Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot odpowiadający na ogłoszenia na olx, oglaszamy24, lento itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Bot odpowiadający na ogłoszenia na olx, oglaszamy24, lento itp. (/Temat-Bot-odpowiadajacy-na-ogloszenia-na-olx-oglaszamy24-lento-itp-140106)



Bot odpowiadający na ogłoszenia na olx, oglaszamy24, lento itp. - adamcio99922 - 04-11-2016 10:24

jw.

Lub z miłą chęcią kupię lub zlecę produkcję takiego cuda Big Grin

Generalnie chodzi o to, żeby bot odpowiadał sam 24h na dobę na każde ogłoszenie - np. kategoria motoryzacja - ktoś wstawia ogłoszenie sprzedam golfa, a bot z automatu odpowiada takiemu gościowi Smile

Proste, ale czy coś takiego znajdzie się?

Chcę sobie zautomatyzować SPAM Big Grin


RE: Bot odpowiadający na ogłoszenia na olx, oglaszamy24, lento itp. - TechByte - 04-11-2016 11:28

nie mam ale moge zrobic, ale koszt tego zalezy od dokladnej liczby serwisow jakie ma obsługiwać

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk


RE: Bot odpowiadający na ogłoszenia na olx, oglaszamy24, lento itp. - adamcio99922 - 04-11-2016 12:52

(04-11-2016 11:28)TechByte napisał(a):  nie mam ale moge zrobic, ale koszt tego zalezy od dokladnej liczby serwisow jakie ma obsługiwać

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk

PW Smile