Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion przed trzydziestką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion przed trzydziestką (/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 06-11-2016 16:00

Witam Was serdecznie.
Nazywam się Jarek. Pochodzę z okolic Częstochowy i od wielu lat bardzo interesuje się tematem zarabianie w internecie.
Zaczynałem 7 lat temu od sieci CS, wtedy też złapałem bakcyla na programowanie. Pierwsza współpraca z CPMProfit, trochę się zarobiło - chociaż generalnie człowiek wtedy nie interesował się za bardzo przedsiębiorczością. Następnie zabawa w kopanie BTC, chociaż nie analizowałem wtedy sytuacji i sprzedałem je bardzo tanio, gdyż po prostu zostały wykopane 'przy okazji'.
Kolejne były fanpage, masowe skracanie linków. Jednak z powodu innych planów i blokady PayPala musiałem wstrzymać się z zarabianiem w internecie.

Człowiek trochę musiał dorosnąć, zacząłem się edukować we własnym zakresie z przedsiębiorczości i informatyki. Stworzyłem kilka mniejszych projektów, później wystartowałem z HajsMotywatorami, do których mój nick nawiązywał. Niestety z powodu nałożonych limitów przez adfly i shst także strona upadła.
Później była próba z serwisem, który był takim centrum graczy CS:GO. Niestety tutaj wystartowałem za późno, brak środków na reklamę i małe zdolności programistyczne.

Skupiłem się na największym projekcie jaki tworzyłem - grze hazardowej pod CS:GO. Miesiąc codziennej pracy po nawet 12h i gotowe. Można powiedzieć, że to był sukces, a równocześnie porażka.
Sukces pod względem planu, SEO, wydajności skryptów.
W niecałe 4 dni na GA zaliczonych 1,3mln odsłon. Na CloudFlarze 5mln zapytań wysłanych do serwera.
[Obrazek: 95a1210d88c828d1.png]
Użytkownicy rozegrali 103tys gier za ponad 55tys.$.
Z prowizji dla mnie był 1tys$ w skinach do CS:GO, które niestety rozdałem na dalszą promocję strony.

Niestety, nie byłem przygotowany na tak ogromną popularność i musiałem zawiesić stronę 4 dnia. Brakło czasu, ludzi do pomocy oraz botów do transakcji Steam.

Cóż, mimo całego niepowodzenia wyciągnąłem z tych projektów ogromną ilość wiedzy. Mam nadzieję, że teraz pomoże mi to w stworzeniu stałego dochodu z internetu.
Co planuję?
Na początek fanpage i skracanie linków. Nigdy na to nie musiałem poświęcać dużej ilości czasu, a przy dobrym sposobie promowania przychód także zadawalał.
W między czasie tworzę kolejną stronę WWW, gdzie już na szczęście nie będę zależny od firm typu Valve.
Kluczowymi projektami są aplikacja i gra na Androida, które także są już na etapie prototypów. Rynek mobilny to jedna z najlepszych inwestycji wiedzy w tym momencie. Z przeciętnej aplikacji po dobrej reklamie idzie dobre kilkanaście tysięcy wyciągnąć. Jednak okres jej życia także nie jest wieczny i trzeba mieć ciągle nowe pomysły ale to właśnie lubię! Smile


RE: Milion przed trzydziestką - mahuzz - 06-11-2016 16:10

Ooo ciekawy dziennik się zapowiada Smile Trzymam kciuki Smile Masz już jakieś doświadczenie w apkach mobilnych?


RE: Milion przed trzydziestką - mysc - 06-11-2016 16:21

O kurcze, świetne statystyki Smile

Milion przed trzydziestką to bardzo ambitny cel - o ile to cel, a nie tylko nazwa tematu Smile Brakuje mi tu tylko Twojego wieku, bo nie wiadomo ile masz czasu żeby ten cel osiągnąć Smile

Pozdrawiam!


