Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie (/Temat-Zarabianie-na-RevShare-Cel-1000-dziennie-140042)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - LeniweZarabianie - 02-11-2016 13:50

(02-11-2016 13:42)twardy napisał(a):  A ja Ci zycze powodzenia ze szczerego serca. Dawno nie bylo ciekawego dziennika na forum. Wszystko zawsze zakrzycza i pohejtuja.

Dzięki Ci twardy =)

vasaki napisał(a):Tyle z moich wypowiedzi w tym temacie, tak jak powiedzialem Smile
Powodzenia ^^

W porzadku, powodzenia rowniez w tematach których Ty dzialasz Wink

(02-11-2016 13:48)Captain napisał(a):  Niestety ale wszystkie Revshare naprawdę są piramidami finansowymi. Wiem bo interesuje sie tym od dawna i sam inwestuje w niektóre.
Ryzyko jest ogromne i na pewno nie jest dobrze opierać swoją strategie na budowaniu wielkiej ilości paczek i codziennego dochodu. Bo za tydzień/miesiąc/pół roku, no najpóźniej rok program padnie i nic już nie wypłacisz.

Najlepsze strategie do revshare to wejść na starcie na 1, 2 lub góra 3 cykle (zależnie od konstrukcji programu), a potem się zwijać. Stosując tę strategię poteżnie zmniejszasz ryzyko utraty zainwestowanych środków (które jednak nadal jest ogromne, ale już tylko ogromne a nie kolosalnie ogromne ).

Zgodzę się z tym, że ryzyko zawsze jest, można je co najwyżej zminimalizować, jednak czy istnieje jakikolwiek biznes bez ryzyka?


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - MaLiN - 02-11-2016 13:53

(02-11-2016 12:51)LeniweZarabianie napisał(a):  Od sierpnia b.r. postanowiłem, że zmienię coś w swoim życiu i zacząłem porządnie interesować się inteligencją finansową. Przeczytałem dwie książki Kiyosakiego i kilka innych pozycji i postanowiłem, że będę się w tej materii edukował, efekty przyszły bardzo szybko Big Grin

Jeżeli o mnie chodzi to działam głównie w Revshare'ach bo według mnie jest to genialny pomysł na biznes. Póki co dywersyfikuję w Mx World oraz Future Ad Pro

Od kiedy dokładnie zacząłeś w tym działać?


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - Captain - 02-11-2016 13:58

Cytat:Zgodzę się z tym, że ryzyko zawsze jest, można je co najwyżej zminimalizować, jednak czy istnieje jakikolwiek biznes bez ryzyka?

W normalnym biznesie ryzyko utraty wszystkich środków oscyluje gdzieś prawdopodobnie w granicach dajmy na to 5%-20%. W Revshare wynosi ono z 40%, zwłaszcza jesli nie wejdziesz na starcie i nie wyjdziesz dostatecznie szybko.
A więc Revsharom bliżej do hazardu niż do biznesu.


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - LeniweZarabianie - 02-11-2016 16:20

(02-11-2016 13:53)MLN napisał(a):  Od kiedy dokładnie zacząłeś w tym działać?

Zacząłem działać dokładnie 25 sierpnia Wink

Captain napisał(a):W normalnym biznesie ryzyko utraty wszystkich środków oscyluje gdzieś prawdopodobnie w granicach dajmy na to 5%-20%. W Revshare wynosi ono z 40%, zwłaszcza jesli nie wejdziesz na starcie i nie wyjdziesz dostatecznie szybko. A więc Revsharom bliżej do hazardu niż do biznesu.

Możliwe, jednak spójrzmy na to z innej strony. 80-90% firm tradycyjnych w Polsce upada w ciągu pierwszych 2 lat, czy nie można tego nazwać ryzykiem?

Może i jest to porównywane do hazardu, jednak z odpowiednią inteligencją finansową, której cały czas się uczysz, oraz z rozkminianiem wszystkiego na chłodno bez emocji jesteś w stanie w jakimś stopniu przewidzieć w którym momencie powinieneś się wycofać.


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - mikuss - 02-11-2016 16:24

(02-11-2016 16:20)LeniweZarabianie napisał(a):  jesteś w stanie w jakimś stopniu przewidzieć w którym momencie powinieneś się wycofać.

Nie mówię, że doszczętnie wyprany mózg ....
Nie kolego, nie jesteś w stanie nigdy przewidzieć w którym momencie się wycofać!!
Nawet znany admin może swoją piramidkę dziś postawić, zgarnąć wpłaty a jutro już jej nie będzie i tego co kiedy i jak zrobi właściciel nie jesteś w stanie nigdy przewidzieć i w 90% przypadków nawet własnej wpłaty nie zdążysz odzyskać.
Wróć na ziemię, odstaw te brukowce marketingowców kombinatorów pokroju kyjosaki i zacznij racjonalnie sam myśleć a nie w każdym poście prezentujesz marionetkę bez własnego myślenia byznesmena z koziej wólki


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - MrocznyKILL - 02-11-2016 16:32

Cytat:porządnie interesować się inteligencją finansową
Cytat:Póki co dywersyfikuję w

Szczerze uważam i to bez sarkazmu że moja inteligencja jest zbyt niska aby ogarnąć inteligentną dywersyfikację w piramidach finansowych.

