Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filtr od google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Filtr od google (/Temat-Filtr-od-google-139887)



Filtr od google - Ravtis - 28-10-2016 20:09

Witam, wyświetlenia spadły bardzo mocno.. Prawdopodobnie dostałem filtr na stronę od Google, a dokładniej algorytmiczny (ręczny sprawdziłem - nic). Jest jakiś sposób żeby się tego jakoś pozbyć? Czy warto w ogóle podjąć próbę ratowania witryny? Strona zabierała na siebie black-hat, miesięcznie niezłą kwotę. Czy są jakieś metody ominięcia tego?


RE: Filtr od google - Karewer - 28-10-2016 22:56

Jeżeli ruch spadł nagle, to spokojnie, bo GWT działają chyba z 3 dniowym opóźnieniem, więc pewności nie można mieć jaki to jest filtr. Poczekaj chwilę i ew. sprawdź co będzie zawierała ta informacje. Wpisz sobie site:"twojadomena.pl" i zobacz czy google zwraca jakieś wyniki w ogóle.


RE: Filtr od google - Ravtis - 01-11-2016 18:32

Tak zwraca, sprawdziłem ponownie ręczny i nic Rolleyes
Nadal są wielkie spadki wyświetleń Sad
Co można zrobić? Zmiana domeny?


RE: Filtr od google - seozgred - 01-11-2016 18:52

Jeżeli jechałeś BHS na nią to nie ma szans. Aczkolwiek można spróbowac odpiąć to co robiłeś i zobaczyć czy wróci ale to kupa strata czasu. Lepiej i szybciej jest przenisć wszystko na nową domenę.

I nie rób przekierowania 301 - to przenosi kary.


RE: Filtr od google - Ravtis - 02-11-2016 20:00

(01-11-2016 18:52)seozgred napisał(a):  Jeżeli jechałeś BHS na nią to nie ma szans. Aczkolwiek można spróbowac odpiąć to co robiłeś i zobaczyć czy wróci ale to kupa strata czasu. Lepiej i szybciej jest przenisć wszystko na nową domenę.

I nie rób przekierowania 301 - to przenosi kary.

Co to jest BHS?

Próbował ktoś już przenosić na nową domenę witrynę z filtrem? Warto?


RE: Filtr od google - Karewer - 02-11-2016 22:47

Zapewne Black Hat Seo. Tak, wielu z własnej głupoty lub niewiedzy próbowało, ale przekierowanie 301 na pewno przeniesie filtr na nową domenę. Szczerze? Kup nową domenę i zacznij od nowa. Zaoszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu, bo google nie zawsze tak chętnie cofa filtr i czasami chwile to trwa Smile


RE: Filtr od google - Ravtis - 06-11-2016 23:07

Dobra rozumiem Smile
Szkoda trochę, bo sporo już tego zrobiłem, a jak wiadomo od nowa zaczynać się nie chce.. Ale zapewne nie długo wezmę się za nowy projekt Smile
Dziękuję za radę Smile