Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion przed trzydziestką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion przed trzydziestką (/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Milion przed trzydziestką - Bazor - 10-08-2017 11:33

Haha ja również na razer zVault zbieram punkty, mam dopiero 50k i czasem ten ich program się zwiesza i nie nabija pktów. Na czym odpalasz gierke, żeby biło te punkty? Ja ostatnio ciągle przez CSa włączając go aby.
Sporo też masz odsłon, może jakieś pop adsy/adsense?

PS: Jak zamówisz u nich myche, to zdaj relację jak z przesyłką, bo kolega musiał coś dopłacać do podkładki jak brał.


RE: Milion przed trzydziestką - BuySellProfit - 10-08-2017 12:32

Ile juz $ od poczatku dziennika? impreza


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 10-08-2017 17:41

Teraz wprowadzili ten lipny update z rotacją gier na których można zbierać zSilver. Tak zawsze odpalałem CS:GO, bo on w sumie najmniej przeszkadzał i się zbierało.Obecnie nabijam w DOTA2.
Włączając przez ikonkę skrótu, steama czasami nie łapało. Najlepiej chyba włączać grę przez Razer Cortex - może z raz mi się zacięło i nie zbierało punktów.
Co do wysyłki coś mi się kojarzy, ze kiedyś była za darmo - obecnie płacisz normalną stawkę niestety. Do jakiegoś tam kraju widziałem 92$ za samą przesyłkę :o Do Polski chyba kosztuje 10€ ale ręki sobie uciąć nie dam. Mimo wszystko jak uda mi się dozbierać te 9k zSilver oraz myszka będzie dostępna to ten koszt przesyłko to już szczegół Big Grin

Na dolary to będzie z 5000$ Big Grin
Nie jest źle, zobaczymy jak będzie się rozkręcała ta strona automat. W 10 dni tego miesiąca zysk jest taki jak przez tamten cały miesiąc, więc progres odczuwalny Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - Bazor - 11-08-2017 12:35

No też to zauważyłem, niestety na League of legends oraz CS:GO nie da się już nabijać pktów.
Z tych darmowych chyba zostało tylko dota 2.
Tak jak mówisz kolega płacił właśnie 10 Euro za przesyłkę podkładki.
Ja również cisnę po tą myszke, bo jak jeszcze jej nie było to blackwindowa miałem w planach na przyszły rok xd
Powodzonka z OGads Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 23-08-2017 22:41

W Razer zVault nazbierałem 104k zSilver, aby kupić Razer Lancehead ale niestety brakło jej. Cóż, zbieram dalej, a może w międzyczasie będzie dostawa lub odświeżenie katalogu i wezmę co innego.

Strona rozwija się ekstra, oby dalej rozwijała się w takim tempie Big Grin
Poniżej kilka screenów ze statystyk. Co to OGAds pierwszy screen z telefonu jest z pierwszych 4h dnia (o naszej 6 rano wybija północ na serwerach OGAds), a kolejny chyba z godzin popołudniowych.
[Obrazek: 9b7393bbec59ef14.png]

Kupiłem lepszego VPS, udało mi się zoptymalizować jeszcze bardziej bazę danych. Brakowało indexów na kilku kolumnach. Po dodaniu znacznie spadł czas ładowania strony. Jak czasami było to nawet 10 sekund (W bazie jest już ponad 20 milionów rekordów) to teraz jest to maks 1.8sekundy.
Po tej zmianie odnotowałem także rekordową dniówkę także myślę, że miało to spory wpływ Big Grin
Zmieniłem także rodzaj cache na Memcached. Cache oparte na plikach przy dysku SSD jest szybkie ale jednak pamięci RAM nie dorównuje.


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 29-08-2017 18:19

Od ostatniego wpisu minął zaledwie tydzień, a dzięki kolejnej optymalizacji statystyki powędrowały sporo w górę Big Grin
[Obrazek: 93cb44322895d525.png]
Prawie 100% ruchu pochodzi z wyszukiwarki. Nigdy nie były kupowane żadne reklamy, boostery czy inne usługi pod SEO. Wszystko zawdzięczam bardzo dobrej treści generowanych postów, odpowiedniej strukturze strony oraz optymalizacji serwera.

Google średnio pobiera ode mnie 10-50tys. podstron dziennie i tydzień temu czas pobierania wynosił aż 9000ms. Na pewno nie była to pozytywna wiadomość. Po optymalizacji dla tej samej ilości stron czas pobierania wynosi <190ms. Różnica na + ogromna Big Grin
Najważniejsze to poprawne zapytania do bazy i indeksy w odpowiednich miejscach. Wykorzystanie cache też potrafi mega odciążyć stronę.


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 30-08-2017 21:18

Jeśli kogoś interesują statystyki z krótszego przedziału czasu to np. tak się zmieniły od wczoraj:
[Obrazek: b510e675fd5e4b23.png]

Jeszcze mam kilka pomysłów jak poprawić konwersję ale niestety minimalna ilość czasu na razie nie pozwala wprowadzić zmian Sad Ale myślę, że w niedługim czasie coś podziałam w tym kierunku Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - Roluś - 01-09-2017 19:31

Od początku śledzę i ciągle mnie zaskakujesz Rolleyes Jedziesz dalej a milion przyjdzie szybciej niż myślisz Wink


RE: Milion przed trzydziestką - Damkofr - 01-09-2017 23:48

Posty na stronie generuje dzieki napisanemu przez siebie programowi? Cos typu scraper?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 02-09-2017 09:24

@Roluś
Dzięki! Big Grin Mam nadzieję ale jeszcze sporo ciężkiej pracy przede mną Big Grin

@Damkofr
Tak, wszystkie posty (których nazbierało się już ponad milion) zostały wygenerowane przez autorskiego bota Big Grin
Chcę mu zrobić mały updacik, żeby wyglądały jeszcze bardziej naturalnie, były atrakcyjniejsze dla robotów indeksujących oraz użytkowników ale trochę mi z tym jeszcze zejdzie.

Google zaindeskował mi kilkadziesiąt tysięcy kolejnych podstron i mały efekcik jest Big Grin
[Obrazek: 9cd2dc80c1b57667.png]