Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? (/Temat-Czemu-nie-ma-mnie-w-Google-Na-tej-frazie-139899)



Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - WuJeKuBa - 29-10-2016 09:36

Witam was bardzo serdecznie! Posiadam stronę pod sub/premium SMS, do każdego wpisu dodaję te same tagi, a jest ich dokładnie 677 i wszystkie tagi zaindeksowane przez Google. Tylko problem jest jeden, ponieważ używam Yoast SEO i dodaję artykuły pod jedną frazę na której na pierwszej stronie jest YouTube i Facebook, więc nie ma problemu, aby się tam dostać, ale mimo to nie jestem na żadnej pozycji tej frazy, jakby nie ma mnie w Google na tej frazie..

Posiadam 17 postów pozycjonowanych pod tą jedną frazę, ale je kopiowałem, robiłem tj. tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Generatory-unikalnej-tresci-125355 , następnie ta treść przechodziła przez http://smallseotools.com/plagiarism-checker/ i te zdania, które strona mi mówiła, że mam skopiowane, to po prostu usuwałem i robiłem to od nowa, aby w końcu był 100% unikalny tekst.

Strona została dodana do page indexed.

I tutaj stawia się pytanie czego to wina, za dużo tagów? Czy Google widzi, że tekst jest nienaturalny i po prostu nie indeksuje mi tego?

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam!


RE: Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - Klin - 29-10-2016 11:10

Podeślij adres i frazy na pw


RE: Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - WuJeKuBa - 30-10-2016 12:25

(29-10-2016 11:10)Klin napisał(a):  Podeślij adres i frazy na pw

Doszło?


RE: Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - Klin - 30-10-2016 17:08

@[kubaszekr38] dostałem


Sprawdzilem na szybko, strona jest brzydka, tresci niskiej jakosci, tagi dowalone jak **** o optymalizacji nie wspominając

Fraza ktora Cie interesuje jest konkurencyjna... nie majac o tym pojecia co robisz po prostu sie nie przebijesz

W ahrefs Cie nawet nie ma

Jak konkretnie pozycjonowales te 17 postow?


RE: Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - WuJeKuBa - 30-10-2016 18:25

@Jak konkretnie pozycjonowales te 17 postow?

Słowa kluczowe w nagłówku, treści i alt w obrazkach.

@Fraza ktora Cie interesuje jest konkurencyjna... nie majac o tym pojecia co robisz po prostu sie nie przebijesz

Mimo wszystko na pierwszej stronie był YT, FB, więc tym samym myślałem, że dam radę.

@Sprawdzilem na szybko, strona jest brzydka, tresci niskiej jakosci, tagi dowalone jak **** o optymalizacji nie wspominając

Jeśli chodzi o optymalizację, to poniekąd jest ona dobrze zoptymalizowana:

[Obrazek: 94927671694152925970.jpeg]

[Obrazek: 25006831871204073128.jpeg]

Chyba, że chodzi ci o coś zupełnie innego.

Jak google sprawdza treści niskiej jakości, czy wysokiej, jak Google może to wiedzieć?

Strona jest brzydka (utworzyłem ją tylko dla próby), ale to chyba nie przeszkadza z pozycjonowaniu, co nie?

Mówisz, że dla Google tagów nie może być zbyt, wiele, czy raczej, że to brzydko wygląda po prostu?


RE: Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - Klin - 30-10-2016 18:57

A gdzie linki? Nie są najwazniejsze ale bez nich sie nie obejdziesz. Zadbaj o ich profil (dofollow - nofollow) + odpowiednie anchory (slowa kluczowe, dlugi ogon, keywordy generyczne, goly adres url). Sprawdzaj wskazniki TF, CT, DA, PA, wiek domeny, ilosc linkow itp


Był yt,fb poniewaz to tzw parasite (strony z duzym autorytetem domeny - wskaznik DA) + czesto parasite sie dopala np blastem - churnem

Strona nie przedstawia zbyt duzej wartosci merytorycznej. Zle linkowanie wewnetrzne. User zostanie na niej choc chwile? Co do spamu tagami... czasami sie sprawdza przy filmach yt i innych parasite. Przy zwyklej www? Odpada, modne i skuteczne kilka lat temu.


RE: Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - WuJeKuBa - 30-10-2016 19:02

Dzięki klin za info Wink Teraz już będę wiedział co i jak Wink


RE: Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - trybulski - 29-12-2016 18:56

Przepraszam, że piszę duuużo po czasie, ale autorze tematu: radziłbym CI najpierw uporządkować wiedzę jaką posiadasz, ponieważ widzę, że mieszasz różne rzeczy i z tego masz taki efekt, jaki masz.


RE: Czemu nie ma mnie w Google? Na tej frazie? - WuJeKuBa - 30-12-2016 11:29

Już właśnie wiem o co w tym wszystkim chodzi, powoli to zaczynam wszystko ogarniać Wink Czasu trochę minęło, więc znam się lepiej niż wcześniej, trochę poczytałem, dowiedziałem się i jest dobrze Wink