Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie (/Temat-Rozwoj-Instagrama-w-przyszlosci-zarabianie-140337)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - Oliwa98 - 02-12-2017 21:06

27.11-2.12

Początek tygodnia świetny, niestety od środy praca, brak czasu na cokolwiek.

Kolejna inwestycja, tym razem mała strona internetowa, z której zamierzam czerpać pasywny zysk w przyszłości Huh
Wydałem na nią tylko 223 zł, nie wliczam tego do podsumowania miesiąca

eWhoring: brak czasu na odpisywanie od połowy tygodnia przełożył się na spadek zarobków. Razem: 380 zł

Zysk na MyLead w tym tygodniu również słabszy, nie zależny ode mnie, ważne, że automatyczny. W chwili wolnego będę starał się go zwiększać. +36,5 zł

na koncie na instagramie póki co nie zarabiam, daje mu rosnąć
na chwilę obecną 29 200 obserwujących (+800)

Od nowego roku planuję zająć się pracą przez internet na pełen etat, albo przynajmniej zdecydowanie poważniej i zmienić nieco konwencje dziennika ale o tym bliżej pod koniec grudnia.

Cel na listopad zrealizowany 1784,05 zł / 1000 zł HuhHuhHuh

Cel na grudzień ze względu na pracę również taki sam
Póki co: 104/1000 zł


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - Oliwa98 - 11-12-2017 09:20

3-10.12

Znowu się dzieje, znowu brak czasu. Praca w Amazonie wraz z dojazdem zajmuje mi ponad 14h dziennie wiec po powrocie do domu nie chce mi się działać.
Coraz poważniej myślę o rezygnacji z etatu i spróbowaniu zarobku przez internet full-time.
Jednak rodzice nie akceptują tego pomysłu, a póki co mieszkam u nich. Xpokerface

Co do działań i zarobków:
Ewhoring, starałem się działać dość dużo, czego efektem jest zaledwie +275 zł

Za to zysk na MyLead nadrobił straty, +251,9 zł

Instagram powoli rośnie, nie mam czasu zajmować się metodami wspomagającymi jego wzrost, póki co 29 500 obserwujących (+300)

3-10.12 - 526,9 zł
Cel na grudzień: 630,9 /1000 zł


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - JustLikeThat - 11-12-2017 10:10

Ciekawy dziennik, dobrze się czyta, powodzenia!


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - Adaalbert - 12-12-2017 19:47

Etatu może nie rzucaj ale zdecydowanie uciekaj z tego obozu pracy Smile


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - JustLikeThat - 14-12-2017 16:50

Etatu myślę, że nie ma co rzucać z dnia na dzień. Samemu obecnie pracuję i chcę z pracy zrezygnować, aby móc pracować full-time on-line. Jednak zrobię to dopiero w momencie, kiedy zabezpieczę chociaż w pewnym stopniu swoje finanse.
Co do pracy w Amazon to faktycznie może dobry pomysłem byłoby znalezienie czegoś innego. 14h dziennie to naprawdę sporo (56h tygodniowo!). Lepiej chyba pracować 5x9h i gdzieś blisko, aby na dojazd poświęcić 30 minut (45h tygodniowo). Różnica - Prawie 50h miesięcznie + mniejsze zmęczenie. Teraz akurat dają chyba jakieś premie więc do końca grudnia warto siedzieć, ale od stycznia bym szukał czegoś innego Smile


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - Xanter98 - 15-12-2017 05:06

A ja doradze rzucenie etatu, zycie od razu staje sie lepsze Wink Nie masz nikogo na utrzymaniu to bym sie nie zastanawial w ogole Big Grin dopracowac do wyplaty i cya

Wiekszosc spoleczenstwa nie akceptuje innej drogi niz wyszktalcenie > etat, wiec wiekszosci spoleczenstwa raczej nie ma co sluchac Smile ludzie za bardzo sie wszystkim przejmuja, podejmuja dezycje pod presja "bo tak inni robia". W ten sposob mamy mase magistrow bez pracy w zawodzie.

Ja mialem "etat" w domu po 4-6h dziennie, a i tak czulem, ze nie mam czasu, wiec rzucilem z dnia na dzien. Na poczatku troche problemow z finansami bylo, ale teraz ta stawke co mialem robie poswiecajac 2x mniej czasu i moge sie rozwijac w roznych dziedzinach + mam czas na wszystkie przyjemnosci Smile Dodam, ze utrzymuje sie sam, a nikt nie pochwalal mojej decyzji.


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - Oliwa98 - 19-12-2017 12:27

11-18.12

Dość słaby tydzień, muszę się przyznać, że od środy do niedzieli nie zrobiłem kompletnie nic w kierunku zarabiania. Obowiązkowe nadgodziny w pracy, spędzenie części czasu z dziewczyną, zakupy świąteczne i problemy z telefonem odebrały mi czas i chęci do zarabiania jak nigdy wcześniej.

Jedyny plus poprzedniego tygodnia to przesiadka z iPhone 6 na iPhone 8 (za hajs z neta) Huh

No to podsumujmy zarobki:
eWhoring +250 zł, mogło być gorzej jak na kompletny brak pracy ale mimo wszystko jestem zadowolony

Instagram, kompletnie nic nie ruszałem, cały czas 29,5 tysiąca obserwujących

MyLead, mimo braku pracy aby zwiększyć zysk coś tam wpadło z automatu +100,95 zł

Od jutra 4 dni w pracy i później prawie 5 dni wolnego, postaram się podziałać więcej, żeby odcinać kwit a nie drobne.
Od stycznia ambitniejsze cele i więcej pracy, zmiana konwencji tygodnika Wink

11-18.12 +350,95 zł
Grudzień: 981,85/1000 zł


Z racji, że dodaje coś co tydzień, życzę wszystkim zarabiającym i walczącym o lepsze życie Wesołych i owocnych świąt, niech zarobki i konwersje idą w górę Big Grin


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - Monster - 19-12-2017 16:31

Może tutaj ktoś ma sprawdzone ustawienia do jakiegoś bota do Instagrama? Mam do MP ale zbyt drogi


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - Wojtek574 - 19-12-2017 19:50

(19-12-2017 16:31)Monster napisał(a):  Może tutaj ktoś ma sprawdzone ustawienia do jakiegoś bota do Instagrama? Mam do MP ale zbyt drogi

A przypadkiem MP nir został wyłączony?


RE: Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie - Dante_/ - 19-12-2017 20:46

@[Monster] @[Wojtek574] MP został wyłączony, ale wydaje mi się że dalej FollowLiker jest najlepszym botem, lecz nowi użytkownicy, którzy kupią bota to będą musieli płacić także za support ( bodajże 5$ miesięcznie ).