Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion przed trzydziestką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion przed trzydziestką (/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Milion przed trzydziestką - fusek - 13-06-2020 15:35

A jaka to gra? Dawaj linka hehe


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 18-06-2020 08:59

Na razie nie dzielę się linkami do aktualnych projektów Big Grin (Kiedyś miałem sytuację na innym forum, że linki do projektów wiele osób motywowały i inspirowały ale niektórzy na siłę próbowali coś namieszać i np. raportowali stronę jako wirus. Przez to staram się prowadzić dziennik w miarę anonimowo, chociaż jestem świadom, że niektórzy i tak już znaleźli te projekty Big Grin)

Tak wyglądają statystyki dzienne z #2 gry:
[Obrazek: bf870b47096a3196.png]

Testuję hybrydowy model płatności. Zauważyłem, że przy takim rozwiązaniu wielu graczy woli zapłacić nawet 10x więcej za to samo, byle nie było to subskrypcją Big Grin Zobaczymy jak będzie wyglądać wykres w dłuższym przedziale czasu (subskrypcja daje mniej $ ale jeśli nie zostanie anulowana to ostatecznie zysk z niej powinien być większy)


RE: Milion przed trzydziestką - jarekxD - 18-06-2020 15:12

Ciśnij, ciśnij! W Google Play leżą miliony Smile


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 21-06-2020 19:18

A nawet miliardy Big Grin Nawet 1‰ z takiej kwoty to ogromne sumy, jest o co walczyć Big Grin

[Obrazek: 19e24151bcfebfc5.png]
Weekend przyniósł satysfakcjonujące wzrosty Big Grin Większość pobrań organicznych. Testuję reklamy z różnym targetem ale generalnie nie wydaję na nie więcej niż 200zł/mc.


RE: Milion przed trzydziestką - fusek - 21-06-2020 19:36

Nieźle. A w jakim języku jest ta gra napisana? W sensie brzmi to pewnie zabawnie Ale jestem laikiem xd

Subskrypcje? W sensie płatne produkty?


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 21-06-2020 21:31

Silnik to Unity3D, a język C#. Planuje jeszcze podłączyć multiplayer to dojdzie JS (Node.JS) po stronie serwera i sama komunikacja to WebSockets.

Subskrypcja = przedmiot/pakiet w grze który wymaga regularnej płatności, przykładowo 10zł/mc. Dopóki gracz nie anuluje subskrypcji to to 10zł jest pobierane z jego konta co x czasu. Produkty w aplikacji to wszystko pozostałe co jest jednorazową płatnością, przykładowo zakup monet. Gracz kupuje raz lub więcej razy ale nie dzieje się to automatycznie.


RE: Milion przed trzydziestką - dzemba - 23-06-2020 16:38

Napisałem trochę apek na androida, tylko jeszcze za czasów ice cream / kitkata Tongue
Wtedy ani kotlina ani Xamarina, tylko ta śmierdząca java for android, do tej pory mi się śni po nocach i się strasznie zniechęciłem do aplikacji mobilnych, może jak bym zaczynał teraz jak ty to bym inaczej sobie życie ułożył Smile

A zdobądź ten jeden promil, tylko do auta po tym nie wsiadaj Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 25-06-2020 07:36

Znam ten ból Big Grin Pod ERP mam napisane 2 aplikacje w Android Studio i to jest koszmar. Mają już 2 lata ale wymagają regularnych update pod nowe funkcje. Często jest tak, że po włączeniu Android Studio jest komunikat o update np. Gradle i nagle okazuje się, że po aktualizacji nic się nie chce kompilować. W logach bardzo mało informacji co poszło nie tak i kilka godzin stracone na ogarnianie sytuacji.
Stwierdziłem, że to ostatnie aplikacje jakie napisałem w Android Studio Big Grin

Na razie przychody utrzymują się na stabilnym poziomie i mam nadzieję, że będzie tak dalej lub będą rosnąć Big Grin
[Obrazek: 747f79bba58be243.png]


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 29-06-2020 07:29

Codzienny trend zakupów na razie w normie Big Grin
[Obrazek: b4915d998a1ba930.png]


RE: Milion przed trzydziestką - PremAccHack - 29-06-2020 08:18

Gratulacje fajnie to wygląda.
Gra którą stworzyłeś ma tryb online można ze sobą rywalizować w jakiś sposób? Jest to prosta "klikajka" typu SF GAME czy coś bardziej rozbudowanego?