Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion przed trzydziestką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion przed trzydziestką (/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Milion przed trzydziestką - krzmaciek - 17-12-2018 21:36

A w jakim języku programowania tworzysz ten projekt?


RE: Milion przed trzydziestką - Bazor - 18-12-2018 01:13

Jaki Ty rozpęd zaye#$%ś w życiu gościu, to szczena opada :o
Gratuluje bycia tak dorosłą i ogarniętą osobą w tym wieku. Ja mając 24 lata, czuje się przy Tobie jak gówniarz.
Obym Cie w wiadomościach/gazetach zobaczył niedługo, powodzenia ! Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - Juniorek - 19-12-2018 18:14

Czytam dziennik i nie wierze, gratuluje sukcesow i tylko tak dalej a co do zostania ojcem... Zostalem ojcem 3 miesiace temu, w zyciu nie pomyslalbym ze moze byc tak trudne ogarniecie dziecka Big Grin wstawanie co 2,5-3h daje niezle w kosc zwlaszcza w nocy. Ja nie wiem jak te samotne matki daja rade wychowac np dwojke dzieci ale szacun dla nich ^^


Co do jezyka programowania bo mnie to zaintrygowalo, napisales ze najlepszy jest python do sieci neuronowych i botow. Faktycznie interesowalem sie tym od 2-3 lat jak zrobic dobrego bota na Windowsa ktory usprawnialby prace i chocby nawet dodawanie tych postów, ale nie mialem zielonego pojecia jak to zrobic. Mowisz ze w pythonie idzie bez problemu to ogarnac?


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 04-02-2019 16:27

Wreszcie pierwszy większy przelew Big Grin
[Obrazek: 7e3cde5fdac2281e.jpg]

@krzmaciek
Języków jest sporo, część modułów to PHP + MySQL + HTML5 + CSS3 + JavaScript, aplikacja na Androida to Java i łączy się ona z backendem w Node.js + Express + MongoDB i całość musi się też spinać z tymi modułami w PHP Big Grin + Skrypty w bashu, które zarządzają backupami na Amazon S3 i podpiętych dyskach zewnętrznych

@Bazor
Dzięki wielkie za tak miłe słowa Big Grin

@Juniorek
Gratuluję zostania ojcem! Big Grin Wielu osobom się wydaje, że to proste zadanie ale tak jak mówisz - to jest mega ciężkie zadanie Big Grin
Co do języków to Python jest dosyć uniwersalny. W AI, Machine Learning chyba sprawdza się najlepiej. Bota także bez problemu w nim zrobisz Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - mahuzz - 04-02-2019 16:43

Ło Panie, piękna sumka Cool Gratki!
Chciałem napisać ile już obserwuje, a tu patrze... jako pierwszy napisałem, zaraz po Tobie Big Grin
Jazda daleeej!


RE: Milion przed trzydziestką - muniek11 - 04-02-2019 19:28

Ładnie leci Wink Powodzenia w dalszym dążeniu do chwały $$ Smile


RE: Milion przed trzydziestką - grunwaldzka - 04-02-2019 19:53

Konkretny dochód aby tak co miesiąc wpadało to zdecydowanie osiągniesz sukces w ekspresowym tempie.


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 16-02-2019 12:57

Nowy nabytek Big Grin
[Obrazek: 7d8e6d6bdcfdfbd5.jpg]


RE: Milion przed trzydziestką - PremAccHack - 16-02-2019 13:05

Graty. Fajna Beta co to za model?


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 17-02-2019 21:32

Bmw 116D 2015 Big Grin