Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Ankiety (/Temat-Dziennik-Pracy-Ankiety-140003)



Dziennik Pracy Ankiety - Rajzerek - 01-11-2016 11:08

Witam, na forum zarejestrowalem sie już dawno temu ale nie miałem chęci zarabiania w sieci, postanowiłem wieć zaczać zarabianie na serwisach oferujacych wypełnianie ankiet.
Skupiłem się na takich serwisach jak:
Clixsense
Studentswatch
opinie.pl
Celem na ten miesiac będzie zdobycie 200zł
wpisy będe starał umieszczać sie codziennie, jako że zacząlem już wczoraj sie to bawić pierwsze zarobki są z dnia 31 pażdziernika

CLIXSENSE- wypełniona jedna ankieta za 0,85$
STUDENTSWATCH- wypełnione 2 ankiety każda za 2,50
OPINIE.PL- Zdobyte punkty za rejestracja oraz uzupełnienie profilu razem 600pkt (2,50zl)
ZAROBIONE
10,50zl/200



RE: Dziennik Pracy Ankiety - Rajzerek - 02-11-2016 20:39

1 LISTOPADA:
Nic sie wprawie nie działo bo w swieta nie ma ankiet jedynie udało mi sie zrobić jedna ankiete na clixsense za 0,85$
2 LISTOPADA:
Clixsense 1 ankieta za 0,85$ 3 minutowa
Opinie.pl 800 punktow za 3 minutowa ankiete (4zl)
Studentswatch 2 ankiety bardzo krotkie za 1,50zl

CEL
23zl/200zl



RE: Dziennik Pracy Ankiety - chincyk - 02-11-2016 20:54

Powodzenia Wink u mnie w październiku za ankiety wpadło ponad 500zł Big Grin


RE: Dziennik Pracy Ankiety - MrocznyKILL - 02-11-2016 20:55

Cel skromny Wink ale dzięki temu niezbyt wymagający. Będę zaglądał. Co prawda nigdy za ankietami nie przepadałem a z drugiej strony zawsze mnie ciekawiło ile z tego można wyciągnąć.


RE: Dziennik Pracy Ankiety - Rajzerek - 02-11-2016 21:01

Dzieki, dla mnie cel wydaje sie dość duży może dlatego że jeszcze żadnej wyplaty z neta nie otrzymałem Big Grin