Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cs go pytanie nowicjusza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ogólnie o Counter Strike (/Forum-Ogolnie-o-Counter-Strike-98)
+---- Wątek: Cs go pytanie nowicjusza (/Temat-Cs-go-pytanie-nowicjusza-139948)

Strony: 1 2


Cs go pytanie nowicjusza - kukiz87 - 30-10-2016 21:30

Siema ! mam pytanie Idea kupiłem sobie klucz do Cs go i powiedzcie mi jak zdobywa sie te skrzynie ? aby skiny zdobywać ? i rozumiem ze jak mam skrzynie musze do niej klucz kupić za real hajs $ ? jak sprawdza się dostępne skiny/skrzynie które mam obecnie ?

Ogólnie musze powiedzieć że trochę rozczarowany jestem grą , grałem krótko w 1.6 , potem półzawodowo w source , esl lany itp i nawet z sukcesami mi to wychodziło , ale to było z 6 lat temu ogólnie wszystko pokerface teraz mam 30 i za cholere nie potrafię się odnaleźć w tej grze ;/ widze przeciwnika ułamek sekundy i łeb dostaje , bez szansy na jaką kolwiek reakcje.

Z góry dzieki za odp Jerk2


RE: Cs go pytanie nowicjusza - Bazyl - 30-10-2016 21:33

Skrzynkę masz szansę dostać na koniec meczu, aby ją otworzyć musisz kupić klucz tam za 2,20€ chyba. Skiny/skrzynki i ogólnie przedmioty, które posiadasz wyświetlane są w ekwipunku Big Grin


RE: Cs go pytanie nowicjusza - mrspiryt - 30-10-2016 21:43

Jak wyżej, skrzynki, skiny, spray może wydropić na koniec każdej mapy.
Można wydropić 2 itemy na tydzień, tydzień rozpoczyna sie w srode czy w czwartek.
Zeby otworzyc skrzynke trzeba zakupić klucz.
W Twoim profilu steam masz zakładke EKWIPUNEK jak i również w samej grze w menu głównym i
menu pod przyciskiem ESC w grze.

Wystarczy troche potrenować i jeśli w source dawałeś rade to tu również sie odnajdziesz Smile
Poćwicz w trybie Deatch Match sobie reakcje zanim zagrasz jakies mecze albo tez znajdz
zakładke workshop w sklpie gdzie mozna pobrać mapy treningowe i grac np z botami Smile

Jak coś pisz PW, od 2 lat tylko cs go Tongue


RE: Cs go pytanie nowicjusza - Czaq - 30-10-2016 21:46

Teraz w GO jest tak wysoki poziom że nie pytaj. Kolega ma brata 10lat który gra kilka godzin dziennie na Goldy to cisnal mnie (nowy gracz w GO, A w 1.6 dobrze mi szlo) tak, że byłem bez szans.
Doświadczenie ciaglej gry przez ludzi, filmiki na yt z sposobami gry granatami, full auto karabinami robią swoje więc się nie dziw ;-)
Nie mówiąc już o sprzecie gamingowym.


RE: Cs go pytanie nowicjusza - mrspiryt - 30-10-2016 21:48

Aj tam Czaq ja mam 60 Fps i orła wiec sprzęt sprzętem ale trzeba ćwiczyć Tongue


RE: Cs go pytanie nowicjusza - kukiz87 - 30-10-2016 21:56

Trochę źle napisałem że rozczarowany grą , gra mi się podoba ogólnie i grafika i ogólna fizyka gry ale irytuje mnie to że takie koksy grają na tych serwach , fakt nie grałem w to kilka dobrych lat , napewno reakcja już nie ta sama , będę trenował w wolnych chwilach i tyle Wink Fakt może sprzęt też coś ma do tego , na dzień dzisiejszy gram na laptopie , myszką za 20 zł i bez słuchawek , to mnie kickowac chcą jak w trupie tłupie butami Big Grin


RE: Cs go pytanie nowicjusza - mrspiryt - 30-10-2016 22:01

A grasz na serwerach publicznych ?

Ja mam myszke a4tech x7 za 60zł i słuchawki philipsa SPH2000 za 50 i nie zmieniłbym tego na nic innego Tongue Słuchawki to podstawa niestety wiec byle jakie ale zeby były na poczatek Wink


RE: Cs go pytanie nowicjusza - kukiz87 - 30-10-2016 22:05

Tak serwery z listy tej w grze , ogólnie gram na Polskich tylko


RE: Cs go pytanie nowicjusza - mrspiryt - 30-10-2016 22:17

Zagraj sobie na tych od valve - nie społecznościowe tylko uproszczonyny, powinno isc latwiej bo dobierze Ci tez słabsze rangi a na spolecznosciowych graja zwykle stali ludzie.

Ja osobiscie w ogole nie gram spolecznosciowych tylko turniejowe albo DM Wink


RE: Cs go pytanie nowicjusza - kukiz87 - 31-10-2016 03:54

Zdobyłem coś takiego Operation Wildfire Case , to ma jakąś ważność ? czy mogę sobie trzymać ? i czy klucze można tylko zdobyć kupując je ? za real kase ?

mrspiryt miałes racje fajniej sie gra , nawet da sie top 3 meczu uzyskać Wink