Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja facebook pod stronę www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Aplikacja facebook pod stronę www (/Temat-Aplikacja-facebook-pod-strone-www-140018)

Strony: 1 2


Aplikacja facebook pod stronę www - esdermo91 - 01-11-2016 15:26

Witam wszystkich.
Posiadam stronę w stylu demotywatorów i zarabiam na adsense. Sęk w tym, że najbardziej pomaga mi w tym aplikacja, wiadomo blokuje obrazek i wtedy jak ktoś zaakceptuje aplikację i wejdzie w ten obrazek to on automatycznie wskoczy na jego tablicę. Od pewnego czasu mam problem ponieważ kupiłem już chyba z 7 aplikacji i wszystkie banowali do 12 godzin. Jest jakiś sposób, żeby aplikacja, którą używam tylko do mojej strony utrzymała się przed dłuższy czas?


RE: Aplikacja facebook pod stronę www - prololex - 01-11-2016 15:40

Teraz tak jest, a jak ktoś ma rozwiązanie to i tak zapewne nie pomoże.


RE: Aplikacja facebook pod stronę www - esdermo91 - 01-11-2016 16:28

(01-11-2016 15:40)prololex napisał(a):  Teraz tak jest, a jak ktoś ma rozwiązanie to i tak zapewne nie pomoże.

Może to mieć też związek z tym, że zawsze aplikację kazałem sobie wysłać na jakieś fejkowane konto robione 15 min wcześniej?


RE: Aplikacja facebook pod stronę www - Tochkan - 01-11-2016 16:40

To nie chodzi o to. Po prostu obecne czasy to nie to samo co kiedyś, gdzie mogłeś tak naprawdę spamować do woli za pomocą różnych aplikacji. Teraz wrzucając cokolwiek na tablicę usera za pomocą aplikacji możesz liczyć na bana i niezależnie od tego w jakim odstępie czasu to robisz.


RE: Aplikacja facebook pod stronę www - jamnik - 01-11-2016 17:12

Tradycyjne aplikacje mają to do siebie, że są zazwyczaj robione dla strony A, a są używane na stronie B. Strona B nie ma zazwyczaj nic wspólnego do strony A na której aplikacja została potwierdzona.

To musiało się stać, pisałem i mówiłem o tym sporo. Niska cena i dostęp osób do towaru przez osoby bez mózgu sprawiły, że kończy się ten etap.

Domyślam się, że około 95% osób związanych z tą branżą łapie się teraz tak samo za głowę jak autor i finalnie to dla nich koniec. W grze zostają jedynie osoby kumate i wiedzące co robią.

Czasy aplikacji po 20 złoty i prostych tipów się skończyły.

impreza


RE: Aplikacja facebook pod stronę www - esdermo91 - 01-11-2016 17:15

(01-11-2016 17:12)jamnik napisał(a):  Tradycyjne aplikacje mają to do siebie, że są zazwyczaj robione dla strony A, a są używane na stronie B. Strona B nie ma zazwyczaj nic wspólnego do strony A na której aplikacja została potwierdzona.

To musiało się stać, pisałem i mówiłem o tym sporo. Niska cena i dostęp osób do towaru przez osoby bez mózgu sprawiły, że kończy się ten etap.

Domyślam się, że około 95% osób związanych z tą branżą łapie się teraz tak samo za głowę jak autor i finalnie to dla nich koniec. W grze zostają jedynie osoby kumate i wiedzące co robią.

Czasy aplikacji po 20 złoty i prostych tipów się skończyły.

impreza

Ja wcale się za głowę nie łapię. Według tego co napisałeś, gdybym zrobił aplikację pod moją stronę to działało by to nieco dłużej?


RE: Aplikacja facebook pod stronę www - jamnik - 01-11-2016 17:20

(01-11-2016 17:15)esdermo91 napisał(a):  
(01-11-2016 17:12)jamnik napisał(a):  Tradycyjne aplikacje mają to do siebie, że są zazwyczaj robione dla strony A, a są używane na stronie B. Strona B nie ma zazwyczaj nic wspólnego do strony A na której aplikacja została potwierdzona.

To musiało się stać, pisałem i mówiłem o tym sporo. Niska cena i dostęp osób do towaru przez osoby bez mózgu sprawiły, że kończy się ten etap.

Domyślam się, że około 95% osób związanych z tą branżą łapie się teraz tak samo za głowę jak autor i finalnie to dla nich koniec. W grze zostają jedynie osoby kumate i wiedzące co robią.

Czasy aplikacji po 20 złoty i prostych tipów się skończyły.

impreza

Ja wcale się za głowę nie łapię. Według tego co napisałeś, gdybym zrobił aplikację pod moją stronę to działało by to nieco dłużej?

Owszem - jeżeli strona będzie spełniała 100% wytycznych dla aplikacji Facebook oraz wybranych przez Ciebie uprawnień, to aplikacja będzie stała.

Lecz musisz być przygotowany na to, że w tym momencie algorytmy są na tyle wyczulone, że nawet strona, która jest "czysta" może otrzymać bana.


RE: Aplikacja facebook pod stronę www - kajo1995 - 01-11-2016 22:06

Cześć, posiadam również skrypt a'la demotywatorów i apki stoją mi po kilka miesięcy -conajmniej (tą co mam teraz stoi już 6 miesięcy i ma się dobrze, a codziennie udostępniam na tablicy użytkowników). Mogę sprzedać Ci apkę wraz ze sposobem tylko powiedz ile jesteś w stanie zapłacić na PW. Jeżeli chcesz to podeślę Ci screena z datą utworzenia apki. Pokaż jeszcze stronę na jakiej pracujesz. Wydaje mi się, że to ten sam skrypt więc apka powinna też długo stać Wink


RE: Aplikacja facebook pod stronę www - prololex - 03-11-2016 08:01

Jak ktoś ma obecnie sposób na apki pw.
Dogadamy się.


RE: Aplikacja facebook pod stronę www - Apps - 03-11-2016 16:40

Ze sposobem będzie jak z apkami, najpierw cena była adekwatna bo mało kto umiał robić, no a później wiadomo co się stało.

Teraz będzie to samo, bo sposób na utrzymanie apki kilka tygodni jest ale dopóki nie wpadnie w ręce kolejnej osoby, która rozda go za bezcen...