Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kiedy sieci afiliacyjne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Kiedy sieci afiliacyjne (/Temat-Kiedy-sieci-afiliacyjne-140252)



Kiedy sieci afiliacyjne - nowy500 - 08-11-2016 12:07

Witam,
jestem właścicielem bloga glosniewazny.pl i obecnie korzystam z reklam adsense, na razie ruch mały to i zarobki nie powalają Rolleyes. Mam takie jednak pytanie, gdyż dostałem ostatnio e-maila z reklamą pewnej strony, od jakiego poziomu (wyświetleń strony, UU) warto zainteresować się sieciami afiliacyjnymi?


RE: Kiedy sieci afiliacyjne - vojtec - 08-11-2016 22:30

Od każdego poziomu - pod warunkiem dobrego dopasowania PP do tematyki strony. Jeżeli zamierzasz jednak wstawiać gotowe "jednostki reklamowe" sieci afiliacyjnej to jest to porównywalne z poziomem opłacalności jak dla AdSense.


RE: Kiedy sieci afiliacyjne - rachman - 08-11-2016 23:42

Kilka czynników wpływa na to czy już czy jeszcze nie. Reklama typu baner, tekstowa, polecanie w treści produktów, jaki produkt, jakich ludzi ściągasz na stronę itd.


RE: Kiedy sieci afiliacyjne - nowy500 - 09-11-2016 11:22

Tematyka strony nie jest jeszcze do kończ sprecyzowana, co jest problemem, więc na razie nie będę się w to bawił i zostanę przy adsense.