Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hitleap - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hitleap (/Temat-Hitleap-140260)

Strony: 1 2


Hitleap - Kunk - 08-11-2016 16:37

witam, mam pytanie, ponieważ mam nabite ponad 660 minut na hitleap, czy jest to jeszcze gra warta świeczki? nabija te wyswietlenia? [konto podstawowe, zadne premium] czy lepiej sprzedac te wyswietlenia? jak tak to jaka cene sobie zazyczyc?


RE: Hitleap - mikuss - 08-11-2016 16:40

50 gr za każde 1 k minut
Wieć twoje warte jest około 40 gr


RE: Hitleap - wiesiek - 08-11-2016 17:45

gruby biznes się szykuje :-D


RE: Hitleap - mikuss - 08-11-2016 17:54

(08-11-2016 17:45)wiesiek napisał(a):  gruby biznes się szykuje :-D

Skomentował to milioner z przypadku co grosze w autosurfach zbiera szukając przy tym innych którym obca jest podstawowa umiejętność liczenia.
Z resztą te grosze nawet milionerowi nie pozwalają na wykup domeny o czym mówi link z TK w stópcebeka


RE: Hitleap - Kunk - 09-11-2016 23:11

(08-11-2016 16:40)mikuss napisał(a):  50 gr za każde 1 k minut
Wieć twoje warte jest około 40 gr

dzięki za odpowiedź, krótko mowiąc konto dosyć długo leżało puste i niedawno wbiłem wyswietlenia i nie jestem w temacie co do cen itd. dzieki jeszcze raz! Smile


RE: Hitleap - mikuss - 10-11-2016 11:30

(09-11-2016 23:11)Kunk napisał(a):  
(08-11-2016 16:40)mikuss napisał(a):  50 gr za każde 1 k minut
Wieć twoje warte jest około 40 gr

dzięki za odpowiedź, krótko mowiąc konto dosyć długo leżało puste i niedawno wbiłem wyswietlenia i nie jestem w temacie co do cen itd. dzieki jeszcze raz! Smile

Jeśli chcesz coś zarobić no to niestety konta muszą mieć znacznie większe ilości minut Smile


RE: Hitleap - wiesiek - 10-11-2016 16:29

mikuss, spokojna twoja rozczochrana Big Grin
Z surfów mam znacznie więcej niż Ci się zadaje i stać mnie na zakup domeny, i na pewno bym to zrobił gdybym uznał że jest mi niezbędna Big Grin


RE: Hitleap - mikuss - 10-11-2016 17:47

(10-11-2016 16:29)wiesiek napisał(a):  mikuss, spokojna twoja rozczochrana Big Grin
Z surfów mam znacznie więcej niż Ci się zadaje i stać mnie na zakup domeny, i na pewno bym to zrobił gdybym uznał że jest mi niezbędna Big Grin

Dobrze milionerze z przypadku dzięki autsurf beka
Domenę TK bierze każdy biedak którego nie stać na domenę bo gdy go stać nie bierze darmowego g.wna więc bajki o zarobkach i o tym, że stać cię z nich na domenę schowaj sobie dla jelonków nie umiejących liczyć których zaganiasz do autsurf oraz między książki bo ja widzę co widzę i widzę, że bieda aż piszczy skoro domena jest jaka jest dla stronki służącej do zbierania jelonków


Ideas może sejfik się zajmij zarobisz ze dwie dychy za cały zmarnowany miesiąc wtedy może na domenę będzie beka

Skończyłęm z milionerem z przypadku z autsurf.


RE: Hitleap - MrocznyKILL - 17-11-2016 00:21

Serwis z mojej sygny da Ci do 20 gr za każde 1000 wejść wygenerowanych przez autosurfy PTT w tym Interesujący Cię hitleap.
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)


RE: Hitleap - mikuss - 17-11-2016 10:27

(17-11-2016 00:21)MrocznyKILL napisał(a):  Serwis z mojej sygny da Ci do 20 gr za każde 1000 wejść wygenerowanych przez autosurfy PTT w tym Interesujący Cię hitleap.
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)

Już się nudny robisz z pompowaniem tej podróbki gdzie się tylko da,
Nie wiem kto ci bajek naopowiadał, że jak tak będziesz klepał o tej podróbce gdzie się da to że ludzi zapędzisz to tej obory od groma. Wręcz efekt jest odwrotny a 90% z tych co wejdzie tylko zakłamane statystyki podnosi ile to osób się nie myli odnośnie podróbki beka
Cb zadowala ciutek 15 zł dziennie z podróbki a inni mają większe aspiracje więc daj już spokój z nachalną reklamą po całym forum.
Idź sam pogadaj ze sobą w temacie podróbki albo pozbieraj te drobne z pól roku by na wynajętych pijarowców było wtedy chodź sam ze sobą nie będziesz rozmawiał w temacie beka