Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy online - temat ogólny sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Filmy online - temat ogólny sub sms (/Temat-Filmy-online-temat-ogolny-sub-sms-139850)

Strony: 1 2 3 4 5


Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 27-10-2016 15:51

Dzień dobry, z racji tego ,że nie znalazłem takiego tematu na forum postanowiłem go założyć. Wszyscy wiemy ,że najlepszy program w tej tematyce jest już martwy. Niema co dywagować dlaczego? Po co oni to zrobili i tworzyć teorie spiskowe bo to wie tylko Pan Arek co się dzieje naprawdę. Wiadomo ze rynek nie lubi próżni i jesli komuś dobrze szło działał w tym długo to będzie to robił nadal. Moje pytanie jest następujące gdzie sie przenieśliście widziałem mnóstwo linków z serwisu e-forsa jednak moje testy na tym programie wypadły niekorzystnie. Co nie oznacza ze serwis jest zły,tylko mówię ,że mi po prostu nie szło na ponad 4200 wejsc 3 leady to troszkę słabo. Ciekawy jestem jak sobie radzicie wy.

Fajnym porównaniem będą screny z programów jakie testujecie + screeny z leadmore wtedy będzie mozan to fajnie porównać. No to zaczynamy otwieramy ścianę radości i rozpaczy.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Karewer - 27-10-2016 18:05

Właśnie miałem o to samo zapytać. Myślałem o założeniu wątku, a tu proszę. Wyręczyłeś mnie. Też mnie to ciekawi, gdzie się przenieśliście Smile
Na Leadmore wpadało mi z automatu to 50-70 zł dziennie, a teraz lipa. Z filmów zawsze było to 1.5-2k miesięcznie Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Mauorycy - 27-10-2016 18:39

Ja przeniosłem linki do lead.network i jak narazie jestem zadowolony..zamiast SUB odpaliłem SMS premium na najwyższej stawce i leady wpadają, aż miło - zaczynam żałować, że wcześniej nie testowałem premium bo w porównaniu ze stawką jaką miałem na subach(7,5 zł) wychodzi to o niebo lepiej..dodatkowo CR podskoczył o 0,5%-1% co przy moim 1-2k unikalnych wejść dziennie jest odczuwalne Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 27-10-2016 18:55

(27-10-2016 18:05)Karewer napisał(a):  Na Leadmore wpadało mi z automatu to 50-70 zł dziennie, a teraz lipa. Z filmów zawsze było to 1.5-2k miesięcznie Smile

bardzo ładny wynik swoja strona? ile uników dziennie ?

oraz jakie statystyki są teraz wzrosły czy na tym samym poziomie.



@Mauorycy
mówisz ,ze wzrosło nawet pól procenta. To ile miałeś na lemie?


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Karewer - 27-10-2016 20:01

A dzięki Smile Ja pracuję tylko i wyłącznie na własnych stronach. Ruch 100% z google i przy weekendzie było przeważnie ok 1.5k. Na tygodniu od 800-1000 +/- Konwersja w okolicach 1% była zawsze. Najniższą jaką zanotowałem wtedy to chyba 0.42% o ile dobrze pamiętam Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - prololex - 27-10-2016 21:53

Ja miałem przeciętnie na lm 5 leadów dniowka z filmów, konwersja od 2 do 10%. Chyba lm nie ma aktualnie konkurencji pod tym względem. Testowałem już prawie każdy popularny serwis.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 27-10-2016 21:56

(27-10-2016 21:53)prololex napisał(a):  Testowałem już prawie każdy popularny serwis.

no i odpowiadaj jak testy jaki masz ruch itd bo taka opinia bez obrazy nic nie wnosi.
z kolei jak dodasz statystyki moze screny to juz inaczej.


(27-10-2016 20:01)Karewer napisał(a):  A dzięki Smile Ja pracuję tylko i wyłącznie na własnych stronach. Ruch 100% z google i przy weekendzie było przeważnie ok 1.5k. Na tygodniu od 800-1000 +/- Konwersja w okolicach 1% była zawsze. Najniższą jaką zanotowałem wtedy to chyba 0.42% o ile dobrze pamiętam Smile

tak jak kolega w czym teraz działasz bo nie napisałeś a to ważne jest Smile
aaa w sumie im większy ruch tym większa stabilność powinna być.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Karewer - 27-10-2016 22:01

No właśnie też jestem ciekawy, co Ci najlepiej konwertowało, zaraz po LM, bo otrzymałem 2 oferty na PW z propozycją współpracy Smile

Edit. Treepay i FireSub Smile

Niby stabilność większa, ale nie do końca tak jest. Wiesz, że internet przegląda dziennie mnóstwo ludzi i każdego dnia jest to najróżniejsza grupa wiekowa, która może być wyczulona na tego typu wpisanie numeru przed oglądnięciem. Leadmore był bardzo popularnym serwisem i swojego czasu, tylko z niego widziałem linki do filmów na przeróżnych stronach, a kiedy "ofiara" trafiła do mnie, mogła być już zapisana do tego suba i w ten sposób przepadać mogło mnóstwo leadów. Dlatego właśnie to nie jest do końca tak z tym ruchem Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 27-10-2016 22:15

Jeżeli chodzi o mnie to tak wyszło ,ze ino zacząłem coś działać to zbanowali to leadmore.
Haaaah człowiek powiedział ze Eforsa tak słabo skonwertowała to chyba to zobaczyli i dodali leady Big Grin nie no żartuje

[Obrazek: d7e618eb12974f48834138ba6661ff31.png]

[Obrazek: c3d2b721bc1a4f3a81e58ed709f697f5.png]

[Obrazek: 2d9322ba7ca84cd6af99453c6115cfcd.png]

tak to wygląda u mnie


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Nikola Tesla - 27-10-2016 23:11

(27-10-2016 18:39)Mauorycy napisał(a):  Ja przeniosłem linki do lead.network i jak narazie jestem zadowolony..zamiast SUB odpaliłem SMS premium na najwyższej stawce i leady wpadają, aż miło - zaczynam żałować, że wcześniej nie testowałem premium bo w porównaniu ze stawką jaką miałem na subach(7,5 zł) wychodzi to o niebo lepiej..dodatkowo CR podskoczył o 0,5%-1% co przy moim 1-2k unikalnych wejść dziennie jest odczuwalne Smile

zawsze mnie zastanawiało jak ludzie robią dobrą kasę na premium sms. Przecież tekst "wyślij smsa" razi w oczy, natomiast "przepisz pin w celu weryfikacji antyspamowej" brzmi o niebo lepiej. Oświecisz mnie? Smile