Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań (/Temat-easy-cash-pl-zarabianie-poprzez-wykonywanie-zadan-139925)

Strony: 1 2 3


easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - MrocznyKILL - 29-10-2016 22:45

[Obrazek: baner.gif]

W Easy-Cash zarabianie jest proste. Wystarczy tylko poświęcić chwilkę swojego czasu.
W porównaniu do innych serwisów zarobkowych nie musisz u nas klikać w reklamy za ułamki groszy.
Oferujemy przede wszystkim zarabianie poprzez wykonywanie zadań za które otrzymasz wynagrodzenie w wysokości kilku złotych.
Jeśli osiągniesz na swoim koncie 30 złotych to wypłacimy to na polskie konto bankowe.


Od siebie dodam że to nowość od zaufanej i WYPŁACALNEJ od lat firmy Ivo-Net zapowiada się naprawdę ciekawie. Jak w opisie faktycznie jest mnóstwo zadań naprawdę wysoko płatnych.

Zapraszam do testowania:


Big GrinReflink, dziękuję: http://easy-cash.pl/pages/index.php?refid=michalx2008x


SadLink zwykły: http://easy-cash.pl/pages/index.php?refid=



RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - Fox90 - 29-10-2016 23:33

Można tu zmieniać ip i robić od nowa te same akcje?


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - MrocznyKILL - 29-10-2016 23:38

(29-10-2016 23:33)Fox90 napisał(a):  Można tu zmieniać ip i robić od nowa te same akcje?

Niestety sam dopiero dziś się zapisałem i będę testował jedyne co wiem to to że serwis należy do wypłacalnej właścicielki dlatego zwróciłem na niego uwagę. Dziś jest ledwo 5 zadań zobaczymy jak będzie dalej.


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - Fox90 - 29-10-2016 23:43

Zapytałem się dlatego, że sam zarejestrowałem się tam kilka miesięcy temu, a na pewno ponad miesiąc temu i akcje są te same co były, więc bez zmiany ip nie ma szans nawet na jedną wypłatę uzbierać Smile


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - MrocznyKILL - 29-10-2016 23:53

Jutro tzn dziś Wink popróbuje z tym IP bo faktycznie skoro jest tak mało ofert z wypłatą będzie problem.


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - hy-ip - 30-10-2016 00:14

Polecam adminke - uczciwa kobieta Smile


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - Shadecaster2 - 30-10-2016 11:29

są jakieś akcje?


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - MrocznyKILL - 30-10-2016 20:16

(29-10-2016 23:53)MrocznyKILL napisał(a):  Jutro tzn dziś Wink popróbuje z tym IP bo faktycznie skoro jest tak mało ofert z wypłatą będzie problem.

Z tym IP może być problem widzę:/ Dam serwisowi 30 dni jak się nie uda uzbierać do minimum oznacza to że serwis raczkuje a więc nie dla mnie Wink


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - Fox90 - 30-10-2016 20:38

Stan jest taki sam jak był od kilku miesięcy, więc on nie raczkuje tylko się nie rozwija, skoro nie ma szans ze zmianą ip to szkoda czasu nawet na rejestrację, a nie mówiąc o zbieraniu na wypłatę.


RE: easy-cash.pl- zarabianie poprzez wykonywanie zadań - hejza92 - 24-06-2017 16:39

Działa ten serwis jeszcze ??