Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie (/Temat-Zarabianie-na-RevShare-Cel-1000-dziennie-140042)

Strony: 1 2 3


Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - LeniweZarabianie - 02-11-2016 12:51

Witam serdecznie w moim dzienniku! Big Grin


Kilka słów o mnie:
Od sierpnia b.r. postanowiłem, że zmienię coś w swoim życiu i zacząłem porządnie interesować się inteligencją finansową. Przeczytałem dwie książki Kiyosakiego i kilka innych pozycji i postanowiłem, że będę się w tej materii edukował, efekty przyszły bardzo szybko Big Grin

Jestem osobą,która nieustannie lubi się rozwijać i która dąży do własnych celów, właśnie dlatego doszedłem do wniosku, że dążenie do jakiegoś wyznaczonego poziomu życia jest dla mnie istotne i jak najbardziej w zasięgu mojej ręki

Jeżeli o mnie chodzi to działam głównie w Revshare'ach bo według mnie jest to genialny pomysł na biznes. Póki co dywersyfikuję w Mx World oraz Future Ad Pro

A teraz trochę statystyk Big Grin

Dzienny obrót: około 86$ w tendencji wzrostowej Big Grin
Cel do końca roku: 150$ dzienie

Wypłata w tym miesiącu:

[Obrazek: 0b3510a452f75d54.jpg]


Efekty mojego działania będziecie sukcesywnie widzieć w moim dzienniku, także gorąco zachęcam do subskrybowania Smile



Mx World:

[Obrazek: cbf534afcbdbcba7.jpg]

link referencyjny: Klik

Czysty link: Klik




FutureAdPro:

[Obrazek: 8cb102e245801a2a.jpg]

link referencyjny: Klik

Czysty link: Klik


Chcesz zarabiać tak jak ja? Napisz do mnie a powiem Ci więcej odnośnie samych programów jak i opracujemy wspólny plan działania oraz Twojego rozwoju Smile

Pozdrawiam!
LeniweZarabianie




RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - Vasaki - 02-11-2016 13:25

Powodzenia w "rozwijaniu się" na piramidach finansowych Smile

I blagam Cie, nie uzywaj slowa biznes przy ponziakach =/

Powodzenia w prowadzeniu dziennika i łapania refów Jerk

P.s. coś czuje że ta piramidka niedługo padnie ^^


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - LeniweZarabianie - 02-11-2016 13:30

Skoro to są piramidy to pozdrowienia od Faraona hehehe Big Grin

a tak na serio to nie każdy program revshare od razu musi być piramidą finansową Wink

Miłego dnia! Big Grin


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - Assasinoo - 02-11-2016 13:31

Dzień dobry, posiadam 500 bucksów do zainwestowania w jakiś pewny biznes, taki jak Pana. Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy, polegającej na rejestracji z Pańskiego refflinka i zakupie tzw. "paczek". Czekam z niecierpliwością na prywatną wiadomość, pozdrawiam ze słonecznego Massachusetts.


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - mikuss - 02-11-2016 13:31

(02-11-2016 12:51)LeniweZarabianie napisał(a):  
Witam serdecznie w moim dzienniku! Big Grin


[b][align=center][size=medium]Kilka słów o mnie:
Przeczytałem dwie książki Kiyosakiego i kilka innych pozycji i postanowiłem, że będę się w tej materii edukował, efekty przyszły bardzo szybko Big Grin

Tak te lektury kombinatorów to podstawa kanonu literackiego każdego byznesmena z koziej wólki.
Do tego kanonu dodaj jeszcze wycieczki na mitingi prania mózgu byś nie odstawał od normy byznesmenów i wtedy będziesz mógł w pełni mówić o zmianach i rozwoju beka
Załosny ten dziennik tak jak i każdego byznesmena Tongue

(02-11-2016 13:30)LeniweZarabianie napisał(a):  a tak na serio to nie każdy program revshare od razu musi być piramidą finansową Wink

Niestety byzmesmenie z koziej wólki ale każdy hyip nazwany revshare czy inaczej jest piramidą finansową - dokup książki kombinatorów jak kyjosaki a na pewno powiększysz swoją wiedzę beka


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - LeniweZarabianie - 02-11-2016 13:37

(02-11-2016 13:31)mikuss napisał(a):  Tak te lektury kombinatorów to podstawa kanonu literackiego każdego byznesmena z koziej wólki.
Do tego kanonu dodaj jeszcze wycieczki na mitingi prania mózgu byś nie odstawał od normy byznesmenów i wtedy będziesz mógł w pełni mówić o zmianach i rozwoju beka
Załosny ten dziennik tak jak i każdego byznesmena Tongue

