Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie założyć lokatę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Lokaty (/Forum-Lokaty-450)
+--- Wątek: Gdzie założyć lokatę? (/Temat-Gdzie-zalozyc-lokate-140041)



Gdzie założyć lokatę? - Nikola Tesla - 02-11-2016 10:47

Jaki bank ma aktualnie najkorzystniejszą ofertę jeśli chodzi o założenie lokaty? Ktoś coś podpowie?


RE: Gdzie założyć lokatę? - WI Project - 02-11-2016 14:53

Nie ma obeznie szału z lokatami. Ja mam osobiście w PKO ale bardziej stawiam na bezpieczeństwo moich pieniędzy niż zysk.


RE: Gdzie założyć lokatę? - Nikola Tesla - 02-11-2016 19:17

No zauwazylem ze nie ma szalu bylem dzisiaj z babcia wplacic 4k na lokate i dostala oferte 2.25% w skali roku na 3 miechy. Smiech na sali. Wiecej na bene wydalem niz to wszystko warte.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Gdzie założyć lokatę? - MrocznyKILL - 02-11-2016 19:29

Musisz spojrzeć na to inaczej. Nie ważne kto ile % oferuje a ważne jest też to ile płaci za "polecenie" ich produktu. Poleć sam sobie i zarób podwójnie na lokacie + premia za polecenie. Wiem że gardzisz sejfikiem ale może mimo wszytko sprawdzisz co oferuje poza klikaniem w reklamy. Jeśli skorzystasz z refa oczywiście chętnie pomogę z innymi opcjami.


RE: Gdzie założyć lokatę? - rachman - 02-11-2016 20:45

BGŻOptima ma zazwyczaj ładne % (w porównaniu z większością solidnych banków) a w połączeniu z prowizją za wniosek można parę całkiem fajny grosz przytulić.


RE: Gdzie założyć lokatę? - twardy - 02-11-2016 20:48

W comperialead teraz maja jakas promocje z toyota bankiem...

https://comperiabonus.pl/ToyotaBank

Tylko, ze lokata na minimum 10k jesli dobrze kojarze.


RE: Gdzie założyć lokatę? - melodyjka - 12-03-2017 14:41

Każdy bank to inna oferta i dobra dla innego klienta. Najlepiej będzie jak sprawdzisz sobie ranking lokat przez jakąś dobrą porównywalkę. Ja zawsze korzystam z tej https://moneye.pl/ranking-lokat-bankowych/ Tam masz wszystko wyłożone jak na tacy, wystarczy wpisać kwotę i samo ci obliczy jaki zysk po jakim czasie w jakim banku Smile


Gdzie założyć lokatę? - Scoobyx - 30-03-2017 11:24

Nieopłacalne jest wpłacać pieniędzy na lokatę przy obecnej inflacji. Lepszym wyborem był by zakup obcej waluty. Jeśli myślisz o zysku długoterminowym to warto zainteresować się rublem, państwa zachodu chciały zniszczyć rosyjską gospodarkę sankcjami. Zapomniały jednak o fakcie, rosyjska gospodarka nie działa tak jak europejskie i dzięki temu przetrwała. Gdy sankcje zostaną zniesione, rubel wystrzeli do góry i będzie szukał wartości sprzed kilkunastu/kilkudziesięciu miesięcy. Jeśli natomiast myślisz o przechowywaniu kapitału, w mocnej walucie to pomyślał bym tutaj o Norweskiej koronie. Norwedzy mają silną gospodarkę i walutę która nie jest tak podatna na duże ruchy jak np. Euro czy PLN.


RE: Gdzie założyć lokatę? - perry5 - 15-05-2017 08:59

Powiem tak, obecnie zakładanie lokaty mija się niestety z celem z tego względu, że praktycznie nic na tym nie można zarobić. Dla mnie zarobek na poziomie 2% w skali roku przy obecnej inflacji 2% to nie zarobek - umówmy się.
To już zdecydowanie większe możliwości zarobkowania daje złoto, które na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat wzrosło o prawie 300%.

Na odsyłacz można znaleźć interesującą dyskusję na ten temat.