Mimo wszytko życzę powodzenia i wysokich zarobków.


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - LeniweZarabianie - 02-11-2016 16:34

(02-11-2016 16:24)mikuss napisał(a):  Nie mówię, że doszczętnie wyprany mózg ....
Nie kolego, nie jesteś w stanie nigdy przewidzieć w którym momencie się wycofać!!
Nawet znany admin może swoją piramidkę dziś postawić, zgarnąć wpłaty a jutro już jej nie będzie i tego co kiedy i jak zrobi właściciel nie jesteś w stanie nigdy przewidzieć i w 90% przypadków nawet własnej wpłaty nie zdążysz odzyskać.
Wróć na ziemię, odstaw te brukowce marketingowców kombinatorów pokroju kyjosaki i zacznij racjonalnie sam myśleć a nie w każdym poście prezentujesz marionetkę bez własnego myślenia byznesmena z koziej wólki

po 1 - nie nazywaj mnie swoim kolegą bo jeszcze się nie znamy Idea
po 2 - biznes w tych czasach robi się z ludźmi, komuś zaufać musisz
po 3 - nie wiem na czym opierasz teorie, że w 90% przypadków nawet nie zdążysz odzyskać własnej wpłaty skoro sam nie dzialasz w revsharach..

Exclamation

(02-11-2016 16:32)MrocznyKILL napisał(a):  Mimo wszytko życzę powodzenia i wysokich zarobków.

Dzięki MrocznyKILL Smile


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - hangarnabronie - 02-11-2016 16:47

Po pierwsze, to REVSHARE nie są do końca piramidami finansowymi, ale opierają się na schemacie Ponziego (tak, tym samym, z którego korzystały piramidy), więc jest różnica.
Cytat:po 2 - biznes w tych czasach robi się z ludźmi, komuś zaufać musisz
Oczywiście, tyle że wchodzisz z ludźmi, którymi ufasz, a czy można komuś zaufać po 2-3 rozmowach? (Chodzi mi o reffy) Tutaj struktury podchodzą bardziej pod coaching, którym obecnie rzygam w wszech obecnym internecie.
Cytat:po 3 - nie wiem na czym opierasz teorie, że w 90% przypadków nawet nie zdążysz odzyskać własnej wpłaty skoro sam nie dzialasz w revsharach..
Tutaj akurat doświadczenie budowanie nie na swoich, a cudzych błędach.


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - mikuss - 02-11-2016 16:56

(02-11-2016 16:34)LeniweZarabianie napisał(a):  po 3 - nie wiem na czym opierasz teorie, że w 90% przypadków nawet nie zdążysz odzyskać własnej wpłaty skoro sam nie dzialasz w revsharach..

Taaaak a kto ci tak powiedział ?????????
Wróżbita Maciej beka

Jeszcze pielucha ci między nogami dyndała byznesmenie z koziej wólki gdy ja już zarabiałem w internetach w tym na hyip/ponzi dzisiaj ładnie nazywanych revshare lub platforma reklamowa beka chodź to jedno i to samo g.wno tylko że w innym papierku.
Jeśli zaczniesz samodzielnie myśleć i będziesz miał tyloletnią wiedzę praktyczną wtedy będziemy mogli podyskutować, bo na razie twoje 3-miesięczne doświadczenie to doświadczenie niemowlaka który chce być mądrzejszym od kury a niestety nawet nie ma z czym startować


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - LeniweZarabianie - 02-11-2016 16:57

(02-11-2016 16:47)hangarnabronie napisał(a):  
Cytat:po 2 - biznes w tych czasach robi się z ludźmi, komuś zaufać musisz
Oczywiście, tyle że wchodzisz z ludźmi, którymi ufasz, a czy można komuś zaufać po 2-3 rozmowach? (Chodzi mi o reffy) Tutaj struktury podchodzą bardziej pod coaching, którym obecnie rzygam w wszech obecnym internecie.

Tutaj się z Tobą zgodzę, ja również rzygam coachingiem, ale nie chodziło mi o ludziach ze struktury tylko głównie o właścicielach tych biznesów, zanim bowiem zaczniemy działać w dowolnym revsharze, warto przyjrzeć się właścicielowi/administratorowi, czy jest transparentny, jaką ma wizję, w jaki sposó reaguje na problemy z serwisem itp.