Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion przed trzydziestką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion przed trzydziestką (/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 24-01-2021 15:42

Różne są teorie jak najlepiej wystartować gierkę Big Grin Generalnie nie ma uniwersalnego sposobu. Trzeba po prostu próbować Lol

Gierki są proste ale nie są to jakieś hypercasuale na 15 minut. Bardziej są zbliżone do RPG.
Wreszcie wypuściłem kolejną grę z obsługą multiplayer. Statystyki z pierwszego dnia Big Grin
[Obrazek: 97c6f1bb91296b11.png]


RE: Milion przed trzydziestką - itmaster - 24-01-2021 16:52

Prawie 5k zł w jeden dzień??? NieźleRolleyes


RE: Milion przed trzydziestką - Surimi - 24-02-2021 18:28

Jak idzie? Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - kawałekchleba - 25-02-2021 13:28

Jestem źle nastawiona do tych wszystkich programów naprawde


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 06-04-2021 18:16

To już mój ostatni post w tym dzienniku. Prawie 4.5 roku minęło jak jeden dzień. Czy cel udało się osiągnąć? Jeszcze nie ale myślę, że w tym roku jest to bardzo realne. Kończę dziennik, ponieważ chcę się skupić na wyznaczonych celach, a nie lubię zostawiać niedokończonych rzeczy. Mam nadzieję, że chociaż jedna osoba została zmotywowana do działania moimi postami Big Grin

Nadal pracuję na etacie, w wolnym czasie rozwijam gry. Cały czas staram się myśleć też nad nowymi projektami. Odnośnie aktualnych postępów to mój najnowszy rekord związany z własną grą.
[Obrazek: 2e383debe34d8dd0.png]
Wiadomo, dochodzą podatki itd. ale i tak jest z tego bardzo zadowolony i dumny. Trzeba też pamiętać, że rynek gier jest bardzo dynamiczny. Jednego dnia możemy zarobić dużo, innego dnia w ogóle.

Jedna rada ode mnie - jeśli czujecie jakiś projekt i wiążecie z nim nadzieje - to po prostu go zacznijcie robić. Nie ma projektów, które gwarantują zysk na etapie pomysłu. Trzeba je zrobić, sprawdzić i wtedy się okaże. Ja po drodze miałem kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt projektów, które całkowicie nie wypaliły. Może na nich nic nie zarobiłem ale każdy pozwolił mi się nauczyć czegoś nowego. Warto skupiać się na zdobywaniu wiedzy - porażki były, są i będą. Im większa wiedza, tym większa szansa, że któryś projekt wreszcie Wam wypali. A nawet jak nie wypali to z dużą wiedzą zawsze znajdziecie jakąś dobrą pracę, żeby zaoszczędzić $ na rozwój kolejnych projektów Big Grin

Dziękuję Wam za te 4.5 roku! Bardzo fajnie było spędzić czas na tym forum, poznać wartościowych ludzi i czytać inne dzienniki Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - SkyTouch - 18-04-2021 16:32

Motywujące i otwiera oczy na to jaka kasa stoi za rynkiem reklamowym w grach oraz w mikroplatnosciach


RE: Milion przed trzydziestką - pablo911 - 19-04-2021 15:28

ogromna kasa. jestem serio pod wrażeniem : ) gratuluje sukcesu i wkrótce zapraszam do mnie