Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bony bah 7euro, 11zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bony bah 7euro, 11zł (/Temat-Bony-bah-7euro-11zl-140046)

Strony: 1 2


Bony bah 7euro, 11zł - Filip_Sony - 02-11-2016 14:39

Sprzedam 3 bony bet-at-home, po 7euro każdy po 11 zł na skrill. Starym użytkownikom wysyłam pierwszy, młodym drugi- może być przez allegro. Bony pochodzą z niemieckiej kampanii rejestracyjnej działają na polskich kontach (nieco ponad 30zl). Po raz użytym bonie nieozba użyć drugiego z tej kampanii chyba przez 2-3 miesiące potem znów chodzi. Zainteresowani priv


RE: Bony bah 7euro, 11zł - mikuss - 02-11-2016 14:46

Dla takich ofert jest dział Sprzedam, kombinując nie oszukasz zasad Tongue
@[Majka]


RE: Bony bah 7euro, 11zł - Filip_Sony - 02-11-2016 15:04

Pierwszej osobie która napisze "mikuss troll forumowy próbuje łapać trollowe posty" oddam taki bon za darmo. Użytkownik mikuss nie brany pod uwagę.


RE: Bony bah 7euro, 11zł - Adriano42 - 02-11-2016 15:07

mikuss troll forumowy próbuje łapać trollowe posty" cytuję, oddawaj kod Jerk

Niestety ale Mikuss ma rację beka Ale kod mi się należy, haha, w końcu nic nie wspomniałeś o formie napisania tego Huh


RE: Bony bah 7euro, 11zł - Filip_Sony - 02-11-2016 15:13

Niestety nie prawda, napisałem dokładnie co ma być napisane w poście. Ty w swoim napisałeś duzo więcej. Nie mogę tego zaliczyć. Takze jesteś wykluczony ale pozostaje Ci poczucie lojalności wobec kolegi a to jest bezcenne. Czekam dalej.


RE: Bony bah 7euro, 11zł - Adriano42 - 02-11-2016 15:17

Żadnych zasad nie przedstawiłeś ani nie napisałeś iż nie można dopisać nic więcej. Po prostu wykorzystałem lukę w Twoim wpisie, proste. Także bon mi się należy jeśli patrzeć na to bo spełniłem Twój jedyny wymóg aby napisać coś coś Twojego Smile

Ale mi na bonie nie zależy, po prostu przy okazji pokazałem Ci jak można łatwo Cię ograbić z bona Idea

Równie dobrze mogę teraz wnieść że zostałem oszukany przez Ciebie bowiem nie otrzymałem bonu Lol

A tu nikt Ci nic złego nie robi a zwraca uwagę że takie rzeczy wystawia się w dziale sprzedam, proste.

Huh


RE: Bony bah 7euro, 11zł - Filip_Sony - 02-11-2016 15:22

Nie mogę wystawić tego w dziale sprzedam, bo nie mam tyle postów, nieprawdą jest co piszesz, zasada była prosta i przejrzysta, napisalem co ma ktoś napisać dokładnie. Nie mam pretensji, że zwrócił mi uwagę bo to rozumiem, ale wkurzył mnie ta głupia emota i oskarżeniem do admina. Ale ok, rozumiem. Wystawiamy właśnie na Allegro za 15, a osoby które miały chęć kupić za 11zl przepraszam ale podziekujcie mikussowi. A Ty łap ten bon na priv, nie jestem oszustem. Do zamkniecia


RE: Bony bah 7euro, 11zł - JasiuGST - 02-11-2016 15:24

mikuss troll forumowy próbuje łapać trollowe posty


RE: Bony bah 7euro, 11zł - mikuss - 02-11-2016 15:29

(02-11-2016 15:04)Filip_Sony napisał(a):  Pierwszej osobie która napisze "mikuss troll forumowy próbuje łapać trollowe posty" oddam taki bon za darmo. Użytkownik mikuss nie brany pod uwagę.

@[Majka] Proszę jeszcze o przyznanie jeszcze temu prostakowi odpowiedniej ilości % za obrażanie mojej osoby bo za grzeczne zwrócenie uwagi otrzymuję obelgi ...
Zacytowałem wpis by czasem nie został edytowany


RE: Bony bah 7euro, 11zł - Filip_Sony - 02-11-2016 15:34

No jeszcze się rozkręć, i oznacz wszystkich adminów jacy są. Strażnik Teksasu z Bożej łaski. Do zamkniecia