Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. (/Temat-Opisywanie-tagow-w-Wordpress-dla-lepszego-wypozycjonowania-139892)



Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. - WuJeKuBa - 28-10-2016 21:32

Witam was bardzo serdecznie! Mam pytanie co do tagów, ponieważ chciałbym je opisać po to, aby być wyżej w google, ale czy to ma sens, ponieważ jeśli mam jeden tag przypisany do jednego postu to już w Google zamiast "Archiwum: TAG" jest wpis, a gdy właśnie jest jeden tag przypisany do kilku postów, to właśnie Google wyświetla jako "Archiwum: TAG".

OK i tutaj jeśli mam przypisany jeden tag do jednego tylko postu i wyświetla w Google normalnie jako post/wpis, to czy opisanie tagu coś da, wypozycjonuje mi go lepiej i nie będzie wyświetlało jako "Archiwum: TAG", tylko normalnie jako wpis (bo może być taka sytuacja, że gdy Google będzie widzieć treść już w tagu, to zaindeksuje tylko tag a nie sam wpis, więc byłoby "Archiwum: TAG", a tego nie chcę)?

Oczywiście opiszę tag tak jak mi będzie podpowiadał Yoast SEO (aby dobrze się to wypozycjonowało).

Będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam!


RE: Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. - plem - 28-10-2016 22:57

taki nie zwiększa Ci pozycji w google na 99%, od jakiegoś czasu google nie indeksuje tagów, służą one głównie do poruszania się po stronie, np wyszukiwarce wewnętrznej.


RE: Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. - WuJeKuBa - 29-10-2016 06:12

Co ty mi indeksuje tutaj masz dowód, gdzie nawaliłem tagów na strony z sub/premium:

[Obrazek: 22476473515704568556.jpeg]

[Obrazek: 91196840613920206478.jpeg]

Tak samo jeszcze jedna strona gdzie mam 677 tagów i zaindeksowanych stron 872.

No chyba, że to jest wina tego, że dodałem to do link indexed, aczkolwiek jeśli chodzi o stronę z programami affilacyjnymi to tak samo tam mam wszystko zaindeksowane bez link indexed:

85 zaindeksowanych stron, a tagów na stronie 101 (ale dodawałem wczoraj jeszcze tagi, więc tym samym jeszcze to musi zaindeksować)


RE: Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. - seozgred - 30-10-2016 20:14

Tagów nie opisuje się. Im więcej postów ma taki sam tag tym lepszy można długi ogon dla nich zbudować.

2-3 tagi per post to wystarczajaca ilość.


RE: Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. - Karewer - 31-10-2016 10:42

(28-10-2016 22:57)plem napisał(a):  taki nie zwiększa Ci pozycji w google na 99%, od jakiegoś czasu google nie indeksuje tagów, służą one głównie do poruszania się po stronie, np wyszukiwarce wewnętrznej.

Tagi jaki i kategorie podbijają jedynie liczbę stron w indeksie, ale nie zgodzę się z tym, że google nie indeksuje tagów. Na Mojej stronie mam 53 wpisy, a w google, liczba site wskazuje 581 stron znajdujących się w indeksie. Indeksuje jedynie wpisy i tagi, nie indeksuje kategorii, tak dla jasności Smile


RE: Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. - seozgred - 31-10-2016 12:32

Komenda site nie pokazuje wszystkiego co jest zaindeksowane - nawet jak indeksujesz tagi czy kategorie bo Google może takowe podstrony uznać za bezwartościowe i je wyindeksować. To tez tak dla jasności Wink


RE: Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. - Karewer - 31-10-2016 14:45

(31-10-2016 12:32)seozgred napisał(a):  Komenda site nie pokazuje wszystkiego co jest zaindeksowane - nawet jak indeksujesz tagi czy kategorie bo Google może takowe podstrony uznać za bezwartościowe i je wyindeksować. To tez tak dla jasności Wink

Trzymaj się człowieku tematu, bo nie chodzi o wyindeksowanie, a o indeksowanie tagów, czy google w ogóle je indeksuje, więc przestań już spamować gdzie popadnie, bo wygłupiłeś się w innym wątku i nic tego nie zmieni.


RE: Opisywanie tagów w Wordpress dla lepszego wypozycjonowania. - seozgred - 31-10-2016 19:00

Tak. Masz zdecydowaną rację. Stary zgred już jestem i mam braki w wiedzy, niekompetencję, zerowa tolerancję, głupotę ... i chęć wyjaśnienia kwestii związanych z seło.

Postaram sie nie wlec wątków w nieskończoność. Dziękuje za nauki.