Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT (/Temat-Dorob-latwe-na-STEAM-BOT-140193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - Adriano42 - 01-02-2017 14:26

I ja sobie skorzystałem ze stronki, wprawdzie startowe coinsy przegrałem, ale w końcu udało się coś zrobić z darmowych 10 codziennie.

~1,25$



[Obrazek: usp.png]


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - AnnaKa - 01-02-2017 14:34

@[Adriano42] Gratuluję! Mam nadzieję, że uda Ci się jeszcze coś wyciągnąć ze strony Smile

@Temat ciekawe kto dał 1 gwiazdkę do działającego sposobu? Komuś widzę nie podoba się to, że przekazuję działającą metodę na skiny.


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - ged321 - 01-02-2017 14:37

Podesłałem tema znajomemu co ma CSa.


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - toonwie - 01-02-2017 15:04

Ja mam fajny sposób na "duel game" chętnie się wymienię za jakiś inny Wink

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - Adriano42 - 01-02-2017 15:33

(01-02-2017 14:34)AnnaKa napisał(a):  @[Adriano42] Gratuluję! Mam nadzieję, że uda Ci się jeszcze coś wyciągnąć ze strony Smile

@Temat ciekawe kto dał 1 gwiazdkę do działającego sposobu? Komuś widzę nie podoba się to, że przekazuję działającą metodę na skiny.

Dzięki, też liczę że uda mi się nieco wygrać, ogarnąłem 2 sposoby na granie na ruletce właśnie na tej stronce i po pierwszym teście jak widać wreszcie coś wypłaciłem Big Grin

Co do tematu i oceny 1 gwiazdki, jak zawsze jakiemuś użytkownikowi się nie podoba coś, pomimo że działa metoda podana przez Ciebie. Ja dałem ocenę na 5 przed chwilą Smile


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - rayden - 01-02-2017 15:42

Nie wiem co się stało, ale chyba po dłuższej nieobecności można od nowa zbierać darmowe coinsy Huh


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - AnnaKa - 01-02-2017 15:43

@[Adriano42] Dzięki wielkie!

Mnie zależy na tym aby ludzie korzystali bo im więcej osób skorzysta z metody tym ludzie którzy później wchodzą mogą też dostawać więcej na start Smile Także, nie tylko ja mam zysk z polecenia ale ludzie którzy później wchodzą też bo mogą otrzymać więcej na start. Póki co jeszcze 1 osoba i kolejni będą dostawali już 0.26$ na start Smile Metodę promuję w wielu miejscach także wiem, że każdy kto skorzystał i nie grał że tak powiem bez opamiętania wypłacił skina Smile


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - Adriano42 - 01-02-2017 15:48

Fakt, trzeba grać z głową i z odrobiną szczęścia na spokojnie można wypłacić skina jakiegoś z wartością min. 1$.

A mam pytanie - Ty dostajesz coś jeśli ktoś się zarejestruje z Twojego refflinku?


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - AnnaKa - 01-02-2017 16:12

Tak dostaję tyle samo co osoba która korzysta z kodu. Aczkolwiek ja mam już około 170 osób poleconych. Tak jak mówiłem, promuję w wielu miejscach, nawet mam własną stronę gdzie stoi ta metoda, poza tym 5 for i youtube.


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM - Lontek - 01-02-2017 21:14

Jest jakiś sposób, żeby odblokować znowu dziennie coinsy ? Bo piszę, że zebrałem już 150 coinsów i nie mogę więcej 4