Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion przed trzydziestką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion przed trzydziestką (/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 14-11-2017 19:07

Dzisiaj na 4h zapuściłem bota na bitslerze i oto efekt:
[Obrazek: 12aa237016b9595agen.png]
Chociaż wyniki symulacji nadal mnie nie satysfakcjonują.

Trochę też pograłem na opcjach binarnych.
[Obrazek: 8355dd7114732729.png]
7/10 trafionych. Gram na rublach, bo mniej na start trzeba było zdepozytować, a waluta tak naprawdę nie ma znaczenia. Na testowym sporo się ugrało. Konto na IQ Options mam od czerwca.


RE: Milion przed trzydziestką - Lexiw - 14-11-2017 22:15

Jak wyglądają zarobki strony z milionem postów?


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 14-11-2017 22:31

Mniej więcej są stałe.
This Month : $69.92
Last Month : $195.33

Chociaż w tym miesiacu nie wiem czy dobiję do ~200$, gdyż testuję wiele nowych rzeczy, a nie wszystkie są dobre dla SEO i często lecę w dół w wyszukiwaniu. A jak wiadomo - łatwiej spaść, niż wrócić do topki. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z tego co udało mi się osiągnąć.


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 16-11-2017 23:10

Jak wróciłem z pracy musiałem trochę spraw załatwić ale w oczekiwaniu w kolejkach trochę popykałem w OB. Nie polecam ogólnie grać na 3G w słabym zasięgu, bo przez lagi za późno wchodziłem - sporo przegranych betów.
Jednak wróciłem do domu i na szybko odrobiłem całość Big Grin
[Obrazek: c8558440ba279213gen.png]


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 01-12-2017 20:45

To już ponad rok prowadzenia dziennika!
Przez ten czas nauczyłem się bardzo dużo. Zanim go rozpocząłem miałem trochę wiedzy ale generalnie nie potrafiłem jej aż tak efektownie wykorzystać. Z czasem zacząłem dostawać tak dużo zleceń, że aż musiałem z nich rezygnować.
Czy teraz wiem dużo? Myślę, że moja wiedza to kropla w ogromnym oceanie. Wreszcie udało mi się domknąć wszystkie tematy zleceń (Ci którzy śledzą dziennik wiedzą, że pracę z klientami kończę chyba od września). Długo to trwało, bo zawsze ktoś ubłaga te ostatnie poprawki, a nie jestem taki, żeby zostawić kogoś z projektem bez pomocy.

Jakie mam dalsze plany?
- Strona do gry o BTC
- Strona z branży medycznej
- Gra android + iOS

Oczywiście pasywnie $ ciągle wpadają z różnych stron Big Grin Jednak trzeba ciągle uczyć się i pracować, aby było ich coraz więcej co również przekłada się na szybsze osiągnięcie celu Smile

Sieci neuronowe do gry na giełdzie, opcjach, kasynach itd. na razie odkładam w czasie. Jeszcze trochę wiedzy mi brakuje w tym temacie. Nie mogę powiedzieć, że był to czas stracony. Po tych bilionach zasymulowanych rund mam inne spojrzenie na taką formę zarabiania. Przyszłości nie da się przewidzieć ale tworząc samouczące się algorytmy można znacznie zwiększyć szansę na wygraną. Odnośnie giełdy lub opcji przydałaby się jeszcze analiza tweetów i różnych postów na fb odnośnie krypto, firm czy na co planujemy obstawiać.
Ogólnie jest to temat rzeka. Można w tydzień znaleźć idealną konfigurację, a można spędzić nad tym kilka lat bez efektów. No i potrzebna jest niezła infrastruktura serwerowa. Setek tysięcy tweetów nie przeanalizujecie szybko na zwykłym VPS, a tutaj liczy się każda sekunda.
Dlatego najpierw zajmę się tym co umiem i mam w tym doświadczenie, a temat sieci neuronowych będę rozwijał jedynie w wolnych chwilach Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - Mariuszeek - 03-12-2017 03:54

Te sieci neuronowe, to jak się za to zabrać? W jakim języku to pisałeś?


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 03-12-2017 23:48

Ja używałem Pythona i Javy. Myślę, że to są 2 najpopularniejsze języki w kwestii sieci neuronowych ale tak naprawdę możemy wykorzystać prawie każdy język. Nawet jest biblioteka do PHP stworzona przez Polaka Arkadiusz Kondasa (PHP-ML). Fajnym frameworkiem jest Neuroph oparty o Javę, jest też biblioteka TensorFlow od Google.
Można powiedzieć, że do wyboru do koloru. Myślę, że temat bardzo przyszłościowy. W końcu autonomiczne samochody, budynki, autobusy itd. to właśnie sieci neuronowe.


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 16-12-2017 09:06

Kolejna wypłata z OGAds (pojawiła się już w głównej galerii ale tutaj jeszcze nie wrzucałem) Big Grin
[Obrazek: 065d5c16e2d01418.png]

Znacznie zoptymalizowałem bazę danych. Z 8GB zrobiło się 3GB danych. No bo po co w niej aplikacje pokroju Google Hangouts skoro raczej nikt hacków nie szuka do takich aplikacji Big Grin

Zgodnie z planami realizuję grę pod kryptowaluty. Wygląda już to fajnie. Mam nadzieję, że uda się szybko skończyć cały projekt i wystartować Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 02-01-2018 20:03

Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku dla Was! Big Grin

[Obrazek: ce00cc479ab90819.png]
Próbowałem różnych sposobów ale wreszcie udało się! Liczba znalezionych błędów na mojej automatycznej stronie spadła z początkowego poziomu prawie 220 tysięcy do 0! Jeden błąd, nieodpowiednia chwila i statystyki przez niego się zatrzymały. Teraz strona znów wędruje ku górze w wynikach wyszukiwania co mnie ogromnie cieszy!
Myślę, że zamiast 750$ mogło być z niej już przynajmniej około ~2tys $ ale to też kwestia jak bardzo angażujemy się w promocję. U mnie szczerze mówiąc jest to zerowy wkład czasu. Po prostu nie mam czasu, strona od samego początku 'prowadzi się' sama Big Grin Niedługo może delikatnie zaktualizuję skrypt do generowania postów. Dodam mu trochę 'powera' Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 09-03-2018 22:35

Jak tam? Ktoś jeszcze śledzi dziennik? Lol

Oczywiście nie poddaję się!
Ciągle działam! Dziennik troszkę zaniedbałem z powodu natłoku pracy. Czasami śpię po 2-4h, a później znowu praca. Tempo jest bardzo wysokie ale czuję, że będzie warto. Już jest bardzo dobrze! Big Grin

Nowy HP 24es + Razer Atheris. Internet to niesamowite możliwości! Smile

[Obrazek: 5dd73331f6e28ba2.jpg][Obrazek: c818125456ed5ada.jpg]

Pozdrawiam! Jeszcze się odezwę! Big Grin