Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion przed trzydziestką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion przed trzydziestką (/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Milion przed trzydziestką - krolik2011 - 06-07-2017 21:51

(06-07-2017 21:49)tomek7912 napisał(a):  Po co są te ciastka na g2a
Aby zapamietac uzytkownika, który coś może kupi na g2a i naliczyc sobie za niego prowizje

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka


RE: Milion przed trzydziestką - twardy - 06-07-2017 21:51

(06-07-2017 21:49)tomek7912 napisał(a):  Po co są te ciastka na g2a

Majac ciastko w przegladarce, kupujac cokolwiek na g2a... osoba, ktorej masz ciastko dostaje % od tego co kupiles.


RE: Milion przed trzydziestką - tomek7912 - 06-07-2017 21:54

(06-07-2017 21:51)twardy napisał(a):  
(06-07-2017 21:49)tomek7912 napisał(a):  Po co są te ciastka na g2a

Majac ciastko w przegladarce, kupujac cokolwiek na g2a... osoba, ktorej masz ciastko dostaje % od tego co kupiles.
To faktycznie, nie ma żartów.


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 12-07-2017 19:54

Praca wręcz wymarzona, nigdy bym nie przypuszczał, że w tak super miejsce trafię Big Grin
Stronka się rozwija:
[Obrazek: a591922f5f3f4f7c.png]

Muszę jeszcze kilka myków zastosować, żeby poprawić konwersję ale na razie skupiam się na 2 zleceniach, które chce jak najszybciej skończyć. Wiele zleceń odrzuciłem, bo taki mam plan skupiać się na swoich projektach, no ale tu poprosił mój wieloletni przyjaciel to ciężko odmówić Big Grin
A zawsze się coś zarobi dodatkowego Smile

Zwiększyłem dwukrotnie tempo generowania postów na stronce. Rozrasta się ona w bardzo szybkim tempie Big Grin Dobrze, że baza jest zoptymalizowana to obecnie zajmuje `tylko` około 5Gb Big Grin Testowo dodałem treści w języku chińskim i japońskim. Zobaczę czy jakiekolwiek będą z tego pieniądze, zawsze może kilka centów wpadnie.
Chociaż jak patrzę na tabelkę to chyba najlepiej targetować wszystko na USA Big Grin
[Obrazek: 6f4679b6b36140a0.png]


RE: Milion przed trzydziestką - Mariuszeek - 13-07-2017 12:56

Ciekawe jak za rok to będzie wyglądać Big Grin ile czasu już programujesz? Tongue


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 14-07-2017 20:07

Okaże się, mam nadzieję, że strona nabierze rozpędu co przełoży się na większe zyski Big Grin

Chyba w 1 gimnazjum zaczynałem zabawę (będzie ponad 7 lat) Stawiałem wtedy na MediaWiki wikipedię do prywatnego serwera pewnej gry. Później była własna sieć Counter-Strike, wtedy najbardziej 'zarajałem' się PHP oraz grafiką. Przy okazji wpadało doświadczenie z CSS, HTML, MySQL, JS.
Chociaż najbardziej intensywny rozwój to ostatnie 2-3 lata. Ogromne projekty, ogromna ilość nowych umiejętności. Każdy dzień to dla mnie nauka. Jestem tydzień w nowej pracy, a mam wrażenie, że pogłębiłem wiedzę z JS, jQuery bardziej niż przez ostatnie pół roku, bo przy obecnych projektach musi być pełna 'profeska' to muszę się uczyć.

