Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VPS vs Dedyk! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: VPS vs Dedyk! (/Temat-VPS-vs-Dedyk-140203)

Strony: 1 2


VPS vs Dedyk! - Maro - 06-11-2016 21:06

Witam
Poszukuje firmy gdzie otrzymam potężnego VPSa lub DEDYKA.
I właśnie potrzebuje od was pomocy. Ponieważ wiem że jak będę używał 99% parametrów VPSa to mogą mi go zamknąć. Tak więc będzie lepiej DEDYK(chyba).

Dokładnie interesują mnie aby były na windows server oraz MIAŁY POTĘŻNE PROCESORY! Obciążenie procesorów będzie non stop na poziomie 90%.
Nie obchodzą mnie jaki tam dysk będzie, oraz RAM czy rurka. Wystarczy minimum aby działało Wink

UWAGA TERAZ PIES POGRZEBANY! cena za miesiąc nie przekraczająca 60 zł Tongue
Ktoś coś? Mogę z refa się rejestrować za pomoc i wybranie


RE: VPS vs Dedyk! - DzejkobPL - 06-11-2016 21:15

> POTĘŻNE PROCESORY
> cena za miesiąc nie przekraczająca 60 zł

Wybierz jedno...

Za 60zł z dedoli to jedynie jakiś Kimsyf z Atomem lub Intel G3260 na Mintshost przy zakupie wPLN. Lol
Chyba korzystniej wyjdzie Ci jakiś VPS z Windowsem, ale w sumie też lipnie... Licencja na Winde kosztuje, a to zmniejsza budżet na parametry... Wink


RE: VPS vs Dedyk! - Maro - 06-11-2016 21:20

(06-11-2016 21:15)DzejkobPL napisał(a):  > POTĘŻNE PROCESORY
> cena za miesiąc nie przekraczająca 60 zł

Wybierz jedno...

Za 60zł z dedoli to jedynie jakiś Kimsyf z Atomem lub Intel G3260 na Mintshost przy zakupie wPLN. Lol
Chyba korzystniej wyjdzie Ci jakiś VPS z Windowsem, ale w sumie też lipnie, bo licencja na Winde kosztuje, co zmniejsza budżet na parametry... Wink

Najpotężniejsze procesory jakie mieszczą się w cenie 60zł Wink


RE: VPS vs Dedyk! - Marcin0292 - 07-11-2016 17:58

Windows pod system jest droższy, jak ogarniasz się w sprawach debiana to poszukaj jakiś emulator pod ten program i wybierz serwer z tym systemem, są dużo tańsze licencje


RE: VPS vs Dedyk! - Maro - 07-11-2016 18:08

Wiem ze windows droższy. Tylko co ja poradze jak program ktory chce uruchomic jest tylko pod wina?


RE: VPS vs Dedyk! - DzejkobPL - 07-11-2016 18:27

(07-11-2016 18:08)Maro napisał(a):  Wiem ze windows droższy. Tylko co ja poradze jak program ktory chce uruchomic jest tylko pod wina?


Co to za program?

Może skorzystasz z Wine?


RE: VPS vs Dedyk! - Marcin0292 - 07-11-2016 18:58

(07-11-2016 18:08)Maro napisał(a):  Wiem ze windows droższy. Tylko co ja poradze jak program ktory chce uruchomic jest tylko pod wina?


Właśnie od tego są emulatory windows


RE: VPS vs Dedyk! - rachman - 07-11-2016 19:36

Spróbuj emulatora bo w tej cenie ciężko dobry vps z win złapać


RE: VPS vs Dedyk! - Maro - 07-11-2016 19:40

Ok, chopy Smile Nie wiedziałem o emulatorze i wspomnia o tym juz Dzejkob Smile
Nie piszcie jak mozecie nastepni zebym z emulatorem sprobowal Wink

A teraz następne pytanie aby nie zakładać nowego tematu.

Jaki system będzię najwydajniejszy jeśli chodzi o zużycie procka. tzn.
Chce z procka wyciągnąc jak największą moc obliczeniową tak aby system najmniej pobierał a najwięcej dawał


RE: VPS vs Dedyk! - CoreVPS.pl - 08-11-2016 20:11

Jesli interesowałyby Pana serwery oparte na Linuxie to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą https://corevps.pl Smile
Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę