Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bład Tiitle za długi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Bład Tiitle za długi (/Temat-Blad-Tiitle-za-dlugi-140207)



Bład Tiitle za długi - kukiz87 - 06-11-2016 22:11

Mam pytanie a zarazem problem , w ustawieniach wp mam w tytuł witryny słowo które ma 40 znaków, więc długość chyba ok plus do tego opis witryny mam ok 140 znaków , a dlaczego jak wpisuje stronę w przeglądarkę wyskakuje mi wszystko w tiitle , ok 200 słów co oczywiście jest za długim nagłówkiem i podczas audytu strony pluje mi błędami że nagłówek jest o wiele za długi , dlaczego tak jest skoro w ustawieniach mam ok a google pokazuje zupełnie co innego

pokazuje mi tytuł 40słów +140 opisu
i w opisie normalnie opis 140 znaków
miał ktoś kiedyś podobnie ? jak to naprawić aby było ok


RE: Bład Tiitle za długi - Czaq - 06-11-2016 22:28

W wordpressie może być napisane nawet 100 slow ale google ma inne zasady. Ustawiaj się pod to na czym Ci zalezy czyli zmień do np. 20 znakow title.


RE: Bład Tiitle za długi - kukiz87 - 06-11-2016 22:35

Nie ma znaczenia ile dam w tiitle , google pokauje na mojej stronie w Lini tittle tez description


RE: Bład Tiitle za długi - Karewer - 10-11-2016 23:54

Może po prostu kwestia ustawień wtyczki, której używasz do pozycjonowania? Ciężko macać po omacku Smile