Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wirtualna gotówka UNIXSTORM - wpln - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wirtualna gotówka UNIXSTORM - wpln (/Temat-Wirtualna-gotowka-UNIXSTORM-wpln-139811)



Wirtualna gotówka UNIXSTORM - wpln - nawrop - 26-10-2016 11:55

1.Nazwa przedmiotu : Wirtualna gotówka w unixstorm.org 0,7:1 PLN
2.Opis przedmiotu : Oferuje wirtualną gotówkę w serwisie unixstorm.org, na wszystkie usługi. Oferta jest o tyle korzystna, że stosunek wirtualnej gotówki do PLN jest równy 0,70:1. Oznacza to mniej więcej tyle, że za przykładowe 100 PLN, które dostarczone przeze mnie na Twoje konto zapłacisz jedyne 70 zł. Oszczędność? Moim zdaniem znaczna. Dodatkowo mogę wysłać kod rabatowy który pozwoli Ci na oszczędzenie kolejnych 20%.

Gotówkę transferuję zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.

3.Źródło pozyskania : program partnerski
4.Kontakt : pw lub mail: [email protected]
5.Cena : Stosunek 0,70/1, tj. za 70 zł otrzymujesz 100 wPLN.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, ewentualnie konto bankowe.


RE: Wirtualna gotówka UNIXSTORM - wpln - Pan Inwestor - 26-10-2016 14:51

Dużo masz środków na wymianę? Czy tylko 100 PLN?


RE: Wirtualna gotówka UNIXSTORM - wpln - nawrop - 26-10-2016 19:51

Obecnie mam 118 wplnów.


RE: Wirtualna gotówka UNIXSTORM - wpln - axelunio - 28-10-2016 13:53

wysłałem PW


Wirtualna gotówka UNIXSTORM - wpln - Majka - 26-12-2016 19:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.