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 06-11-2016 16:34

Co do aplikacji mobilnych to tworzyłem kilka na własne potrzeby, jednak nie udostępniałem ich ani w GPlay ani AppStore.
Myślę, że wiedza zdobyta przy promocji różnego rodzaju stron sporo mi pomoże z ich wypromowaniem.
Jedyne czego chciałbym to mieć więcej wolnego czasu, który mógłbym przeznaczyć na dopracowywanie swoich projektów. Przez różne obowiązki i pracę, często po nocach 'klepię kod' ale szczerze mówiąc, jak się robi to co się lubi - to pomimo zmęczenia człowiek potrafi się uśmiechnąć Smile

Wracając do poprzedniego postu tak prezentowały się statystyki z drugiego dnia działania strony (godzina 22):
[Obrazek: d4d189ba97ae88a1.png]

Co do wieku to mam 20 lat. Także do realizacji celu jeszcze sporo pozostało, jednak będę chciał go osiągnąć dużo szybciej. Dużą nadzieję wiążę z grami i aplikacjami na urządzenia mobilne.


RE: Milion przed trzydziestką - Captain - 06-11-2016 16:34

Zapowiada się bardzo ciekawy i konkretny dziennik pracy Wink

Piszesz, że zamierzasz próbować tez z fp na facebooku. Jak jest teraz z opłacalnością tego? Bo z 2-3 lata temu fb bardzo ciął zasięg postów i ograniczał aby tylko wykupić reklame...
Nie wiem czy nie zmieniło się na jeszcze gorsze.


RE: Milion przed trzydziestką - dzejkobs - 06-11-2016 16:41

Ooooo fajnie się zapowiada Wink
Będę obserwował Lol


RE: Milion przed trzydziestką - mysc - 06-11-2016 16:46

(06-11-2016 16:34)Captain napisał(a):  Bo z 2-3 lata temu fb bardzo ciął zasięg postów i ograniczał aby tylko wykupić reklame...
Nie wiem czy nie zmieniło się na jeszcze gorsze.

Captain, wejdź no we własną sygnaturkę i przeczytaj "10 marketingowych mitów na temat facebooka", hehe ;P

Oczywiście mogę się mylić, ale moim zdaniem FB nigdy nie ciął zasięgów - zasięg spada naturalnie w miarę lajkowania też innych stron (przez Twoich fanów) i spadku zainteresowania wstawkami (braku interakcji). Dorabia się do tego hisoryjki o spadku zasięgów i demonizuje facebooka - który wyświetla ludziom to co chcą i pomija to czego nie chcą :>


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 06-11-2016 17:22

W tym roku z fanpage jeszcze nie próbowałem ale wszystko zależy od treści, którą publikujemy. Zuckerberg zainwestował kilka miliardów $ w rozwój sztucznej inteligencji. Dawniej po prostu wyświetlały się nam wszystkie posty z polubionych stron, stąd najszybciej promowało się fanpage udostępniając z popularnego ten mniej popularny. Później w miarę rozwoju AI - system dobierał posty fanpagy, gdzie najczęściej 'łapkowaliśmy'. Kolejna była analiza treści i mimo, że często odwiedzaliśmy jakiś fanpage, a system dany post ocenił jako mało wartościowy - to go mógł nie wyświetlić itd. Dlatego niektórzy odczuli 'spadek zasięgów'. Jednak robiąc dobry content + odrobina szczęścia to możemy bardzo szybko osiągnąć sukces.

Chociaż z facebookiem nie wiążę jakiś dużych planów. Bardziej zarobienie kilku złotówek niskim nakładem czasu, które później zainwestuję w reklamę gier i aplikacji.


RE: Milion przed trzydziestką - edikiu - 06-11-2016 19:07

Wow, nieźle z tym flappyskins https://www.youtube.com/watch?v=tCRlg4qExy0 . Ale nie rozumiem zamknąłeś stronę z jakiego powodu, zbyt dużego ruchu? Przecież o to chodzi przy zakładaniu strony żeby miała duży ruch, zarobiłeś 1k $, to spokojnie by starczyło na kilkanaście botów ekstra + mocny serwer na 1 miesiąc. No ale teraz to już keczup po frytkach jak valve zaczeło walke z stronami z hazardem za skiny. Piszesz że pod względem wydajności to był sukces, to rozumiem że sam napisałeś skrypt? W jakim języku?


RE: Milion przed trzydziestką - Robaczek12 - 06-11-2016 19:15

Dziennik pracy Super .. Bede obserwował napewno i Powodzenia życzę może się uda Smile