Masz rację, lepiej poświęcać czas na pisanie komentarzy, które nic nie wnoszą do dyskusji i hejtują wszelkie formy zarabiania pieniędzy online, o których wiesz jedynie od innych hejterów bo samemu ciężko Ci poczytać o tym i przetestować w praktyce.. no comment facepalm Jerk


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - Vasaki - 02-11-2016 13:41

I tu jestes w bledzie przyjacielu, dla Ciebie przedstawienie Ci kilku informacji zwrotnych jest hejtem, dla mnie normalna dyskusja opiniotwórczą Smile

Tyle z moich wypowiedzi w tym temacie, tak jak powiedzialem Smile
Powodzenia ^^

Chodz od siebie dodam, ze czas ktory przeznaczasz na podtrzymywanie swojego "biznesowego" ja mozesz uzyc do nauki w metodach ktore utrzymaja sie znacznie dluzej niz ponziaki Smile.
Mozesz zarabiac pasywnie znacznie dluzej niz do czasu upadku piramidy finansowej.


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - twardy - 02-11-2016 13:42

A ja Ci zycze powodzenia ze szczerego serca. Dawno nie bylo ciekawego dziennika na forum. Wszystko zawsze zakrzycza i pohejtuja.


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - mikuss - 02-11-2016 13:43

(02-11-2016 13:37)LeniweZarabianie napisał(a):  
(02-11-2016 13:31)mikuss napisał(a):  Tak te lektury kombinatorów to podstawa kanonu literackiego każdego byznesmena z koziej wólki.
Do tego kanonu dodaj jeszcze wycieczki na mitingi prania mózgu byś nie odstawał od normy byznesmenów i wtedy będziesz mógł w pełni mówić o zmianach i rozwoju beka
Załosny ten dziennik tak jak i każdego byznesmena Tongue

Masz rację, lepiej poświęcać czas na pisanie komentarzy, które nic nie wnoszą do dyskusji i hejtują wszelkie formy zarabiania pieniędzy online, o których wiesz jedynie od innych hejterów bo samemu ciężko Ci poczytać o tym i przetestować w praktyce.. no comment facepalm Jerk

No tak już widać wyprany kompletnie móżdżek przez praniomózgowca kiyosakiego.
Ja nie hejtuję, ja tylko piszę jak jest i jak wygląda sprawa w danej tematyce.
Gdybyś nie był podatny na pranie mózgu a jak widać jesteś po tym co piszesz to wiedziałbyś, że zostałeś zmanipulowany.
Ja nie marnuję w żaden sposób swojego czasu, pisanie na forum to moje hobby z którego korzystam w ramach wolnego czasu i odpoczynku od tego co robię
Ja nie muszę jak ty i każdy inny byznesmen z koziej wolki chodzić i szukać jelonków bo po to mam mózg i pomysły by zarabiać ile chcę w sposób jaki chcę(wymyślę) a Was na to "nie stać" bo wyprany mózg pozbawiony samodzielnego myślenia to już skutek nieodwracalny


P.S

Nie zapomnij jeszcze do jakiejś sekty na fb piramidy finansowej dołączyć, znajdziesz tam od groma takich byznesmenów jak ty z koziej wolki który jeden drugiemu będzie dosłownie spijać z dziubków ( niedawno upadła piramida SCAMTM a sekta fb jeszcze chyba działa beka


RE: Zarabianie na RevShare - Cel 1000$ dziennie - Captain - 02-11-2016 13:48

Niestety ale wszystkie Revshare naprawdę są piramidami finansowymi. Wiem bo interesuje sie tym od dawna i sam inwestuje w niektóre.
Ryzyko jest ogromne i na pewno nie jest dobrze opierać swoją strategie na budowaniu wielkiej ilości paczek i codziennego dochodu. Bo za tydzień/miesiąc/pół roku, no najpóźniej rok program padnie i nic już nie wypłacisz.

Najlepsze strategie do revshare to wejść na starcie na 1, 2 lub góra 3 cykle (zależnie od konstrukcji programu), a potem się zwijać. Stosując tę strategię poteżnie zmniejszasz ryzyko utraty zainwestowanych środków (które jednak nadal jest ogromne, ale już tylko ogromne a nie kolosalnie ogromne ).