Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Urządzenia mobilne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Urządzenia mobilne (/Temat-Urzadzenia-mobilne-139895)

Strony: 1 2


Urządzenia mobilne - chachor - 28-10-2016 23:16

Może by tak przystosować forum do urządzeń mobilnych?
Przeglądanie forum na telefonie to istna udręka.


RE: Urządzenia mobilne - selfie - 28-10-2016 23:22

(28-10-2016 23:16)chachor napisał(a):  Może by tak przystosować forum do urządzeń mobilnych?
Przeglądanie forum na telefonie to istna udręka.

Ale co ci niby konkretnie nie pasuje? U mnie wszystko działa i nie widzę problemu.


RE: Urządzenia mobilne - DzejkobPL - 28-10-2016 23:56

Polecam Tapatalk.


RE: Urządzenia mobilne - MaLiN - 29-10-2016 00:53

Może po prostu wystarczy wybrać motyw forum dla urządzeń mobilnych? Wink -> http://zarabiam.com/index.php?action=quickthemeoc&style=19


RE: Urządzenia mobilne - iPlusOfficial - 29-10-2016 00:53

Polecam tapatalk również, aczkolwiek nie ma tam galerii ;(


RE: Urządzenia mobilne - Admin - 29-10-2016 07:03

Forum od lat jest przystosowane do wersji mobilnej, ma własny mobilny styl, prócz tego jest kompatybilne z forum runnerem oraz tapatalkiem.


RE: Urządzenia mobilne - Berger - 29-10-2016 17:37

Mi wszystko dobrze działa tylko nie wiem z jakiego powodu mam biały motyw zamiast dark ;c


RE: Urządzenia mobilne - Majka - 29-10-2016 17:39

(29-10-2016 17:37)Berger napisał(a):  Mi wszystko dobrze działa tylko nie wiem z jakiego powodu mam biały motyw zamiast dark ;c

Zjedź na sam dół i kliknij w zmień wersje - będziesz miał czarny motyw na 100 %


RE: Urządzenia mobilne - Akaishi909 - 01-11-2016 16:58

Włącza się wtedy wersja z czarnym tłem dla komputerów, więc na telefonie strona zwalnia swoje działanie. Ja często jestem poza domem i gdy czytam forum używam lte, lecz zdarzają się sytuacje gdy jestem w jakimś odludziu i wtedy internet to max H i przeglądanie forum w ciemnej, komputerowej wersji to tragedia. Przechodząc na wersję jasną, mobilną można przeglądać spokojnie, ale w nocy daje ostro po oczkach Big Grin


RE: Urządzenia mobilne - mateusz68 - 02-11-2016 16:38

(01-11-2016 16:58)Akaishi909 napisał(a):  Włącza się wtedy wersja z czarnym tłem dla komputerów, więc na telefonie strona zwalnia swoje działanie. Ja często jestem poza domem i gdy czytam forum używam lte, lecz zdarzają się sytuacje gdy jestem w jakimś odludziu i wtedy internet to max H i przeglądanie forum w ciemnej, komputerowej wersji to tragedia. Przechodząc na wersję jasną, mobilną można przeglądać spokojnie, ale w nocy daje ostro po oczkach Big Grin
Użyj trybu nocnego w tel. Smile