Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hourdeposit.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hourdeposit.com (/Temat-Hourdeposit-com-140047)



Hourdeposit.com - mesjah - 02-11-2016 14:50

Niestety, program, który działa podobno już 204 dni, posiada zdjęcia swoim dyrektorów i managerów ściągnięte z przykładowych zdjęć z internetu jest SCAMEM!
Zasadami ogólnymi jest zbiór FAQ czyli najczęściej zadawanych pytań, niestety, mój depozyt oraz wypłaty zostały zablokowane, numer do firmy tylko dla użytkowników premium czyli od wpłaty 5000$, nie można krzyżować planów, trzeba przejść wszystkie po kolei, niestety blokują w każdej sytuacji i depozyty i wypłaty. Kontakt z supportem, adminem straszny! Jeden konsultant, który odwołuje się tylko do FAQ. Nie potrafi nic wytłumaczyć normalnie... Niekompetencja, ignorancja! Każą wpłacić 3000$ aby odblokować wypłaty i depozyt. Niestety nie polecam, ja dostałem bana na wypłaty i wpłaty, a mało tego mój upline dostał tak samo bana, bo ja złamałem jakieś zasady zawarte w FAQ! To jest śmiechu warte. Niestety, nie polecam i proszę trzymać się z dala od tego! Jeszcze jeden przykład mój downline zamiast 197 dolarów zwrotu dostał 99 dolarów. Także nie wiadomo dlaczego, bo support milczy! NIE POLECAM!