Chciałoby się mieć zawsze taką konwersję Big Grin
[Obrazek: 9cd576f97980588d.png]

Dzisiaj optymalizowałem troszkę MySQL, napisałem skrypt, żeby dobierało także video z YT do postów. Mam nadzieję, że zaplusuje ta praktyka u Google i umieści mnie gdzieś wyżej w wyszukiwaniach Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - Mariuszeek - 20-07-2017 00:57

Mistrzu jak idzie? Ile do tego miliona brakuje? Big Grin Kupiłeś laptopa? Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 20-07-2017 18:01

Do miliona jeszcze sporo ale strona powoli i skutecznie rozkręca się Big Grin Każdego dnia wpada trochę $. Odpiszę Ci tutaj na Twoją wiadomość, bo masz zapchaną skrzynkę. Tak na szybko spojrzałem i te video kursy wydają się spoko. Z pewnością coś z nich idzie ogarnąć. Ja jedynie mogę polecić:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sololearn.cplusplus&hl=pl
Mimo, że po angielsku to jest to prosty angielski, ekstra program. Z tej serii jest kilkanaście innych apek dla innych języków. Bardzo dobre przykłady, szybko można się poduczyć Big Grin
Ja w sumie jedynie z tego korzystałem, a reszta wpadła w praktyce Big Grin

Już chyba na maksa zoptymalizowałem skrypt, strukturę bazy danych na stronie itd. W bazie jest już blisko 15mln rekordów. Codziennie się to mega rozrasta.

Co do laptopa na razie odpuściłem zakup, gdyż niestety muszę znów zainwestować w moją BMW E46, bo mam mały wyciek płynu chłodniczego + kilka innych wydatków. Zrobiłem formata na obecnym, zainstalowałem tylko to co potrzebuję do pracy i jest dużo lepiej. Bliżej września może wezmę na raty coś nowego, ale jeszcze muszę wszystko sobie przekalkulować, bo zbieram na wiele rzeczy Big Grin

Polecacie jakąś konkurencyjną usługę do Google Adsense? Zbyt świeża jest domena i nie chcą zaakceptować mi strony. Zależy mi na nienachalnych reklamach, bez popupów itd.


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 30-07-2017 17:35

Strona rozkręca się bardzo fajnie - oby tak dalej. W międzyczasie robię też grę WWW, bo wpadłem na ostatnio na ciekawy pomysł i już zarezerwowałem domenę Big Grin
Kończę właśnie projekt strony dla studia zajmującego się fizjoterapią, później jeszcze strona dla hurtowni garniturów i realizacja kolejnych pomysłów Big Grin

[Obrazek: e9536a2ec58e2ac8.png]

Na stronie dodałem też kilka poprawek. Tam gdzie pierwsza strzałka to było uporządkowanie tagów, dopracowanie opisów, tytułów itd. Druga strzałka to dodanie danych uporządkowanych, które Google bardzo lubi Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 09-08-2017 22:40

Sporo się w ostatnim czasie działo.

Zgarnąłem kuponik na 250zł w Saal Digital na fotoobraz. Przesyłka z Niemiec przyszła w ekspresowym tempie i obraz wisi elegancko na ścianie.
Przykupiłem słuchawki Sony ZX110NC (Noise Cancelling):
http://www.sony.com.au/electronics/headband-headphones/mdr-zx110nc
Ten model wpadł mi w oko, a udało mi się go kupić duuuużo taniej. Na eBayu są bardzo dobre oferty.
Ogólnie polecam ten model. Włączony Noise Cancelling + Power Amp z podbiciem basów ustawionym na 50% = ekstra dźwięk, no miodzio.

Strona też się rozwija:
[Obrazek: 9aee6d8acad05bac.png]
Tu statystyki z OGAds chyba sprzed tygodnia. Konwersja myślę, że na wysokim poziomie Big Grin
[Obrazek: d9554e66f4ef70a1.png]

Praca na mega +, mogę robić to co uwielbiam i nikt mi nie narzuca jak mam daną rzecz zrobić, jak ma wyglądać itd.

W Razer zVault brakuje mi 10k silverów do zdobycia Razer Lancehead TE, mam nadzieję, że przez te ~10 dni nie zawiną wszystkich sztuk z shopu i będę mógł ją zamówić Big Grin