Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
inwestycja. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: inwestycja. (/Temat-inwestycja-140158)

Strony: 1 2


RE: inwestycja. - pixel21 - 06-11-2016 12:45

ja to chyba jedynie movera do takich akcji moge plecić Big Grin


RE: inwestycja. - adik7276 - 06-11-2016 12:50

(06-11-2016 09:09)Efektmotyla napisał(a):  no i po co te złośliwości? to tylko pytanie, nie potrzebnie uruchamiacie się, nie to nie spoko, rozumiem. i tyle, psów wieszać nie musicie.

To żadne złośliwości tylko sprowadzenie na ziemie. Czasem wystarczy przemyśleć sprawę dwa razy zanim udostępnisz taki post na forum.


RE: inwestycja. - xxamaranthxx - 06-11-2016 12:52

Przy takim kapitale żaden program inwestycyjny mniej czy bardziej ryzykowny nie da Ci takich zarobków w tak krótkim czasie, a jeśli ktoś odezwie się do Ciebie z taką ofertą to trzymaj się od niego z daleka. Możesz spróbować w opcjach binarnych czy bukmacherce ale będziesz potrzebował naprawdę dużo szczęścia, osobiście bym się w to nie bawił bo prawdopodobnie stracisz te 650PLN. Pozdrawiam


inwestycja. - Efektmotyla - 06-11-2016 12:53

uważam, że każdy ma prawo udostępniać posty, a jeżeli komuś one się nie podobają to nie musi odpowiadać, proste.


RE: inwestycja. - musiek01 - 06-11-2016 15:21

Trochę chęci i znalazłbyś odpowiedź na swoje pytanie, była już masa takich pytań, ale po co szukać jak lepiej zaśmiecać podobnymi tematami forum Tongue


RE: inwestycja. - matii1111 - 06-11-2016 15:50

Powiem tak Big Grin jak bym wiedział odpowiedź na główne pytanie tego wątku to bym sie bujał juz dawno ferrari Big Grin

Na twoim miejscu bym zaryzykował Big Grin
I poszedł w kierunku bukmacherki, ja kiedyś zaryzykowałem ale mi to na dobre nie wyszło Big Grin
ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampanaSmile


RE: inwestycja. - adik7276 - 06-11-2016 19:20

(06-11-2016 12:53)Efektmotyla napisał(a):  uważam, że każdy ma prawo udostępniać posty, a jeżeli komuś one się nie podobają to nie musi odpowiadać, proste.

Odpowiedz dostałeś i to od wielu osób. Chyba że dalej wierzysz w cuda. Poza tym na 99% gdyby ktoś znał metodę jak powiększyć 650 zł pięciokrotnie w ciągu 25 dni to i tak by Ci o tym nie powiedział.

EDIT: Poza tym to nie żadne złośliwości, ciesz się że ludzie sprowadzają Cie na ziemię zamiast nagonić Cie do programu w którym stracisz kasę nim zdążysz wypłacić złamanego centa.


inwestycja. - nitram - 06-11-2016 20:43

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.