - Pan Inwestor - 10-11-2016 18:09

Kolejność przypadkowa:
SystemPartnerski.pl
Zanox.com
Comperialead.pl
eBrokerpartner.pl
money2oney.pl
salesmedia.pl
affil.me
velgid.com
adtraction.com


RE: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - krutek90 - 10-11-2016 18:11

Systemy partnerskie od Bankiera, ostatnio były podwyżki prowizji dla swoich partnerów.


RE: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - rachman - 11-11-2016 02:28

tradetracker dodam i tradedoubler


RE: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - Pan Inwestor - 11-11-2016 07:21

#kurtek90, jakie podwyżki dla partnerów? Masz na myśli za polecenie partnera czy ogólnie na oferty bankowe dla każdego kto je promuje? O niczym nie słyszałem ;-)


RE: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - PaulRcootiC - 11-11-2016 09:55

Zalozylem na M2M, podalem falszywy pesel, czy nie wyklucza mi to opcji zarobku i wypłaty u nich?


RE: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - PaulRcootiC - 11-11-2016 11:54

Jest jakaś sieć, która zaakceptuje mój wniosek o dołączenie dziś, lub takowego wniosku nie wymaga ?


RE: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - NeedDolar - 11-11-2016 11:54

Zarabiać możesz, tylko przy wypłacie może być problem jeżeli podałeś fałszywy pesel.


RE: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - PaulRcootiC - 11-11-2016 12:57

(11-11-2016 11:54)NeedDolar napisał(a):  Zarabiać możesz, tylko przy wypłacie może być problem jeżeli podałeś fałszywy pesel.

Co mi po zarabianiu, jak nie bede mogl wyplacic ? ;p Prosze o osoby pewne swojego zdania.


RE: Programy partnerskie z ofertami kont bankowych. - mikuss - 11-11-2016 13:01

(11-11-2016 12:57)PaulRcootiC napisał(a):  
(11-11-2016 11:54)NeedDolar napisał(a):  Zarabiać możesz, tylko przy wypłacie może być problem jeżeli podałeś fałszywy pesel.

Co mi po zarabianiu, jak nie bede mogl wyplacic ? ;p Prosze o osoby pewne swojego zdania.

Z fake pesel nie wypłacisz no bo jak Tongue
Wer tożsamości i leży i kwicisz beka

Byznesmen chce zarabiać a od startu kombinuje fake pesel dając ....
Porażka to mało powiedziane