Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań (/Temat-easy-cash-pl-zarabianie-poprzez-wykonywanie-zadan-139925)

Strony: 1 2 3


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - MrocznyKILL - 25-06-2017 11:37

(24-06-2017 16:39)hejza92 napisał(a):  Działa ten serwis jeszcze ??

Działa lecz zadań jest kilka a o nowych ani słychu ani widu.


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - Zaperr44 - 26-06-2017 00:23

Dziwne takie typu strony CPL powinny mieć dozwoloną zmianę IP tak jak na innych stronach jest w których jestem


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - ziela12345 - 26-06-2017 17:56

Strona tragiczna...


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - NA3 - 04-07-2017 07:43

Wypłacał tu ktoś kasę jakąś ?


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - MrocznyKILL - 09-07-2017 16:43

(04-07-2017 07:43)NA3 napisał(a):  Wypłacał tu ktoś kasę jakąś ?

Ciężko uzbierać tu minimum... Ja nic nie wypłaciłem i serwis olałem. Serwis należny do zaufanej administracji ale projekt wygląda na zaniedbany Wink Nie zagłębiając się w szczegóły płaci ale według mnie w obecnej postaci nie jest wart zainteresowania.


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - suseł - 12-07-2017 19:23

Jaki mają minimalny próg wypłaty?


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - Pablo1878 - 12-07-2017 19:29

(12-07-2017 19:23)suseł napisał(a):  Jaki mają minimalny próg wypłaty?

Serwis ledwo żyje, o ile w ogóle działa. Sprawdź mypay, kubigo albo po-nagrode.pl


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - MrocznyKILL - 30-09-2017 21:15

Coś ruszyło...

Cytat:Administrative Message #4 - Dodatkowy zarobek
Pojawiło się sporo nowych mini zadań.

Dzięki nim można w prosty i szybki sposób zwiększyć stan swoich zarobków. Najczęściej wystarczy napisać krótki komentarz lub odpowiedzieć na pytanie.

Większość tych zadań jest odnawialna, czyli po pozytywnym zaliczeniu przez Reklamodawcę można będzie w ten sam sposób zarobić ponownie.

Jeśli będziecie aktywnie te zadania wykonywać, to będzie ich więcej. Tak więc wyłącznie od Was zależy, czy będziecie mieli możliwość zarabiania więcej niż dotychczas.


Zapraszamy do zakładki Mini zadania i życzymy wysokich zarobków.
Administracja Atentivo



RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - mlodszy.htw - 02-10-2017 15:04

Te same zadania lub podobne co na forsapl.info Wink Stawki też pozostawiają wiele do życzenia...


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - ggusiaja - 02-10-2017 18:43

szkoda fatygi nie dla mnie taki serwis