Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
limity - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: limity (/Temat-limity-140149)



limity - Waldes93 - 05-11-2016 14:22

Witam. 6 października na moje konto paypal zostały narzucone limity. Dostarczyłem screeny dowodu osobistego oraz wyciągu z konta bankowego i wyglądało że wszystko ok. Był komunikat że dziękujemy i że niebawem dadzą znać . Dziś już jest listopad. Minął ponad miesiąc a ograniczenie dalej jest i nie znikło . Mam na myśli ograniczenie 2500 euro tak. Co zrobić? ?


RE: limity - twardy - 05-11-2016 14:25

Zadzwonic na infolinie i poprosic o sprawdzenie dokumentow. W moim przypadku jakos po 20minutach od zakonczenia rozmowy nie mialem juz limitow na koncie.


RE: limity - Waldes93 - 05-11-2016 14:27

Ok bo czekam miesiąc i nic. Szkoda ze infolinia tylko od pn do pt...


RE: limity - jamroczik - 12-11-2016 17:31

Też mnie to dziwi, po wgraniu tych dokumentów sa one jakby z automatu oznaczane na zielono. Po co je w takim razie wgrywamy skoro do zniesienia limitu jest wymagane podpięcie karty lub konta?