Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion przed trzydziestką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion przed trzydziestką (/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Milion przed trzydziestką - Mailowiec - 17-02-2019 22:10

Podziwiam działania Smile


RE: Milion przed trzydziestką - dzemba - 17-02-2019 23:46

Czemu nie 120i / 130i ?


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 21-02-2019 19:11

Zmiana miejsca zamieszkania, dojazd do pracy ponad 30km w jedną stronę to szukałem czegoś oszczędnego, a jednocześnie komfortowego. Jadąc do pracy spokojnie mieszczę się w przedziale 4.0-4.5l/100km także jest idealnie jak dla mnie Big Grin
Uwielbiam też wygląd nowych BMW Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 05-05-2019 11:12

Ciągle mi brakuje czasu na regularne prowadzenie dziennika. Wybaczcie mi ale dzieje się naprawdę sporo Big Grin
Niedługo miną 3 lata od kiedy stworzyłem FlappySkins - pierwszy projekt, które zyskał spory globalny zasięg. Niby już wtedy ogarniałem programowanie ale patrząc z perspektywy czasu na stary kod, no nie było to zbyt dobre ogarnianie Big Grin Projekt oparty na PHP 5.6 zamiast na 7+, kod Node.JS do obsługi botów wymieniających itemy wzorowany na ruskim projekcie kasyna CS - działało ale nie do końca rozumiałem jak i dlaczego. Hashowanie haseł poprzez SHA256 + stała sól zamiast używania zmiennej lub najlepszej wtedy opcji - BCrypt.
Wiele błędów ale też to dobrze ukazuje, że nie trzeba być mega pro, żeby zrobić dobry i dochodowy projekt. Ważny jest efektywnie poświęcony czas i zaangażowanie. Chociaż projekt nie utrzymał się długo co opisywałem w 1-szym poście, niektóre części kodu z tamtego silnika używam nawet w obecnych projektach, była to bezcenna wiedza i doświadczenie, które pomaga mi do dzisiaj Big Grin
Także dla wszystkich, którzy chcą robić fajne projekty, a myślą, że jeszcze za mało potrafią - to właśnie idealny czas, żeby zacząć i zdobywać doświadczenie! Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - mklop111 - 05-05-2019 12:09

To już wiem komu zaprosiłem prawie 1000 osób na strone Tongue


RE: Milion przed trzydziestką - dzemba - 11-05-2019 22:18

(05-05-2019 11:12)HajsMotywatory napisał(a):  Projekt oparty na PHP 5.6 zamiast na 7+, kod Node.JS do obsługi botów wymieniających itemy wzorowany na ruskim projekcie kasyna CS - działało ale nie do końca rozumiałem jak i dlaczego. Hashowanie haseł poprzez SHA256 + stała sól zamiast używania zmiennej lub najlepszej wtedy opcji - BCrypt.
Wiele błędów ale też to dobrze ukazuje, że nie trzeba być mega pro, żeby zrobić dobry i dochodowy projekt.

To technologie dopasowuję się do projektu a nie projekt do technologi, to tylko narzędzie Smile wiele osób technicznych ma z tym problem, bo dla nich ważniejsze jest używanie konkretnej technologii niż wartości biznesowe Cool


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 10-08-2019 17:34

Projekt cały czas w toku Big Grin
Nie miałem okazji pisać, bo w sumie nie za dużo się działo. ERP jest praktycznie skończony i czas na sprzedaż, jeden projekt dla przedsiębiorców został zatrzymany po wywaleniu z Google Play apek mających uprawnienia do SMS (była opcja wypełnienia ankiety, aby zrobić wyjątek ale wtedy aplikacja musiała też być domyślną dla SMS, a ta służyła tylko do synchronizacji/wysyłki SMS).
Aktualnie ukończyłem w 60% grę na Androida. Pomysł, który chodził mi po głowie od dobrych 2 latach i nadal go uważam za super motyw. Mam nadzieję, że sprzedaż ERP ruszy + uda się zgarnąć trochę $ z gierki Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 20-10-2019 18:54

Tydzień temu wydałem pierwszą swoją grę na Androida Big Grin
Na razie skromne 200 pobrań i kilka zł z reklam. Testuje różne warianty z reklamami, dokładam kolejne opcje - mam nadzieję, że uda się rozwinąć ten projekt Big Grin
[Obrazek: 9d1e9ad19a8235c4gen.png]


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 05-02-2020 19:56

Gra ma 1.5k pobrań, miesięcznie z organicznego wyszukiwania wpada na razie 120-150 pobrań. Nie są to jakieś super wyniki ale jak na pierwszą grę z minimalnymi nakładami na reklamę i ręczne reklamowanie jestem bardzo zadowolony Big Grin
Druga gra już prawie na ukończeniu, w tym roku plan na wydanie 2 gier i sprzedaż co najmniej 2 licencji na system ERP. Więcej informacji i aktualizacji wyniku finansowego wkrótce! Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 13-06-2020 14:25

Druga gra wrzucona na Google Play! Launch wyszedł bardzo dobrze:
[Obrazek: 2b2f1cd755080550.png]

Z pierwszej gry nie było przychodów, w tym przypadku ładnie wykresik podskoczył. Jestem z siebie bardzo zadowolony. Jeszcze dużo update przede mną, aby pozyskiwać organicznie kolejnych użytkowników. Mam pomysły jak wdrożyć nowe mikropłatności, żeby były chętnie kupowane przez graczy. Zobaczymy jak to się rozwinie Big Grin W lutym pisałem, że mam plan na ten rok na 2 gry i 2 sprzedane licencje na ERP. Jest dopiero czerwiec, a już cel osiągnięty. Czas na więcej Big Grin