Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT (/Temat-Dorob-latwe-na-STEAM-BOT-140193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - AnnaKa - 21-03-2017 21:40

Zatem czekam na jakieś info Smile Chętnie skorzystam bo przy okazji dwie strony zyskują ja i osoby polecone. Każdy dostaje po równo a nikt nie traci Smile


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - AnnaKa - 31-03-2017 00:21

Pozwolę sobie podbić bo akurat weszło zielone dziś 1 bet i akurat fart się trafił Big Grin
Przy okazji może kolejne osoby skorzystają z metody bo bez przerwy działa i jeszcze więcej jest na start coinsów niż poprzednicy mieli Smile

[Obrazek: 9124d95cebeb4d15942b74229c7f7351.png]


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - JuniorPZ - 06-04-2017 07:53

JA już nie mam bonusu dziennego :/


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - grakomir - 06-04-2017 09:17

Bonus dzienny jest chyba na 15 dni, a potem koniec. Ale i tak warto Smile


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - WajceSZ - 06-04-2017 15:55

i ja się pochwalę [Obrazek: b581bf732c5b2.png]


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - AnnaKa - 06-04-2017 20:10

Gratuluję ładny wynik, u mnie nieco skromniej. Ostatnio coraz mniej osób niestety korzysta ze sposobu. A promuję metodę w wielu miejscach.


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - ThunderEagle - 06-04-2017 21:46

(12-03-2017 19:48)AnnaKa napisał(a):  @[GPlayer] Tak z ciekawości wszedłem na Twoją stronkę z refami do ruletek i innych gier. Powiedz mi ilu masz refów na CSGOFast że dostają 0.27$ ? Smile

A co do grania ja się nie będę kłócił. Zobacz sobie moje EQ i będziesz wiedział, że da się ugrać naprawdę sporo.

Moze i da sie ugrac, ale napewno nie na ruletce, na ruletce po prostu sie nie da, bo matematyka na to nie pozwala. Mozesz wygrywac przez x czasu, no chyba, ze mial bys zaplecze finansowe na ewentualna serie 40 z rzedu, ale nawet i taka seria kiedys musi sie trafic.
Pamietaj, ze roznica w strone kasyna jest niewielka, bo zaledwie ok. 2.x% w ich strone, wiec moze to nie byc tak odczuwalne, lecz EV (Expected Value) na kazdym postawionym 1$ wynosi -0.05$.
Nie ma sposobu na ruletke, jest tylko magiczne zludzenie pozwalajace nam myslec, ze to my mamy przewage bo mamy jakis super sposob.

Mozesz wygrywac, ale w koncu spotka Cie ta czarna seria (ktorej Ci nie zycze) ktora jest praktycznie nie do unikniecia Wink


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - Sanczo96 - 06-04-2017 22:34

Na koncie steam posiadam CS GO jednak wyskakuje mi błąd "Uprawnione są jedynie konta na platformie Steam dla gry CS:GO. Aby zaktualizować, zaloguj się ponownie na stronie."

Ktoś miał podobnie i wie jak się z tym uporać?


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - AnnaKa - 06-04-2017 23:36

Idzie ugrać ale tak jak mówisz trzeba wiedzieć kiedy przestać bo kiedyś w końcu się przegra.

Co do CS:GO jeżeli masz nowe i mało godzin przegranych to może być taki błąd.


RE: Dorób łatwe $$ na STEAM + BOT - Sanczo96 - 07-04-2017 07:42

(06-04-2017 23:36)AnnaKa napisał(a):  Idzie ugrać ale tak jak mówisz trzeba wiedzieć kiedy przestać bo kiedyś w końcu się przegra.

Co do CS:GO jeżeli masz nowe i mało godzin przegranych to może być taki błąd.

Konto ma prawie 2 lata, gra na koncie również.
Przegrane ponad 250h

_________________________________________________

EDIT:

Udało się, ustawiłem profil na publiczny. Przelogowałem się na stronie i działa Smile